682 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodavaat dve paceli, nad seloto, na samiot pat, pogodni za vikend...


17 €
или предлог цена
28 јун 15:16ПАРЦЕЛА НИЖОПОЛЕ/MESTO NIŽOPOLE

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВНА ПАРЦЕЛА✨ НИЖОПОЛЕ 1100 м2. ПАРЦЕЛАТА ИЗЛЕГУВА Н...


24 €
или предлог цена
27 јун 11:22Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


60 МКД
или предлог цена
27 јун 10:00Се продава земјиште, за земјоделска обработка или градба.

Се продава земјиште, во близина на Електротрафостаницата измеѓу Г.Ори...


По Договор
или предлог цена
26 јун 19:52Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


42.000 €
или предлог цена
26 јун 19:31BARAM/KUPUVAM PLAC

Baram plac do 400 kvadrati vo Bitola za izgradba na kuka do 100 kvadr...


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:43Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
22 јун 20:16Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
21 јун 17:18Zemjiste Gjavato Derven

Se prodava livada na mesto derven Gjavato, 1855m2! Mestoto se naogja ...


1 €
или предлог цена
21 јун 17:18НИВА 4300м2 КАЈ Реносил

Нивата е со директен пристап од пат и е во непосредна близина на фабр...


10 €
или предлог цена
21 јун 11:05НИВА 150000 м2

Нивата се наоѓа на излезот од г.Оризари кон Прилеп после пругата и ис...


5 €
или предлог цена
21 јун 11:02ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ КАЈ Ј.П.Комуналец

Градежниот плац од 1800м2 располага со 2 маркици за градба според ДУП...


100 €
или предлог цена
21 јун 10:23se prodava plac za vikendica

se prodava plac za vikendica nad vila vista od lokolu 400m od levata ...


20 €
или предлог цена
20 јун 16:14se prodava plac so markica

se prodava plac vo naselba dovledzik vo blizina na pedagoskiot fakult...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:11Plac

Se prodava plac 153 m2 na ul.Bulevar 1vi maj br.352 .Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
20 јун 12:37Se prodava ili iznajmuva

Se iznajmuva ili prodava niva od 7000m2 vo industriska zona Kaftandj...


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:51Plac od 2000m2

Se izdava plac od 2000 m2 na samiot industriski pat nasproti fabrika...


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:50П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИ ПАТ, ЗЕМЈИШТЕ ДО СТОВАРИШТАТА

П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИОТ ПАТ ЗА 2,5 ЕВРА/М2, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ОД 25...


64.000 €
или предлог цена
17 јун 18:05П528, БИТОЛА-ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П528, ЗА 12 ЕВРА /М2, ИЛИ ВКУПНО 97.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА НА ПАТОТ ЗА ...


97.000 €
или предлог цена
17 јун 17:54Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


По Договор
или предлог цена
17 јун 09:00Се продава место

Местото е погодно за секаква намена .Се наоѓа во село Долно Оризари ...


1 €
или предлог цена
16 јун 13:15Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 13:59ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
15 јун 12:46Плац во населба Воденици КО Крстоар

Се продава плац 1100 m2 на сам пат во населба Воденици Има приклучок...


7.000 €
или предлог цена
14 јун 09:37Mesto vo trnovo so odlicna mestopolozba

Se prodava mesto od 6000m2 so odlicna mestopolozba i preubav pogled.....


18 €
или предлог цена
11 јун 11:03prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
08 јун 19:285 - 10 хектари имот за земјоделие во природа блиску до река

Купувам имот (земјоделско земјиште) со површина 5 - 10 ha (хектари) з...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 11:33Барам инвеститор за изградба на хотел на Пелистер

Барам инвеститор за изградба на хотел или старски дом од 2000 м2 во с...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:14Kupuvam niva vo Sopotnica Сопотница

Ponudete so cena i broj na parcela Demir Hisar


1 €
или предлог цена
01 јун 21:38Се продава нива

Се продаваат 15 хектари поволно по 5 евра земја погодна за волтаична ...


5 €
или предлог цена
01 јун 13:00Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава...ЦЕНА 20 ЕВРА. М2 Тел:047/225-775 047/272-214


20 €
или предлог цена
29 мај 07:59Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур. 2

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур. 2000+3000м...


15 €
или предлог цена
29 мај 07:56Se prodavaat 2 placa 43h

Se prodava plac 315437m2 zemjodelsko zemjiste I Plac 118949m2 pod S...


50 МКД
или предлог цена
27 мај 08:07Rodna ovosna gradina

Prodavam rodna ovosna gradina vo atarot na selo Magarevo


1 €
или предлог цена
26 мај 22:44Parcela 22 000 m2 vo Industriska zona Bitola

Se prodava parcela od 22 000 m2 na industriskiot pat posle selo Krava...


По Договор
или предлог цена
26 мај 00:04ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ - НАСЕЛБА СТРЕЖЕВО

Градежниот плац е со квадратура од 397м2 со маркица за градење според...


10.000 €
или предлог цена
23 мај 11:20ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

ПАРЦЕЛАТА -НИВАТА Е НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ,ПОТОЧНО КАЈ РАБОТИЛНИЦАТА Н...


80 МКД
или предлог цена
23 мај 11:14Livada go s. Gneotino

Broj na parcela - 1058 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


1 €
или предлог цена
21 мај 20:10Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


1 МКД
или предлог цена
21 мај 20:10ИТНО ПРОДАВАМ МЕСТО СО НЕДОЗАВРШЕНА КУЌА

ИТНО ПРОДАВАМ МЕСТО ВИКАНО СРЕДНИ ЛОЗЈА, СО ИЗГРАДЕНА НЕДОЗАВРШЕНА КУ...


15.000 €
или предлог цена
19 мај 12:00Страна 6 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам