674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


450 €
или предлог цена
10 јан 09:43Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:25Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


18.000 €
или предлог цена
02 јан 13:20Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
30 дек 20:39Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
30 дек 17:35SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
29 дек 20:30NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


8 €
или предлог цена
24 дек 22:43СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000M2, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО ВО БЛИЗИНА НА Ф...


20 €
или предлог цена
23 дек 14:17Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
20 дек 23:50ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА 79 ЕВРА/М2, СЕКОЈА ОД ПО 350 М2, ЗА ...


79 €
или предлог цена
13 дек 18:07Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
13 дек 13:00Се продава нива во Цапари 5400м2,

Се продава нива во Цапари 5410м2, нивата е оградена и има бунар Можн...


1 €
или предлог цена
12 дек 19:00PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 18:48Zemjiste na izlezot od bitola do salon Sate

Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija pokraj sam pat na izlezot ...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:22Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
07 дек 13:00Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
06 дек 22:39Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
06 дек 13:19plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
06 дек 13:15Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
04 дек 18:31Се продава плац во близина на Шумски фенери

Се продава плац/нива во непосредна близина на шумски фенери од 1260м2...


12.000 €
или предлог цена
02 дек 17:58se prodava parcela s.STREZEVO

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.po...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:09Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:08СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ КО ЛАЖЕЦ СО ПОВРШИНА ОД 2 хектари. З...


4 €
или предлог цена
21 ное 14:19СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК(МЕСТО ВИКАНО ВРЕДЕШКА),СО КВАДРАТ...


5 €
или предлог цена
21 ное 12:26СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000 М2 НА ПОЧЕТОКОТ НА ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА,ВЕДНА...


60 €
или предлог цена
21 ное 12:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2,ПОД СЕЛО БРУСНИК,БИТОЛСКО.ДО ПАРЦЕЛАТА ...


15 €
или предлог цена
21 ное 12:16Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
18 ное 13:37СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ,2500М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА НА...


50 €
или предлог цена
17 ное 13:28Plac na extra lokacija

Se izdava plac na preubava lokacija vo Bitola 2939m2 za poshiroka nam...


24.000 МКД
или предлог цена
16 ное 11:13Се продава парцела во село Кравари

Се продава парцела во село Кравари. Лице за контакт Соња 075542307.


10.000 €
или предлог цена
15 ное 15:07Се продава нива во Долно Оризари

Се продава нива во Долно Оризари со директен пристап на пат. Нивата е...


5 €
или предлог цена
13 ное 16:49Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Се продава градежна парцела од 51 м2 на улица Широка, населба Ушици. ...


12.500 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам