675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
09 авг 07:29Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


12 €
или предлог цена
08 авг 19:43se prodava mesto od 550 m2

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica ...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:02Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:02***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
08 авг 17:39Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
08 авг 11:05Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


12.000 €
или предлог цена
08 авг 09:44Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:53Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
07 авг 12:03Се продава земјоделско земјиште

се продава обработливо земјоделско земјиште,втора класа во Г.Оризари ...


1 €
или предлог цена
07 авг 09:36Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


66 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
99 €
07 авг 07:16Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
07 авг 03:51Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 20:35PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
06 авг 19:37Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
06 авг 17:52PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
06 авг 16:08Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
05 авг 20:55ОУ СТИВ НАУМОВ, ПАРЦЕЛА СО СТАРА КУЌА, ЗА ГРАДБА

ОУ СТИВ НАУМОВ, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 268М2 СО СТАРА КУЌА, СО МАР...


60.000 €
или предлог цена
05 авг 18:45П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
05 авг 18:44БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П516, БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ЗА 16.500 ЕВРА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 443 М2...


16.500 €
или предлог цена
05 авг 18:42Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
05 авг 15:28Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
05 авг 15:28prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt Lid...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:50DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
05 авг 13:31Plac Atraktiven dovledzik nakarsi Mak Mermer

Se prodava atraktiven plac dovledzik nakarsi Mak Mermer na sam pat 52...


35 €
или предлог цена
05 авг 11:58POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
05 авг 11:14POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


По Договор
или предлог цена
05 авг 11:14Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
05 авг 08:50NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
05 авг 07:29Prodavam mesto nize pole

Mestoto se naoga na glavniot pat pod vila Babin Zab Cena od m² 60eur...


55 €
или предлог цена
04 авг 18:53Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
04 авг 08:35СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
03 авг 21:53SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


120 €
или предлог цена
03 авг 21:536175 M2- vo Dolno orizari i 4500 M2 Nizo pole

Dolno orizari..prodadeno! Nizepole: Se prodavaat - (2 sosedni ,parc...


15 €
или предлог цена
03 авг 13:56zemjiste 430000m2 (43)ha

prodavam zemjiste vo opstina Armatush blisku do rek Bitola pogodno za...


1 €
или предлог цена
03 авг 13:42ПЛАЦ- НАД Вила Виста

Плацот се наоѓа на десната страна од патот за Нижо поле со директен п...


14 €
или предлог цена
03 авг 11:26zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi D...


9 €
или предлог цена
03 авг 00:14PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
02 авг 19:06Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
02 авг 08:55Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам