179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Prodavam kuka

Prodavam kuka vo stip zeleznicka stanica sredena dokumentacija so imo...


50.000 €
или предлог цена
17 јул 08:40Kupuvam kukja

Kupuvam kukja ili Stan vo Stip do 40.000 e, ponudete na tel 078344615


40.000 €
или предлог цена
05 јул 14:51Se prodava kuka vo naselba Babi

Se prodava kuka vo naselba Babi na ul. Kiril Pejcinovik. Informaciin...


4 €
или предлог цена
03 јул 11:51SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:50СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
08 јун 15:03Куќа од 167м2 на 10 мин од центар Штип

штип македонија 50000€ description куќа од 167м2 на 10 мин од цент...


45.000 €
или предлог цена
26 мај 11:29Се продава кука во строг центар.. хитно

Куката се наога на ул. вита поп јорданова. За повеке информаци јавете...


1 €
или предлог цена
22 мај 22:08Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva k...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:09Se prodava kuka, deloven prostor i garaza

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
28 апр 14:09Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke i...


30.000 €
или предлог цена
25 апр 16:18Kukja / куќа 165 м 2

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место ...


35.000 €
или предлог цена
19 апр 21:24Куќа со двор -центар

Стара куќа со дворно место во центар на Штип Можности и це...


50.000 €
или предлог цена
16 апр 13:00Куќа ( стара ) во центар на Штип

Куќа во центар со дворно место контакт 070264265


55.000 €
или предлог цена
13 апр 13:28Se prodava plac i kuka vo centarot

Se prodava kukja vo centarot na gradot. Raspolaga so 159 m2 stanbena...


1 €
или предлог цена
30 мар 12:55Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа до собранието на град Штип,цена по договор!


1 €
или предлог цена
22 мар 14:51Се продава куќа во Центар на Штип

id: sh1020/личка 4, штип македонија 58000€ description https://we...


58.000 €
или предлог цена
16 мар 09:36Се продава или заменува куќа

Се продава куќа на убава локација во центарот на градот Штип, во добр...


1 €
или предлог цена
01 мар 10:13Се издава Стан до оу Гоце Делчев

Се издава спрат од куќа, наместен 60м2, со посебен влез и посебен дво...


150 €
или предлог цена
05 фев 13:00Se prodava kuka so bazen

Se prodava kuka so bazen


65.000 €
или предлог цена
27 јан 20:31Куќа од 60м2 во Штип

Се продава куќа на ул. Радански пат бр.123 со површина од 60м2 и двор...


18.000 €
или предлог цена
14 јан 18:28Вила со стаклена градина наместена и опремена

Се продава Вила наместена со земјиште (пластеник) стаклена градина оп...


62.000 €
или предлог цена
11 јан 16:19Se prodava kuka na ulica cvetan dimov

Se prodava kuka na ulica cvetan dimov br:8 Kontakt telefon 076/658-96...


45.000 €
или предлог цена
15 дек 09:33Куќа во градба

Се продава куќа во градба, во населба Леваци-Штип, веднаш над Тера ма...


1 €
или предлог цена
13 дек 10:11Спрат од куќа на пиринска (наместен)

Се издава спрат од куќа на улица Пиринска број 28, веднаш спроти кошо...


160 €
или предлог цена
07 дек 13:00Kupuvam kuka vo Stip

Kupuvam kuka vo Stip, vila vo sutlak ili mesto za gradba 078754464


1 €
или предлог цена
10 ное 10:36Семејна Куќа

Семејна куќа на три спрата со две гаражи и дворно место


1 €
или предлог цена
23 окт 22:27Iznajmuvam sobi za studenti/studentki

Iznajmuvam sobi za studenti i studentki pozadi kampus 2. broj za kont...


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:25Се продава куќа

Се продава куќа 182 м2 на локација помеѓу Сењак 4 и Баби 5. Два спрат...


90.000 €
или предлог цена
19 сеп 23:03Sa prodava kuka

Kukata e 460 kvadrata so prizemje sprat i potkrovje i e so dva vleza....


34.000 €
или предлог цена
05 сеп 12:39Se prodava kukja so golem dvor vo s.Cardaklija

Se prodava kukja so golem dvor vo selo Cardaklija Stipsko. Za cena i...


1 €
или предлог цена
08 авг 16:20Се продава куќа

Се продава куќа со дворно место на улица Првомајска бр.18 во Штип. Це...


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:17Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
01 авг 16:15Se prodava vila so ovostarnik

se prodava vila so ovostarnik


30.000 €
или предлог цена
30 јул 13:59Куќа

Куќа со 180м2, два декара надворешна површина или 1900м2. Се наоѓа во...


По Договор
или предлог цена
29 јун 21:07Се издава спрат од куќа за 4 ученички или студентки

Се издава спрат од куќа (приземје) со две двокреветни соби, купатило ...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јун 11:21Se prodava! kukja

Se prodava kukja na dva sorata vo naselba duzlak.


67 €
или предлог цена
09 јун 22:22Nov

Kukata e na eden sprat so dnorno mesto 200m2 kukata se naoga vo nasel...


24.000 €
или предлог цена
15 мај 13:04Kuka vo celntarot na Stip

Se prodava renovirana i vednas fseliva mala kuka vo celntarot na Stip...


22.000 €
или предлог цена
06 мај 19:36SE PRODAVA KUKA 260m2 ul. Karl Marks

Se peodava kuka 260m2 Na ulica Karl Marks Info na 078-533-400 Info n...


1 €
или предлог цена
18 мар 05:58Се продава куќа во Баби

Се продава куќа во населба Баби, двоспратна куќа, 220 метри квадратни...


1 €
или предлог цена
29 фев 22:51Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам