130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava slika

Se prodava slika "Zima" so dimenzii 31x34 sm. Akril na platno od Boro...


По Договор
или предлог цена
03 јан 19:06Konzervacija i Restavracija

Profesionalna konzervacija i restavracija na ikoni, freski, umetnicki...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Сликарство

03 јан 18:06Konzervacija i Restavracija

Profesionalna konzervacija i restavracija na ikoni, freski, umetnicki...


По Договор
или предлог цена
03 јан 18:00Se prodava slika

Se prodava slika od akademskiot umetnik Zoran Arsovski - Babata. Akri...


200 €
или предлог цена
03 јан 17:57Originalni umetnicki sliki izraboteni na platno

Број за контакт: 078 428 239


1 €
или предлог цена
Куманово

Сликарство

31 дек 08:35Prod. Kovani pari

Tel 070535673


1 €
или предлог цена
29 дек 01:30Se prodava slika

Se prodava slika od akademskiot umetnik Zoran Arsovski - Babata. Akri...


200 €
или предлог цена
20 дек 21:09Konzervacija i Restavracija

Profesionalna konzervacija i restavracija na ikoni, freski, umetnicki...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

14 дек 19:44Se prodavaat METALNI IGRACKI

Se lrodavaat Metalni igracki za kolekcionari Info na viber 070 226-9...


1.237 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

07 дек 21:03Se prodavaat KOLEKCIONERSKI PREDMETI

Se prodavaat povece Kolekcionerski predmeti: Nagrada od MVR za pos...


123 €
или предлог цена
07 дек 21:03stari banknoti

prodavam banknoti od razlicni drzavi i periodi.za poveke sliki i info...


10 €
или предлог цена
03 ное 21:36METALNI IGRACKI KOLEKCIONARSKI

Se prodavaar METALNI IGRACKI povece vidovi i toa: Helihopteri,Avion...


3 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

22 сеп 18:29Se prodavat umetnicki sliki

Opis na slikite: -"Dve nerazdeleni drugarki", 100x90cm, maslo na pla...


7.500 МКД
или предлог цена
29 авг 17:08Umetnicki sliki

Se prodavat originalni umetnicki sliki, raboteni so akril na lesonit,...


4.000 МКД
или предлог цена
29 авг 17:06Се продаваат полици и шамотни цигли

Се продаваат полици LACK,полoвни ѕидна полица 30*26цм бела/црна цена...


150 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

27 авг 13:00stari banknoti

prodavam stari banknoti od razlicni zemji i periodi. za poveke sliki...


10 €
или предлог цена
03 авг 21:39Продавам и изработувам уметнички слики по нарачка

Изработувам уметнички слики


3.000 МКД
или предлог цена
21 јул 20:43Продавам и изработувам уметнички дела по нарачка

Продавам и изработувам уметнички дела, икони и декоративни елементи з...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 16:05Продавам и изработувам икони

Продавам и изработувам икони по нарачка на дрво или платно по ваша же...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

10 јул 23:12Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa

Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa (VX IIa) 135 (...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јул 06:25TAPISERIJA

Tapiserija mnogu socuvana


1.700 МКД
или предлог цена
24 јун 13:15Катана / Katana

Материјал: 1095 Clay Tempered Steel Модел: Wave Hamon Контакт: 07...


По Договор
или предлог цена
12 јун 09:14PRODAVAM TEPIH 1.20 ×1.80

PRODAVAM TEPIH 1.20×1.80


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

06 јун 14:29Diamond selector

Prodajem uredjaj za testiranje dragog kamenja. Novo. Dolazi sa futro...


5.000 МКД
или предлог цена
08 мај 08:40GOBLENI

Se prodavaat komplet


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

15 фев 10:29detska kola na akumulator

prodavam detska kola igracka na akumulator koj se polni . tel za kon...


50 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 фев 16:19Goblen-racna izrabotka

Goblen racna izrabotka


60 €
или предлог цена
02 јан 17:37VILEROVI GOBLENI

Se prodavaat vilerovi gobleni vezeni po sema so original konci, uramn...


По Договор
или предлог цена
17 ное 22:3020 Fcs od 1906 god.

Moneta od 1906 god.


420 €
или предлог цена
17 ное 21:31Kalp za Pravenje na Biskviti - ANTIKA

Kontakt - 078844735 Se proddava kalp za pravenje na biskviti


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

15 окт 20:54Sliki

Umetnicki sliki


189 €
или предлог цена
15 окт 20:20Se prodavaat tkaeni kilimi

Se prodavaat tkaeni kilimi stari 100 godini. Cena po dogovor. T...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

16 сеп 19:57Se prodava Vilerov Goblen

Se prodava originalen racno izraboten Vilerov goblen, izraboten so o...


5.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:57Se prodava Vilerov Goblen

Se prodava originalen racno izraboten Vilerov goblen, izraboten so o...


3.000 €
или предлог цена
16 сеп 19:57Оригинален англиско-англиски Websters речник

Се продава оригинален англиско-англиски Websters речник, издаден 1989...


5.000 МКД
или предлог цена
20 авг 23:09kilim

socuvani volneni kilimi racna izrabotka info na 071 79 44 24 posle ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

20 авг 06:28Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 13:10Staro radio

Se prodava radio nikola tesla od 1958 godina za kolekcioneri


2.000 €
или предлог цена
06 авг 13:42KUPUVAM STARI TABLICI/TABLI/TABLICKI КУПУВАМ СТАРИ ТАБЛИЦИ

Kupuvam stari registarski tablici od bilo kakov tip, predimstvo stari...


1 €
или предлог цена
24 јун 22:08Св. Богородица со Исус

Иконите се рачно изработени од раката на академски сликар во јајчена ...


7.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Сликарство

06 јан 23:38Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам