682 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
27 авг 07:27Plac Nizepole

Se prodava mesto na samiot pat za ski staza Nize Pole so prekrasen po...


10.000 €
или предлог цена
26 авг 15:21Plac dovledzik-nad premier

Се продава урбанизиран плац во индустриска зона Довлеџик. Плацот се н...


По Договор
или предлог цена
26 авг 10:54Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
24 авг 12:07SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
23 авг 22:45Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
23 авг 12:00П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
23 авг 10:49Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini oddelno lli zaedno vo atarot...


1 €
или предлог цена
22 авг 11:21Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
21 авг 18:25Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
21 авг 08:53Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
21 авг 08:53Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


300 €
или предлог цена
20 авг 14:26Se prodava niva s.Lisolaj Bitola

Се продава нива во село Лисолај Битола. Нивата е со површина од 4043...


3 €
или предлог цена
18 авг 22:06Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
18 авг 12:34Prodavam borova suma

Se prodava borova suma,cena po dogovor


999 €
или предлог цена
18 авг 09:58Prv red zemjiste na pat posle Kiro Dandaro 5.300 m2 Bitola

Se prodava zemjiste vo prv red na samiot pat za Dihovo Idealno za bi...


21 €
или предлог цена
18 авг 07:01СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 4000м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


2 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3 €
17 авг 18:54Plac za izgradba na kukja

Se prodava plac za izgradba na kukja vo Gorno Orizari - Bitola vo bli...


25 €
или предлог цена
15 авг 19:09SE PRODAVA ZEMJISTE

Se prodava zemjiste od prva klasa vo atarot megju s. Poesevo i kvasar...


3 €
или предлог цена
15 авг 15:57parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
15 авг 09:38Се продава парцела. цена по договор

Се продава парцела која делумно е во градежен реон и делумно е надвор...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:48Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
14 авг 17:30Se prodavaat nivi, niva Krklino

Se prodavaat dve nivi: 1. Mogilski drum kaj galerijata zasadena so l...


По Договор
или предлог цена
13 авг 11:57СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 мето ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


1 €
или предлог цена
12 авг 18:55Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
12 авг 09:05Se prodava parcela

Mestoto se naoga vo BITOLA Mesnosta Kaftandzica Ima Strija i izgra...


1 €
или предлог цена
12 авг 07:53SE PRODAVA BAVCHA

Se prodava bavcha niva od 2650m2 na patot za PELISTER vo neposredna b...


1 €
или предлог цена
11 авг 17:323 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
11 авг 11:28Plac vo Rastani

Placot se naoga vo rastani so kvadratura od 1001 m² moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:40Gradezno Zemjiste Bitola (patot za Dihovo do Linea fabrika)

Се продава ГРАДЕЖНО земјиште во Битола, во близина на Гранд Премиер н...


12 €
или предлог цена
10 авг 22:16Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
10 авг 20:13ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


70.000 €
или предлог цена
10 авг 11:05ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

Плацот е од лева страна на патот за ски центарот Нижеполе, се на наоѓ...


25 €
или предлог цена
10 авг 10:45Продажба на парцели во с. Цапари Capri

Продавам повеќе парцели на различни локации во атарот на село Цапари ...


5 €
или предлог цена
09 авг 12:16Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
07 авг 03:51Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 20:35Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
06 авг 17:52БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П516, БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ЗА 16.500 ЕВРА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 443 М2...


16.500 €
или предлог цена
05 авг 18:42prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt Lid...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:50Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам