1073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro -Година на производство: 2010 -Прва ...


17.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Промовирано

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC

BMW X1 sDrive 20d Comfort AUTOMATIC ⮚ Година на производство: 2010 ...


12.900 €
или предлог цена
24 мар 15:32Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:26Промовирано

VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
21 мар 11:42REXTON 2.7 avtomatik

rehton avtomatik vo odlicna sostojba 4/4 brzi spori reduktor novi gu...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:29Opel korsa 1.3 cdti elo flex

Registrirana servisirana vo mnogu dobra sostojba nema klima


3.600 €
или предлог цена
21 мар 07:44Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


111 €
или предлог цена
20 мар 20:45BMW 525 TDS ODLICNA SOSTOJBA

Vozillto e vo odlicna sostojba, registrirano cela godina, napraven ko...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
20 мар 19:44BMW 530D F10

Vo odlicna sostojba kako novo so 2para gumi zimski i letni


13.000 €
или предлог цена
20 мар 15:24Поволно се продава Mercedes c220 sport coupe AMG edition

Mercedes-Benz C 220 CDI -рачни 6 брзини, 143kc. Најдобриот мотор со п...


2.800 €
или предлог цена
20 мар 09:46GOLF 4 TDI / EXTRA[

golf 4 1.9 tdi vo odlicna sostojba ful oprema servisiran mal golem ...


3 €
или предлог цена
20 мар 09:12Mini Cuper S Sport registriran cela god 112233

kolata e zacuvana ima mali karoseriski zabeleski


1 €
или предлог цена
20 мар 01:24Lancia Dedra Benzin Plin Ispravna sostojba 112233

Kolata e vo ispravna sostojba ne e registrirana benzin plin plinot ne...


700 €
или предлог цена
20 мар 01:24SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


8.000 €
или предлог цена
19 мар 19:29Mercedes ML 270 cdi redizajn

Se prodava mercedes 270 cdi vo odlicna sostojba bez niedna mana sve f...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
19 мар 13:45OPEL KADETT 1979g KARAVAN 2 VRATI

2 gazda,extra sostojba,fali samo akumulator, 1.3 benz perfekten mot...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 00:11Mercedes C 350 benzin

Bezprekorna sostojba. Mercedes C350 benzin, racen menjac, samo 900...


5.800 €
или предлог цена
18 мар 20:06Golf 6 plus Highline 1.6tdi 77kw 105ks

Golf 6 plus Highline 1.6tdi 77kw 105ks 2010god Najdobar motor so na...


8.600 €
или предлог цена
18 мар 18:03Golf 6 2.0tdi 140ks Highline CH

Golf 6 Highline 2.0tdi 103kw 140ks 2009god Euro 5 so dpf Najdobar ...


9.300 €
или предлог цена
18 мар 16:35Mercedes C220 CDI CL i ZAMENA

🟢C220 CUPE AVTOMATIK 🟢PANORAMA KROV 🟢2003g 285000KM ORGINAL 🟢R...


3.300 МКД
или предлог цена
18 мар 14:30Renault Megane 1.4 TCE

Редовно одржување,на 120.000 направен голем сервис,мотор на ланче,пом...


7.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.700 €
18 мар 12:35Jeep Wrangler

Jeep wrangler 1992 na makedonski teblici, 2.5 benzin, Kako nov, Sve ...


16.000 €
или предлог цена
18 мар 12:20Se prodava Citroen C4 1.6hdi Fabrikaaa

kolata e maksimalno zacuvana,smenat rebrast site filtri i ulje...ima ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111 €
18 мар 11:11Tiguan 2017 2.0 TDi 4x4

Voziloto e kako novo. Registrirano i servisirano. Motor 150 ...


По Договор
или предлог цена
18 мар 11:04C5 Aircross blue hdi 1.5 SHINE

Prodavam citron c5 aircross SHINE paket na oprema 1.5 hdi 135ks. Kola...


23.500 €
или предлог цена
18 мар 09:18Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два компле...


1.000 €
или предлог цена
18 мар 08:00SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


8.000 €
или предлог цена
17 мар 19:30Chrysler 300 c moze zamena

Chrysler 300 c 3.0 crd 2010 g registriran servisiran novi gumi moze z...


111 €
или предлог цена
17 мар 16:45Hunday pony 1.3

Kolata e pali vozi moze proba koga sakate Reg do 30.4.2023 Info na ...


1.000 €
или предлог цена
17 мар 14:14VW Passat Delovi 1997-2000 sedan

Motor Menuvac Prednica Zadnica Enterier I drugo


1 €
или предлог цена
17 мар 13:11Mercedes Benz E 220

Mercedes Benz E 220 Elegance EVO motor 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
17 мар 10:43Citroen DS4 2012 82 kw 111 ps

Se prodava citroen ds4 so 130000 km orginalni proverka kade sakate ...


10.000 €
или предлог цена
16 мар 21:04Bmw 535 d 2011

Se prodava bmw 535d 313 hp M PAKET ORGINAL FABRICKI So 110000 km org...


25.000 €
или предлог цена
16 мар 21:04Maserati ghibli 3.0 275 hp

Se prodava maserati ghibli Servisiran redovno Kolata e nova Za ...


53.000 €
или предлог цена
16 мар 21:04BMW X3 E83 2.0D 150ks X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.400 €
или предлог цена
16 мар 20:11WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.900 €
или предлог цена
16 мар 13:22Peugeot 207 1.4i benzin/plin

PEUGEOT 207 1.4 70 KW BENZIN/PLIN 2009 god NEUVEZUVANO - 3 SOPSTVENIK...


3.900 €
или предлог цена
16 мар 13:20AUDI A8 4.2TDI LONG 351KS

AUDI A8 4.2TDI LONG VERZIJA 351KS VO ODLICNA SOSTOJBA SO NOVI GUMI. ...


2 €
или предлог цена
16 мар 12:55Ford Mondeo 1.8 benzin

Se prodava Ford Mondeo 1.8 benzin 118ks Odlicna sostojba KONTAKT M...


1.400 €
или предлог цена
16 мар 12:16Mercedes Benz GL 320 165kw, TOP SOSTOJBA 215000km 2008ma NOV

Mercedes-Benz GL 320 165kw 224ks vo TOP sostojba so ful oprema mozhna...


14.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
15.500 €
16 мар 10:29Mercedes-Benz Ml 430,4X4, V8, 272ks.

Prodavam Mercedes Benz ML 430, 4X4, 4300cc, 272ks, V8, so Lovato ates...


5.200 €
или предлог цена
16 мар 09:21Uaz

Uaz Motor mercedes 240 ekstra sostojba Reduktori ispravni Registr...


2.500 €
или предлог цена
16 мар 08:05Peugeot 206 plus 1.4 hdi

Zavrseno sve do registracija uvoz danska vo mnogu dobra sostojba


3.850 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.000 €
16 мар 08:05Страна 9 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам