1107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Caddy 1.9 SDI

Voziloto e vo top sostojba. Moze da se proveri i vidi vo sekoe vreme....


2.000 €
или предлог цена
25 мај 23:20Промовирано

SEAT LEON FR 2.0 TFSI 300 KS EDNA VO MK NOVA - MT Auto

SEAT LEON FR 2.0 TFSI TURBO 300 KS ABT TUNING UVOZ SWISS CH ***** ED...


7.500 €
или предлог цена
26 мај 10:56Промовирано

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

BMW 320 D 177 KS AVTOMATIK XENON LED ** EDINSTVENO VO MK BUKVALNO KA...


8.999 €
или предлог цена
26 мај 10:56Промовирано

Opel Astra H GTC

Se prodava Opel Astra H GTC, 1.7 diesel, 2006god,74 kw(101hp), regist...


1 €
или предлог цена
17 мај 20:35Mercedes C klasa pumpa za gorivo !!!

Pumpa za gorivo vo rezervoar za Mercedes C klasa i Mercedes E klasa !...


100 €
или предлог цена
17 мај 14:06Mercedes c250cdi 4matic 2012 god CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i e so plateni davacki do re...


1 €
или предлог цена
17 мај 12:42GLK 220cdi 4matic 7g tronic 2012god nov uvoz od CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i e so plateni davacki do re...


1 €
или предлог цена
17 мај 12:42Tiguan 2.0tdi Dsg 4motion nov uvoz od CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i e so plateni davacki do re...


1 €
или предлог цена
17 мај 12:42Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


111 €
или предлог цена
17 мај 11:46Opel Antara 4x4

Opelot e vo od licna sostojba Sega registriran Za poveke info na vib...


8.200 €
или предлог цена
17 мај 09:56BMW 318d e90 2011

Regiatrirana na MK tabli+zelen karton ! INFO 078 928 928 INGO 072 5...


9.400 €
или предлог цена
17 мај 09:45VOLVO XC60 2.4 D5

Го нудам мојот многу уреден xc60 штотуку увезен со сосема нови зимски...


13.999 €
или предлог цена
17 мај 09:45Punto grande evo 1.3 jtd multijets

Grande punto evo 2011 1.3 mult jets Novi gumi Tempomat Start stop...


4.999 €
или предлог цена
17 мај 09:31Mercedes-benz bluetec 2013 god

Mercedesot e donesen od kanada so samo 110 000 km so celokupna dokume...


35.000 €
или предлог цена
17 мај 08:59Fiat punto 1.3 multijet

Se prodava fiat punto 1.3 multijet registrirano, vo dobra sostojba Ko...


2.500 €
или предлог цена
16 мај 20:59VW Caddy

Se prodava VW Caddy cela godina registriran Kontakt: 078 833 132


1.100 €
или предлог цена
16 мај 20:59BMW 320d

Se prodava BMW 320d 2007 vo odlicna sostojba Kontakt: 078833132


6.500 €
или предлог цена
16 мај 20:59Reno kangoo za delovi

Reno kangoo. Moze na delovi ili celo so mk dukumenti Kontakt: 0788331...


600 €
или предлог цена
16 мај 20:59Fiat 500 1.3 Mjet 90ks

Одлично возило со многу мала потрошувачка на гориво и моќен 90кс мото...


5.800 €
или предлог цена
16 мај 20:51opel corsa 1.2 benzin

kolata e ubo socuvana se vredit da se vidit.. IMA PROSTOR I ZA PAZAR ...


3.530 €
или предлог цена
16 мај 15:00Golf. 4. Tdi

Golf 4 tdi. Vo odlicna sostojba. Servisiran ragistriran ful oprema k...


25 €
или предлог цена
16 мај 13:45Hummer H3

Hummer H3 / 3.7 / 245HP /Luxury / LPG Mozna zamena za ponovo vizilo...


30.000 €
или предлог цена
16 мај 03:53Ford mondeo MK4 business edition

Kolata e donesena od Germanija od privatno lice, domakinski odrzuvana...


12.900 €
или предлог цена
15 мај 22:07Bmw 530

Se prodava bmw 530 vo.odlicna sostojba racen menuvac Moze zamena


6.300 €
или предлог цена
15 мај 21:04Audi A4

Prodavam Audi A4 2.5 Tdi 163ks noviot motor. Kolata e cela god regist...


3.300 €
или предлог цена
15 мај 17:47Ford Mondeo 1.8 benzin

Se prodava Ford Mondeo 1.8 benzin 118ks Odlicna sostojba KONTAKT M...


1.200 €
или предлог цена
15 мај 14:07Opel Astra 1.7 CDTI

-Година на производство: 2011 -Прва регистрација: 03/2011 -Гориво: ...


6.900 €
или предлог цена
15 мај 11:58Hyundai Terracan 2.9

Se prodava hyundai terracan 2.9 - 150hp. Registriran do juli 2023, vo...


6.000 €
или предлог цена
14 мај 17:34Mercedes e220 cela ili za delovi

Se prodava mercedes bez motor moze i na delovi Broj za kontakt!!! 0...


600 €
или предлог цена
14 мај 16:46Opel corsa 1.3 cdti

odlicna, motor menjac so garancija ekonomicna vredi da se vidi no...


2.300 €
или предлог цена
14 мај 16:46Renault Espace 2.0 d so 7 sedista full oprema!!!

Se prodava Renault Espace 2.0 dizel 173 konji full oprema:tempomat, k...


4.400 €
или предлог цена
13 мај 21:43Chevrolete Aveo 1.2

Aveo 1.2 prv sopstvenok Odrzuvano Redovno servisirano Ekonomicno...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
13 мај 20:09Audi A6 kako novo 2007 God 2.8 Benzin bez turbo 112233

Kolata e vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
13 мај 19:11Pezo 5008 1.6 benzin fabrika CH

se prodava 🇨🇭🇨🇭Pezo 5008 1.6 benzin 🇨🇭🇨🇭so 7 sedishta...srede...


111 €
или предлог цена
13 мај 09:13Opel

Se prodava okazion Opel Astra 1.7 disel pali vozi


2.700 €
или предлог цена
12 мај 18:50Chrysler PT Cruiser Facelift

Se prodava Chrysler PT Cruiser Limited 2.2 CRD Mercedes motor vo fabr...


4.000 €
или предлог цена
12 мај 08:13BMW Active Hybrid 3

Се продава BMW Active Hybrid 3, 335 бензин/хибрид од прв сопственик с...


23.900 €
или предлог цена
11 мај 13:00Skoda Rapid Spaceback 2016 1.6 TDI

Prodavam Skoda Rapid Spaceback 2016 1.6 TDI. Kolata e full option be...


13.000 €
или предлог цена
10 мај 20:44MERCEDES - BENZ E350 CDI Bluetec

KONTAKT SAMO NA BROJOT 071 669 444 !!! - Registriran so Zelen karton...


27.000 €
или предлог цена
10 мај 20:24BMW 318 D 2008

BMW 318 D, godina 2008, doneseno od CH so servisna knishka. Carineto ...


7.000 €
или предлог цена
10 мај 20:24Zafira b 2007

Se prodava Zafira B 070967484 Nikola


3.700 €
или предлог цена
10 мај 13:00Zastava 101

Se prodava zastava 101 registriran cela god smenata cela prednica ,...


550 €
или предлог цена
10 мај 12:05Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci ***поседува серво волан,електрика на стакла и р...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:22Страна 10 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам