647 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
04 ное 10:30Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se izdava plac

Se izdava 400 kv plac ima voda i struja info na tel.078261256


555 МКД
или предлог цена
02 ное 22:48Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Se prodava gradezna parcela od 51 m2 na ulica Shiroka, naselba Ushici...


13.000 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
01 ное 09:01ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
31 окт 10:493 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
31 окт 10:47Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
29 окт 22:57PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
29 окт 20:51Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


3 €
или предлог цена
29 окт 16:12СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
26 окт 10:35ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
25 окт 21:47Se prodava zemjiste blisku do gorno orizari

Se prodava zemjiste 5000m2 plus sopstven pat cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 окт 16:44zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
24 окт 11:26СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА Парцела бр...


15 €
или предлог цена
20 окт 08:45Продавам ливада до фудбалското игралиште Буково

Се продава ливада со површина од 2478 м.квадратни во месноста наречен...


1 €
или предлог цена
19 окт 13:16Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
18 окт 11:05ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО

ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО, МЕЃУ ДИХОВО И ТРНОВО. ЦЕНА: 15 ...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:52МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ 800 М2

МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ- ДИХОВО ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ ОКОЛУ 800 М2, 20 М2 О...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:46Se prodava niva od 10000 m2

Nivata se naogja vo atarot na selo Brusnik na 300 metri od ciflik res...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:05Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:01СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
17 окт 11:20Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
15 окт 21:40ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

ПАРЦЕЛАТА -НИВАТА Е НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ,ПОТОЧНО КАЈ РАБОТИЛНИЦАТА Н...


80 МКД
или предлог цена
14 окт 12:53СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА НА ПРЕКРАСНА И АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ПОД...


23 €
или предлог цена
13 окт 10:42Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


9 €
или предлог цена
13 окт 08:301200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


12 €
или предлог цена
13 окт 08:284 hektari plac

Se prodava plac od okolu 4 hektari za fotovoltaici pogoden Opstina R...


4 €
или предлог цена
12 окт 10:58Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


38 €
или предлог цена
12 окт 10:54plac Nize Pole

plac vo nize pole na 30m od asfalt mozno e da se deli i na pomali po...


25 €
или предлог цена
12 окт 10:53Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
12 окт 10:53Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
12 окт 10:53Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
12 окт 10:52Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
12 окт 10:51SOVRSENA NIVA OD SONISTATA

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер ...


12 €
или предлог цена
11 окт 19:00Страна 4 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам