692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
01 фев 09:03Gradezno zemjiste na perfektna lokacija

Mestoto se naoga na perfeltna lokacija, ma ulica Dojran vo blizna na ...


20.000 €
или предлог цена
01 фев 09:02МЕСТО 874 М2, СО НОВА ВИКЕНДИЦА

ПРОДАВАМ МЕСТО ОД 874 М2 СО ЛОЗЈЕ НА РОД СО ШПАЉЕР, СО ВИКЕНДИЦА НОВА...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 10:45Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:47Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:46prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:28Место на влезот од с.Кравари

Се продава место (земјиште) 2590м2 кое се наоѓа веднаш пред влезот на...


25 €
или предлог цена
24 јан 17:07Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
22 јан 19:10DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
21 јан 21:11Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 јан 11:35Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
16 јан 18:26Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


450 €
или предлог цена
10 јан 09:43Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
30 дек 20:39СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000M2, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО ВО БЛИЗИНА НА Ф...


20 €
или предлог цена
23 дек 14:17Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
20 дек 23:50Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
13 дек 13:00Се продава нива во Цапари 5400м2,

Се продава нива во Цапари 5410м2, нивата е оградена и има бунар Можн...


1 €
или предлог цена
12 дек 19:00PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 18:48Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
07 дек 13:00Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
06 дек 22:39Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
06 дек 13:19plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
06 дек 13:15Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
04 дек 18:31Се продава плац во близина на Шумски фенери

Се продава плац/нива во непосредна близина на шумски фенери од 1260м2...


12.000 €
или предлог цена
02 дек 17:58se prodava parcela s.STREZEVO

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.po...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:09Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:08СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ КО ЛАЖЕЦ СО ПОВРШИНА ОД 2 хектари. З...


4 €
или предлог цена
21 ное 14:19СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК(МЕСТО ВИКАНО ВРЕДЕШКА),СО КВАДРАТ...


5 €
или предлог цена
21 ное 12:26СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000 М2 НА ПОЧЕТОКОТ НА ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА,ВЕДНА...


60 €
или предлог цена
21 ное 12:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2,ПОД СЕЛО БРУСНИК,БИТОЛСКО.ДО ПАРЦЕЛАТА ...


15 €
или предлог цена
21 ное 12:16Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
18 ное 13:37СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ,2500М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА НА...


50 €
или предлог цена
17 ное 13:28Страна 7 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам