673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
28 мар 12:50Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
28 мар 12:49Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


100 €
или предлог цена
28 мар 10:05ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


111 €
или предлог цена
28 мар 10:04Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


60 €
или предлог цена
28 мар 10:04ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
28 мар 10:04Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


7.000 €
или предлог цена
27 мар 23:59LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
27 мар 23:59Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
27 мар 23:59Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
27 мар 12:37Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам ниви во ЕГРИ, КП 995, И.Л број 239, место викано КЛЕ...


2 €
или предлог цена
27 мар 10:02Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
27 мар 03:01Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
26 мар 23:14Se prodava niva vo atarot na s.Lopatica

se prodava niva vo atarot na s.Lopatica pogodna za lozov nasad.Nivata...


1 €
или предлог цена
26 мар 22:18NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
26 мар 21:52se prodavaat ili zamenuvaat dve parceli pod farmata Dihovo

zamena za vozila ili nedviznost .Ednata e 4629 kvadrati parcela 226/...


7 €
или предлог цена
26 мар 20:28Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


41.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
42.000 €
26 мар 19:26Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 - 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CRV...


1 €
или предлог цена
26 мар 17:53Plac na sam pat za Bratindol

Plac so prekrasen pogled na Pelister na sam pat .


17.000 €
или предлог цена
26 мар 17:35POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


10.000 €
или предлог цена
26 мар 15:38Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
26 мар 12:59SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
26 мар 11:29Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
25 мар 20:31plac

Се продава плац 471м2, кој се наоѓа во близина на хотел Битола.


По Договор
или предлог цена
25 мар 20:09Parcela 14000 m2

Se prodava parcela vo Demir Hisar so povrsina od 14000m2 so prist...


9 €
или предлог цена
25 мар 19:48Gradezna parcela!

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
25 мар 10:52SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
24 мар 16:47NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
24 мар 14:59Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
24 мар 12:11Zemjiste Gjavato Derven

Se prodava livada na mesto derven Gjavato, 1855m2! Mestoto se naogja ...


1 €
или предлог цена
24 мар 12:11Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
24 мар 08:27Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
24 €
23 мар 23:01SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
23 мар 18:31Niva pod Ziko Transportot

Se prodava niva pod Zikot transportniot 1500 kvadrati 075 334 582 0...


7 €
или предлог цена
23 мар 18:12Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
23 мар 13:29SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
23 мар 10:12PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
23 мар 08:48Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


50 €
или предлог цена
22 мар 23:18Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
22 мар 11:02POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
22 мар 10:42Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам