1059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48Промовирано

Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 13:34Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
31 јан 09:15Промовирано

Audi A7

3.0tdi ОПРЕМА: ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 08:45Renault megane cabriolet 1.6

Kolata e so plinski ured i od oprema ima se i nov akumulator i bez ka...


899 €
или предлог цена
31 јан 08:41BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 08:31Se prodava mercedes c220 elegance

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vas...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 08:28Ford Mondeo 2.0 benzin/plin zamena za karavan

Ford mondeo 2.0 benzin/plin zamena na karavan Od oprema ima: elektrik...


1 €
или предлог цена
31 јан 07:29Mercedes C220 zariban motor moze i na delovi112233

kolata e zacuvana ne e nigde skapana moze cel ili na delovi ima se


1 €
или предлог цена
30 јан 22:42BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
30 јан 22:10Se prodava Mercedes Ml 270

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizvede...


6.800 €
или предлог цена
30 јан 18:51Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233

kolata e registrirana novi gumi servis komplet napraven imat mali kar...


1 €
или предлог цена
30 јан 17:07Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233

kolata e zacuvana ima mali karoseriski zabeleski


1 €
или предлог цена
30 јан 17:04Opel Corsa 1.5 D Swing Isuzu

Se prodava korsa 2 gazda Kupena vo ohrid 1.5 isuzu motor dobar


799 €
или предлог цена
30 јан 16:52205/55 R16 Letni

se prodavaat 4 letni gumi fire max malce vozeni skro novi proizved...


6.000 €
или предлог цена
30 јан 16:47FORD FOCUS 1.5 TDCI

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA* -Uvezena od Germanija. -Kolat...


1 €
или предлог цена
30 јан 14:56WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.999 €
или предлог цена
30 јан 14:51VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
30 јан 14:40Lada110 kako nova

Lada110


500 €
или предлог цена
30 јан 13:48Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


800 €
или предлог цена
30 јан 12:43VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
30 јан 12:22Skoda Superb 2.0 TDI NEUVEZUVANO

Škoda Superb 2.0TDI 103kw(140ks), 2012 godina, 198.000km so servi...


9.499 €
или предлог цена
30 јан 12:22SKODA OKTAVIA 1.6.TDI 105 KS DSG AVTOMATIK

Se prodava Skoda Oktavia karavan vo super sostojba uvezena od German...


1 €
или предлог цена
30 јан 12:07OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


6.300 €
или предлог цена
30 јан 10:03Se prodava Mercedes R320 4matic

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi


9.500 €
или предлог цена
29 јан 23:55Mercedes Unikat 78800km

E 200 Kompresor 2009g..79000 km so servisna knishka donesen od German...


12.800 €
или предлог цена
29 јан 23:43Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
29 јан 23:11Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,tem...


1 €
или предлог цена
29 јан 21:22Mazda 5 2.0D 2010god 7 sedista

Prodavam Mazda 5 2.0 diesel 2010god Kolata e vo odlicna sostojba redo...


5.999 €
или предлог цена
29 јан 17:05Opel Insignia (4d) 2.0 CDTI ecoFLEX (170)

Opel Insignia 2016 168hp одлична Купена во МК со целосна историја Oly...


12.500 €
или предлог цена
29 јан 16:47Passat 4x4 Of road

Napraven golem servis site kaisi celosno ispraven 2.5tdi avtomatik...


3.800 €
или предлог цена
29 јан 16:19Mercedes Benz E 220

Mercedes Benz E 220 Elegance EVO motor 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:50MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


13.000 €
или предлог цена
29 јан 13:58Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


23.700 €
или предлог цена
29 јан 13:53Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic AMG 2015

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic AMG paket 2015 175.000 km Ku...


По Договор
или предлог цена
29 јан 12:40BMW 730D FULL OPREMA

Kolata e vo odlicna sostojba, so full oprema:Greenje ladenje na sedis...


6.500 €
или предлог цена
29 јан 12:35Yugo 55

Yugoto e vo dolicna sostojba


500 €
или предлог цена
29 јан 10:51DAEWOO ESPERO 2.0 CD 86000 Km

SO REGISTRACIJA Prodavam Daewoo Espero so pominati samo 86000 Km - pr...


1.300 €
или предлог цена
29 јан 10:39Се продава Голф 5

Се продава Голф 5; 1.9 ТDI, 77 kw, 105 ks. Голфот е купен 2016 год....


4.200 €
или предлог цена
29 јан 09:57ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.500 €
или предлог цена
29 јан 09:21Land Rover se prodava moze i zamena

Se prodava edinstven vo MK od taa godina i toj model origina...


1 €
или предлог цена
29 јан 00:07renault laguna2006 god. 2.0 DCI

ISPRAVNO VOZILO 4 NOVI ZIMSKI GUMI STAVENI PRED DVE NEDELI TEHNICKI K...


2.650 €
или предлог цена
28 јан 23:12se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
28 јан 18:47Страна 7 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам