689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА Парцела бр...


15 €
или предлог цена
07 мај 13:38NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
07 мај 09:46Парцела во Нижеполе, веднаш до пат

Една од најубавите локации за изградба на туристички објект, во подно...


200.000 €
или предлог цена
06 мај 23:05Bitola Placevi za kuka-“bal banja”-g.orizari

Placevite Se na -20-m-od bal banja na asvaltna ulica so Markica I pla...


60 €
или предлог цена
06 мај 13:53ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

Продавам градежно земјиште (во близина на Бал Бања) ул Кукуш


20 €
или предлог цена
06 мај 10:50Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Nas...


1 €
или предлог цена
06 мај 07:09ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА

Продавам земјиште https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/


23.000 €
или предлог цена
05 мај 15:17parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
05 мај 14:16Plac vo lavcanska naselba

Se prodava plac vo lavcanska naselba nad kukite kaj pekara Zasle. Pla...


1 €
или предлог цена
05 мај 12:18Livada vo s. Gneotino

Broj na parcela - 1129 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
04 мај 20:34Plac nad Premier patot za Dihovo

Urbaniziran plac of 8281m2 P+1 Razviena povrsina 12050m2 Povrsina ...


20 €
или предлог цена
04 мај 13:03Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
04 мај 13:00Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
04 мај 12:48Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
04 мај 12:42Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
04 мај 12:42Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
04 мај 12:42Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
04 мај 12:42Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
04 мај 02:02П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО В...


45 €
или предлог цена
03 мај 11:04Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
03 мај 08:33NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 08:16Plac

Se prodava Plac vo kravari 075 244 599 070 269 029


8 €
или предлог цена
03 мај 08:01ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
02 мај 12:02СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
02 мај 11:523 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
02 мај 11:52СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

Се продава место погодно за фотоволтаици на погодно место. Видете ви...


345.678 €
или предлог цена
02 мај 11:51СЕ ПРОДАВА НИВА НА САМ ПАТ НАСПРОТИ S/N

Се продава градежно земјиште на топ локација. Погледнете видео. Плацо...


456.789 €
или предлог цена
02 мај 11:51SE PRODAVA PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA- PELISTER

SE PRODAVA PLAC 352/9 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA SAMIOT PAT OD DESNATA...


35 €
или предлог цена
01 мај 21:52SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
01 мај 21:52СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
01 мај 21:52Nize pole parcela 600m2

Se prodava parcela od 600m2 nad vila babin zab


1 €
или предлог цена
01 мај 12:09PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
01 мај 06:14Bitola placevi-“Bal banja”-g.Orizari

Plac-KP-1395/12-(-311-m/2)-Plac-KP-1395/3-(-310-M-/2)—Plac-KP-1410-(-...


60 €
или предлог цена
30 апр 15:52Plac za gradba

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
29 апр 15:44НАЈАТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БИТОЛА | NAJATRAKTIVEN PLAC VO BITOLA

Се продава плац за градба со предлог идејно решение како на сликите. ...


1 €
или предлог цена
29 апр 15:11ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
29 апр 15:11ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ , СЕКОЈА ОД ПО 350 М2, ЗА ГРАДБА НА СТАНБЕНИ О...


80 €
или предлог цена
27 апр 11:21Se prodava niva blisku do Kravarski pat.

Nivata momentalno e poseana so zito.


1 €
или предлог цена
26 апр 18:57се продава градежна парцела

Парцелатa се наога до црквата св Арангел во Довлеџик со асвалтен пат...


48 €
или предлог цена
25 апр 21:20Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


15.000 €
или предлог цена
24 апр 11:19Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам