126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Originalni umetnicki sliki izraboteni na platno

Број за контакт: 078 428 239


1 €
или предлог цена
Куманово

Сликарство

31 дек 08:35Prod. Kovani pari

Tel 070535673


1 €
или предлог цена
29 дек 01:30Se prodava slika

Se prodava slika od akademskiot umetnik Zoran Arsovski - Babata. Akri...


200 €
или предлог цена
20 дек 21:09Konzervacija i Restavracija

Profesionalna konzervacija i restavracija na ikoni, freski, umetnicki...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

14 дек 19:44Se prodavaat METALNI IGRACKI

Se lrodavaat Metalni igracki za kolekcionari Info na viber 070 226-9...


1.237 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

07 дек 21:03Se prodavaat KOLEKCIONERSKI PREDMETI

Se prodavaat povece Kolekcionerski predmeti: Nagrada od MVR za pos...


123 €
или предлог цена
07 дек 21:03stari banknoti

prodavam banknoti od razlicni drzavi i periodi.za poveke sliki i info...


10 €
или предлог цена
03 ное 21:36METALNI IGRACKI KOLEKCIONARSKI

Se prodavaar METALNI IGRACKI povece vidovi i toa: Helihopteri,Avion...


3 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

22 сеп 18:29Se prodavat umetnicki sliki

Opis na slikite: -"Dve nerazdeleni drugarki", 100x90cm, maslo na pla...


7.500 МКД
или предлог цена
29 авг 17:08Umetnicki sliki

Se prodavat originalni umetnicki sliki, raboteni so akril na lesonit,...


4.000 МКД
или предлог цена
29 авг 17:06Се продаваат полици и шамотни цигли

Се продаваат полици LACK,полoвни ѕидна полица 30*26цм бела/црна цена...


150 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

27 авг 13:00stari banknoti

prodavam stari banknoti od razlicni zemji i periodi. za poveke sliki...


10 €
или предлог цена
03 авг 21:39Продавам и изработувам уметнички слики по нарачка

Изработувам уметнички слики


3.000 МКД
или предлог цена
21 јул 20:43Продавам и изработувам уметнички дела по нарачка

Продавам и изработувам уметнички дела, икони и декоративни елементи з...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 16:05Продавам и изработувам икони

Продавам и изработувам икони по нарачка на дрво или платно по ваша же...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

10 јул 23:12Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa

Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa (VX IIa) 135 (...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јул 06:25TAPISERIJA

Tapiserija mnogu socuvana


1.700 МКД
или предлог цена
24 јун 13:15Катана / Katana

Материјал: 1095 Clay Tempered Steel Модел: Wave Hamon Контакт: 07...


По Договор
или предлог цена
12 јун 09:14PRODAVAM TEPIH 1.20 ×1.80

PRODAVAM TEPIH 1.20×1.80


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

06 јун 14:29Diamond selector

Prodajem uredjaj za testiranje dragog kamenja. Novo. Dolazi sa futro...


5.000 МКД
или предлог цена
08 мај 08:40GOBLENI

Se prodavaat komplet


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

15 фев 10:29detska kola na akumulator

prodavam detska kola igracka na akumulator koj se polni . tel za kon...


50 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 фев 16:19Goblen-racna izrabotka

Goblen racna izrabotka


60 €
или предлог цена
02 јан 17:37VILEROVI GOBLENI

Se prodavaat vilerovi gobleni vezeni po sema so original konci, uramn...


По Договор
или предлог цена
17 ное 22:3020 Fcs od 1906 god.

Moneta od 1906 god.


420 €
или предлог цена
17 ное 21:31Kalp za Pravenje na Biskviti - ANTIKA

Kontakt - 078844735 Se proddava kalp za pravenje na biskviti


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

15 окт 20:54Sliki

Umetnicki sliki


189 €
или предлог цена
15 окт 20:20Se prodavaat tkaeni kilimi

Se prodavaat tkaeni kilimi stari 100 godini. Cena po dogovor. T...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

16 сеп 19:57Se prodava Vilerov Goblen

Se prodava originalen racno izraboten Vilerov goblen, izraboten so o...


5.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:57Se prodava Vilerov Goblen

Se prodava originalen racno izraboten Vilerov goblen, izraboten so o...


3.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:57Оригинален англиско-англиски Websters речник

Се продава оригинален англиско-англиски Websters речник, издаден 1989...


5.000 МКД
или предлог цена
20 авг 23:09kilim

socuvani volneni kilimi racna izrabotka info na 071 79 44 24 posle ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

20 авг 06:28Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 13:10Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 €
или предлог цена
06 авг 13:42KUPUVAM STARI TABLICI/TABLI/TABLICKI КУПУВАМ СТАРИ ТАБЛИЦИ

Kupuvam stari registarski tablici od bilo kakov tip, predimstvo stari...


1 €
или предлог цена
24 јун 22:08Св. Богородица со Исус

Иконите се рачно изработени од раката на академски сликар во јајчена ...


7.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

06 јан 23:38Продажба на икони

Св. Георгиј Иконите се рачно изработени од раката на академски слика...


9.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

19 дек 14:50Продажба на икони

Св. Богородица Иконите се рачно изработени од раката на академски ...


9.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

19 дек 14:43Продажба на икони

Св. Јован Иконите се рачно изработени од раката на академски слика...


8.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

19 дек 14:37Продажба на икони

Св. Архангел Михаил Иконите се рачно изработени од раката на акаде...


9.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

19 дек 14:33Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам