675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
31 јул 11:23Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
30 јул 20:07plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
30 јул 13:00Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini oddelno lli zaedno vo atarot...


1 €
или предлог цена
30 јул 11:51Се продава поволно

Се продава обработливо земјиште кое се наоѓа во близина на градскиот ...


2 €
или предлог цена
30 јул 10:33Се продава поволно

Се продава нива во с.Раштани во близина на црквата. До нивата води па...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:29Се продава поволно

Се продава нива во близина на куќите на ул.Раштанска во с.Горно Ориза...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:26Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
29 јул 16:50Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
29 јул 16:11SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
29 јул 13:37Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
28 јул 17:201200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


12 €
или предлог цена
28 јул 14:51Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


20 €
или предлог цена
28 јул 11:46П532, НА ПАТОТ ЗА ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П532, НА ПАТОТ БИТОЛА ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 8100М2 СО МОЖНОС...


10 €
или предлог цена
28 јул 11:05Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
28 јул 10:06Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
28 јул 07:49Gradezno Zemjiste Bukovski Livadi

Prodavam gradezno Zemjiste, naselba Bukovski Livadi. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
28 јул 07:23PLAC-MESTO STRCIN NAD PREMIER

Prodavam urbaniziran plac so markica za gradba od 1000m2 vo Strcin na...


1 €
или предлог цена
28 јул 07:23Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
28 јул 00:11Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
28 јул 00:11Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
27 јул 00:39Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
27 јул 00:39Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
27 јул 00:39Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


38 €
или предлог цена
27 јул 00:38Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
27 јул 00:38Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
27 јул 00:38Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
27 јул 00:38Плац Стрелиште

Плац со П+1+пк 138м2 површина за градба А1 414м2 развиена површина...


40 €
или предлог цена
27 јул 00:38Dva placa za gradba so 16 markici nad studentski dom

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek nad students...


90 €
или предлог цена
27 јул 00:37Plac nad Premier patot za Dihovo

Urbaniziran plac of 8281m2 P+1 Razviena povrsina 12050m2 Povrsina ...


20 €
или предлог цена
27 јул 00:37Градежно земјиште Битола

Се продава градежно земјиште Битола место викано Г Бунар. Тел. 070 37...


15.000 €
или предлог цена
26 јул 14:45ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


1 €
или предлог цена
26 јул 13:50Plac dovledzik-nad premier

Се продава урбанизиран плац во индустриска зона Довлеџик. Плацот се н...


По Договор
или предлог цена
26 јул 05:38gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


15 €
или предлог цена
25 јул 22:02Плацеви за куќи

Се продава нива кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


20 €
или предлог цена
24 јул 14:30Плацеви за куќи и деловен простор

Се продава плац кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


35 €
или предлог цена
24 јул 14:27Се продава поволно

Нивата се наоѓа во близина на куќите во Горно Оризари на ул Раштанска...


3 €
или предлог цена
24 јул 14:13Се продава земјиште до автопат

Земјиштето се наоѓа до автопатот Прилеп Ресен во близина на С. Раштан...


3 €
или предлог цена
24 јул 13:25Се продава поволно

Парцелата се наоѓа на 700 метри одалечена од ОУ Тодор Ангелевски во ...


8 €
или предлог цена
24 јул 12:49Се продава поволно

Земјиштето се наоѓа на ул Кире Костадиновски во близина на ОУ Тодор А...


6 €
или предлог цена
24 јул 12:32Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам