676 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2, ДО ПЛАЦОТ ИМА ВОДА, СТРУЈА АТРАКТИВ...


30 €
или предлог цена
21 дек 11:20ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, 2177 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА. Ц...


20 €
или предлог цена
17 дек 12:38Градежна парцела

Се продава градежна парцела во нас. Горно Оризари на само 3км од Бито...


1 €
или предлог цена
07 дек 16:06Нива со штала во Горно Оризари - Битола

Се продава нива со штала во Горно Оризари - Битола Вкупна површина 1...


1 €
или предлог цена
07 дек 16:06Se prodava plac do carinski terminal

Placot se naoga vo neposredna blizina na carinskiot terminal pred s.K...


1 МКД
или предлог цена
05 дек 10:31К2200, ОУ Ѓ. СУГАРЕ, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

К2200, ОУ ЃОРЃИ СУГАРЕ, ИСЧИСТЕНА ПАРЦЕЛА ОД 175 М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА...


32.000 €
или предлог цена
26 ное 18:48Obrabotlivo zemjiste

Se prodava obrabotlivo zemjiste nasproti Krombert i Suber-Industriska...


1 €
или предлог цена
18 ное 11:48Plac vo Bitola

Itno se prodava mesto od 1500m2 za sekakva namena vo Bitola ul.Ljubo...


1 €
или предлог цена
14 ное 17:29Se prodava plac na patot za Trnovo

Se prodava plac od 2000m2 na patot za s. Trnovo, pod hotelot Sumski f...


1 €
или предлог цена
13 ное 11:49ДИХОВО МЕСТО 625 М2

ПРОДАВАМ МЕСТО ДИХОВО 625 М2, НА ПАТ ДО СТРЕЖЕВСКИ КАНАЛ, НА ПАТОТ ПР...


По Договор
или предлог цена
09 ное 22:13СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 175 М2

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 175 М2 СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА ПО ДУП 8.30 М...


33.000 €
или предлог цена
09 ное 12:15Plac pod trnovo

Se prodava plac pod kafanata Sator 9000m2,povolno. Ne urbanizirano....


По Договор
или предлог цена
08 ное 16:17ЗЕМЈИШТЕ КАЈ КРАВАРИ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ – НИВИ кои се наоѓаат на 200 метри од главниот...


6 €
или предлог цена
08 ное 11:34Се продаваат два плаца во с. Дихово

2000 и3000 м2 ЦЕНА 15 ЕВРА М2 ТЕЛ:047/225-775 047/272-214


15 €
или предлог цена
06 ное 14:47Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава...ЦЕНА 20 ЕВРА. М2 Тел:047/225-775 047/272-214


20 €
или предлог цена
06 ное 14:44ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВААТ 2 СОСЕДНИ ПАРЦЕЛИ СО 3 МАРКИЦИ

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВААТ ЗАЕДНО ДВЕ СОСЕДНИ ПАРЦЕЛИ СО ТРИ МАРКИЦИ И ЕДНА...


159.000 €
или предлог цена
02 ное 17:11Zemjiste Industriski del 900 m2

Pogodna lokacija, objekt okolu 20m2,voda Cena po dogovor Info na te...


1 €
или предлог цена
27 окт 13:19Kukno mesto/niva vo Kravari

Се продава куќно место/нива со површина од 1689 м2 во Кравари - Битол...


По Договор
или предлог цена
11 окт 12:18МЕСТО ОД 625 М2 ДИХОВО

ПРОДАВАМ МЕСТО НА ПАТ ДО СТРЕЖЕВСКИОТ КАНАЛ, ПАТОТ КОН НИЖЕПОЛЕ, ПРЕИ...


21 €
или предлог цена
04 окт 21:19ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ЗАМЕНУВА ЗА СТАН ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИ...


1 €
или предлог цена
03 окт 15:25Se prodava livada (Bistrivca)

Se prodava livada (Bistrica) vo mestoto slatina 3750 kvadrati CEN...


1 €
или предлог цена
02 окт 14:35Gradezna parcela

Parcelata e 741m2 se naogja vo strezevska naselba nad stadionot vo go...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:14Se prodava objekt so dvorno mesto

Objekt 70 kvadrati, legaliziran ima struja i voda so dvorno mesto od ...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:31Se prodava zemjiste vo Nize pole od 9400 m2 pod strezevo

Se prodava zemjiste od 9400 m2 vo s.Nize pole pod naselba Strezevo po...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 15:18Се продаваат два плаца во с. Дихово

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур. 2000+3000м...


15 €
или предлог цена
20 сеп 15:23СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО Г.ОРИЗАРИ

Се продава плодно земјоделско земјиште/нива од 5000м2 во месност Хект...


3 €
или предлог цена
20 сеп 13:09П462, НИЖЕПОЛЕ, ПАРЦЕЛА СО ВОДА И СТРУЈА ДО ПАРЦЕЛАТА

П462, НИЖЕПОЛЕ, ПАРЦЕЛА, 623М2 ЗА 14000 ЕВРА (ВО ПАРЦЕЛАТА ИМА ШАХТА ...


12.000 €
или предлог цена
17 сеп 18:07Se prodava livada vo selo Nizepole cena po dogovor

Livadata e do neposredna blizina na glavniot pat so obezbeden pat do...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 15:55ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2-Кукуречани

Земјоделска парцела 2700м2 локација атарот на с.Кукуречани патот за с...


1 €
или предлог цена
13 сеп 11:07Se prodava mesto vo G Orizari

Se prodava plac vo Gorno Orizari So plateni komunalii i dozvola za ...


25 €
или предлог цена
11 сеп 21:55MESTO VO GRADEZEN REON 25000M2

MESTO VO GRADEZEN REON 25000M2 so donesena voda i struja se najduva ...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 11:30Niva

Se prodava niva na lokacija Lozje - Capari. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
08 сеп 16:32Plac za Gradba

Se prodava plac pogoden za gradba ili za zemjodelsko zemjishte vedna...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 16:28se prodava zemjiste vo gneotino

se prodava zemjiste vo gneotino opstina novaci 1840 metri kvadratni ...


1 €
или предлог цена
07 сеп 12:10SE PRODAVA PLAC VO NIZEPOLE

Se prodava plac vo s. Nizepole, Bitola, povrshina 10.000m2 . Odlicen ...


22 €
или предлог цена
29 авг 05:36SE PRODAVA PLAC VO NIZEPOLE / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НИЖЕПОЛЕ

Se prodava plac vo s. Nizepole, Bitola, povrshina 1000m2. Odlicen za...


30 €
или предлог цена
29 авг 05:36SE PRODAVA PLAC VO NIZEPOLE / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НИЖЕПОЛЕ

Se prodava plac vo s. Nizepole, Bitola, vkupna povrshina 2133m2. Mozi...


25 €
или предлог цена
29 авг 05:36SE PRODAVA PLAC VO NIZEPOLE

Se prodava plac vo s. Nizepole, Bitola, povrshina 1000m2. Odlicen za...


25 €
или предлог цена
29 авг 05:35Продавам нива

Се продава нива во с.Оптичари опфатена со ХМС Стержево од двете стран...


По Договор
или предлог цена
24 авг 21:53СЕ ПРОДАВААТ НИВИ ВО ЛАЖЕЦ

Земјата се наоѓа околу селото Лажец.


60 МКД
или предлог цена
20 авг 09:25Страна 11 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам