667 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 10:09Промовирано

PARCELA GORNO ORIZARI

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 3500 М2, ЛОЦИРАНА НА ИЗЛЕЗОТ ОД БИТ...


28 €
или предлог цена
26 фев 10:05Се бара за изнајмување

-Се бара ниви за изнајмување во атарот на К.О. Кравари а може и во Оп...


1 МКД
или предлог цена
21 фев 09:48Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!

Nivata si poseduva uredna dokumentacija .. Moze da se vidi vo sekoe ...


5.200 €
или предлог цена
19 фев 15:57Se prodava plac

Se prodava plac od 1130m2 na industriski pat bitola nakarsi odpadot n...


20.000 €
или предлог цена
16 фев 22:02СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ 4561 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ ОД ЛЕВО И ОД ДЕСНО НА ПАТ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 12:38П524, РОТИНСКИ РЕОН СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П 524, РОТИНСКИ РЕОН, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 3000 М2. По ...


6.000 €
или предлог цена
15 фев 18:13Se prodava niva

Se prodava niva vo atarot na dihovo do rabotilnica linea.za poveke in...


По Договор
или предлог цена
15 фев 10:48Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола

Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола, до плацот има асфалт...


15 €
или предлог цена
15 фев 09:55Nivi vo selo Germijan

Se prodavaat 4 plodni nivi vo selo Germijan so vkupna povrshina od 12...


3 €
или предлог цена
12 фев 14:25Плацеви за викендици или за земјоделие

Се продава имот во КО Цапари Вон.Г.Р. за викендици или за земјоделие....


2 €
или предлог цена
11 фев 11:58Se prodava niva vo atarot na s.Lopatica

se prodava niva vo atarot na s.Lopatica pogodna za lozov nasad.Nivata...


1 €
или предлог цена
08 фев 11:04Plac vo Krklino

Se prodava gradezno mesto so dozvola za dogradba vo placot ima postoe...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 20:53ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ДОВЛЕЏИК БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БИТОЛА МЕСТО-ДОВЛЕЏИК, СО ПОВРШИНА ОД ...


40 €
или предлог цена
25 јан 14:13Gradezno neizgradeno zemjiste Lavci 2172 m2

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 1631м2 а исто...


42.000 €
или предлог цена
25 јан 10:42Нива

1. se prodava niva ul br .835 kp br 303 4583m2 mv. pecina 2. ul . b...


1 €
или предлог цена
20 јан 15:44Niva vo atarot na S. Trn

HITNO!! HITNO!! Se prodava niva vo atarot na S. Trn. Nivata e blisk...


1.234 МКД
или предлог цена
09 јан 13:03Graden plac na patot za Kravari

Se prodava gradezna parcela na patot za Kravari - Bitola od 2077 m2 v...


По Договор
или предлог цена
08 јан 17:11Placevi za kujka vo Brusnicka Naselba

Se prodavat dva placevi so markica so moznost za izgradba na kujki 4...


1 €
или предлог цена
05 јан 17:52prodavam niva pokraj patot bitola lerin

prodavam niva so povrsina 21201m2 pokraj patot bitola lerin vo blizin...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 16:07SE PRODAVA PLAC VO BITOLA, naseba MARICICA

SE prodava plac vo Bitola, naselba Maricica, katastarska opstina Buko...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:49Niva na izlezot od bitola kaj trafostanicata

Nivata se naoga kaj trafostanicata na izlezot od bitola...kade sto se...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:03СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР СО ДИРЕКТЕН ИЗ...


По Договор
или предлог цена
23 дек 10:37ПЛАЦ ДО БЕНЗИСКА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 7000м2 НА МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ БИТОЛА-ПРИЛЕП, ВО Н...


20 €
или предлог цена
21 дек 14:48ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2, ДО ПЛАЦОТ ИМА ВОДА, СТРУЈА АТРАКТИВ...


30 €
или предлог цена
21 дек 11:20ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА. Ц...


20 €
или предлог цена
17 дек 12:38Градежна парцела

Се продава градежна парцела во нас. Горно Оризари на само 3км од Бито...


1 €
или предлог цена
07 дек 16:06Нива со штала во Горно Оризари - Битола

Се продава нива со штала во Горно Оризари - Битола Вкупна површина 1...


1 €
или предлог цена
07 дек 16:06Se prodava plac do carinski terminal

Placot se naoga vo neposredna blizina na carinskiot terminal pred s.K...


1 МКД
или предлог цена
05 дек 10:31К2200, ОУ Ѓ. СУГАРЕ, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

К2200, ОУ ЃОРЃИ СУГАРЕ, ИСЧИСТЕНА ПАРЦЕЛА ОД 175 М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА...


32.000 €
или предлог цена
26 ное 18:48Obrabotlivo zemjiste

Se prodava obrabotlivo zemjiste nasproti Krombert i Suber-Industriska...


1 €
или предлог цена
18 ное 11:48Plac vo Bitola

Itno se prodava mesto od 1500m2 za sekakva namena vo Bitola ul.Ljubo...


1 €
или предлог цена
14 ное 17:29Se prodava plac na patot za Trnovo

Se prodava plac od 2000m2 na patot za s. Trnovo, pod hotelot Sumski f...


1 €
или предлог цена
13 ное 11:49ДИХОВО МЕСТО 625 М2

ПРОДАВАМ МЕСТО ДИХОВО 625 М2, НА ПАТ ДО СТРЕЖЕВСКИ КАНАЛ, НА ПАТОТ ПР...


По Договор
или предлог цена
09 ное 22:13СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 175 М2

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 175 М2 СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА ПО ДУП 8.30 М...


33.000 €
или предлог цена
09 ное 12:15Plac pod trnovo

Se prodava plac pod kafanata Sator 9000m2,povolno. Ne urbanizirano....


По Договор
или предлог цена
08 ное 16:17ЗЕМЈИШТЕ КАЈ КРАВАРИ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ – НИВИ кои се наоѓаат на 200 метри од главниот...


6 €
или предлог цена
08 ное 11:34Се продаваат два плаца во с. Дихово

2000 и3000 м2 ЦЕНА 15 ЕВРА М2 ТЕЛ:047/225-775 047/272-214


15 €
или предлог цена
06 ное 14:47Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава...ЦЕНА 20 ЕВРА. М2 Тел:047/225-775 047/272-214


20 €
или предлог цена
06 ное 14:44ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВААТ 2 СОСЕДНИ ПАРЦЕЛИ СО 3 МАРКИЦИ

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВААТ ЗАЕДНО ДВЕ СОСЕДНИ ПАРЦЕЛИ СО ТРИ МАРКИЦИ И ЕДНА...


159.000 €
или предлог цена
02 ное 17:11Zemjiste Industriski del 900 m2

Pogodna lokacija, objekt okolu 20m2,voda Cena po dogovor Info na te...


1 €
или предлог цена
27 окт 13:19Страна 10 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам