678 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ 1530м2 кај Хераклеа

Плацот има директен пристап од главна улица и е погоден за стовариште...


300 €
или предлог цена
14 јул 13:27lOZJE rastanski pat

lozjeto postoi so se korenja no ne go imame raboteno nekolku godini !...


6.500 €
или предлог цена
13 јул 18:55Се Продава место (лозје) Ниже Поле

Се продава место (Лозје) од 4670м2 на патот Ниже Поле одма наспроти р...


40 €
или предлог цена
11 јул 19:32Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


11.500 €
или предлог цена
11 јул 10:27NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
09 јул 12:55Placovi Nizo Pole Bitola

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Н...


25 €
или предлог цена
09 јул 10:52Niva

Se prodava niva na patot bitola-prilep vo blizina na trafostanicata c...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:38Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:38Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja КП.1391 429 m2...


27 €
или предлог цена
06 јул 00:26Се продава градежна парцела во с. Долно Оризари - Битолско

Се продава градежна парцела од 1061м2 во с. Долно Оризари Битолско. П...


1 €
или предлог цена
05 јул 21:36Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, според Детален урбанистички пла...


28 €
или предлог цена
05 јул 18:01СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА /ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ НА ПАТОТ ЗА НИЖОПОЛЕ, ПОД РЕ...


30 €
или предлог цена
05 јул 13:33SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


6 €
или предлог цена
04 јул 23:43PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishte so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishete so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38mesto

se prodava lozje na samiot pat za nizepole


1 €
или предлог цена
02 јул 09:50ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА Касарна-Стрчин

Градежната парцела според ДУП е со намена за градба Д3 од кои 40 % се...


90 €
или предлог цена
01 јул 09:08NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
29 јун 08:16Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodavaat dve paceli, nad seloto, na samiot pat, pogodni za vikend...


17 €
или предлог цена
28 јун 15:16ПАРЦЕЛА НИЖОПОЛЕ/MESTO NIŽOPOLE

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВНА ПАРЦЕЛА✨ НИЖОПОЛЕ 1100 м2. ПАРЦЕЛАТА ИЗЛЕГУВА Н...


24 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
28 €
27 јун 11:22Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


60 МКД
или предлог цена
27 јун 10:00Се продава земјиште, за земјоделска обработка или градба.

Се продава земјиште, во близина на Електротрафостаницата измеѓу Г.Ори...


По Договор
или предлог цена
26 јун 19:52Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


42.000 €
или предлог цена
26 јун 19:31BARAM/KUPUVAM PLAC

Baram plac do 400 kvadrati vo Bitola za izgradba na kuka do 100 kvadr...


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:43Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
22 јун 20:16Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
21 јун 18:36Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
21 јун 17:18Zemjiste Gjavato Derven

Se prodava livada na mesto derven Gjavato, 1855m2! Mestoto se naogja ...


1 €
или предлог цена
21 јун 17:18НИВА 4300м2 КАЈ Реносил

Нивата е со директен пристап од пат и е во непосредна близина на фабр...


10 €
или предлог цена
21 јун 11:05НИВА 150000 м2

Нивата се наоѓа на излезот од г.Оризари кон Прилеп после пругата и ис...


5 €
или предлог цена
21 јун 11:02ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ КАЈ Ј.П.Комуналец

Градежниот плац од 1800м2 располага со 2 маркици за градба според ДУП...


100 €
или предлог цена
21 јун 10:23se prodava plac za vikendica

se prodava plac za vikendica nad vila vista od lokolu 400m od levata ...


20 €
или предлог цена
20 јун 16:14se prodava plac so markica

se prodava plac vo naselba dovledzik vo blizina na pedagoskiot fakult...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:11Plac

Se prodava plac 153 m2 na ul.Bulevar 1vi maj br.352 .Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
20 јун 12:37Se prodava ili iznajmuva

Se iznajmuva ili prodava niva od 7000m2 vo industriska zona Kaftandj...


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:51Plac od 2000m2

Se izdava plac od 2000 m2 na samiot industriski pat nasproti fabrika...


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:50Niva zemjiste mesto poeshevski slogovi

nivata e cista obrabotliva zemja i ima okolu 9000m3 za poveke info ...


3 €
или предлог цена
17 јун 18:56П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИ ПАТ, ЗЕМЈИШТЕ ДО СТОВАРИШТАТА

П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИОТ ПАТ ЗА 2,5 ЕВРА/М2, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ОД 25...


64.000 €
или предлог цена
17 јун 18:05П528, БИТОЛА-ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П528, ЗА 12 ЕВРА /М2, ИЛИ ВКУПНО 97.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА НА ПАТОТ ЗА ...


97.000 €
или предлог цена
17 јун 17:54Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


По Договор
или предлог цена
17 јун 09:00Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам