668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Промовирано

Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Се продава градежна парцела од 51 м2 на улица Широка, населба Ушици. ...


12.500 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Se prodava zemjiste blisku do gorno orizari

Se prodava zemjiste 5000m2 plus sopstven pat cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 окт 16:44СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА Парцела бр...


15 €
или предлог цена
20 окт 08:45Продавам ливада до фудбалското игралиште Буково

Се продава ливада со површина од 2478 м.квадратни во месноста наречен...


1 €
или предлог цена
19 окт 13:16ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО

ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО, МЕЃУ ДИХОВО И ТРНОВО. ЦЕНА: 15 ...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:52МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ 800 М2

МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ- ДИХОВО ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ ОКОЛУ 800 М2, 20 М2 О...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:46Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
15 окт 21:40ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

ПАРЦЕЛАТА -НИВАТА Е НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ,ПОТОЧНО КАЈ РАБОТИЛНИЦАТА Н...


80 МКД
или предлог цена
14 окт 12:53СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА НА ПРЕКРАСНА И АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ПОД...


23 €
или предлог цена
13 окт 10:424 hektari plac

Se prodava plac od okolu 4 hektari za fotovoltaici pogoden Opstina R...


4 €
или предлог цена
12 окт 10:58SOVRSENA NIVA OD SONISTATA

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер ...


12 €
или предлог цена
11 окт 19:00НИВА за Вила

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
11 окт 19:00Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
09 окт 06:13NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
06 окт 11:44П484, БУКОВСКИ ЛИВАДИ,ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

П484, СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ ОД 4...


19 €
или предлог цена
04 окт 18:32Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
03 окт 19:19ПАРЦЕЛА ЦАПАРИ ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 5.500 М2, ВО АТАРОТ НА С. ЦАПАРИ. П...


11 €
или предлог цена
03 окт 10:40Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
01 окт 10:42Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
01 окт 10:42NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
01 окт 04:05Prodavam urbanizirana niva

Prodavam 4000m2 urbanizirana niva na industriska vo blizina na fabr...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:42Prodavam niva vo Gorno Orizari

Prodavam niva 10 000m2 vo Gorno Orizari so 4 sahti za voda 075 269255


3 €
или предлог цена
28 сеп 12:37Plac so markici za gradba

Prodavam atraktiven plac na ul 16ta br 1 so 2 markici za gradba P+2 ,...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:33SE PRODAVAT PARCELI VO BITOLA

КП. бр 449 м.в " Црвеник лозје , класа 4 во површина од 1402 м2 КП ...


1 €
или предлог цена
28 сеп 08:15Se prodava gradežna parcela vo Bitola na patot kon Grcija

Se prodava gradežna parcela vo Bitola na patot kon Grcija. Parcela...


170.000 €
или предлог цена
23 сеп 12:57СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ 1530м2 кај Хераклеа

Плацот има директен пристап од главна улица и е погоден за стовариште...


300 €
или предлог цена
23 сеп 09:33Gradezno Zemjiste Bukovski Livadi

Prodavam gradezno Zemjiste, naselba Bukovski Livadi. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
20 сеп 02:50PLAC-MESTO STRCIN NAD PREMIER

Prodavam urbaniziran plac so markica za gradba od 1000m2 vo Strcin na...


1 €
или предлог цена
20 сеп 02:49Se prodava gradezno zemjiste na industriski pat

se prodava gradezno zemjiste 950 kvadrati na industriski pat so srede...


11.000 €
или предлог цена
13 сеп 20:42Се продава место во с.Трново

Се продава место во с.Трново, под Шумски Фенери. 750м2, до главниот п...


22.000 €
или предлог цена
09 сеп 21:18ОУ СТИВ НАУМОВ, ПАРЦЕЛА СО СТАРА КУЌА, ЗА ГРАДБА

ОУ СТИВ НАУМОВ, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 268М2 СО СТАРА КУЌА, СО МАР...


60.000 €
или предлог цена
09 сеп 12:33mesto

se prodava lozje na samiot pat za nizepole moze zamena za kuka vo bi...


1 €
или предлог цена
08 сеп 22:20ПАРЦЕЛА ЗА ОБРАБОТКА ИЛИ ГРАДЕЖНА

За повеке информации јавете се на мобилен 072663836 - Парцелата се н...


1 €
или предлог цена
07 сеп 08:54СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац на стариот асвалтен пат Битола-Ресен , на 200м од Миг...


1 €
или предлог цена
03 сеп 15:34Страна 6 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам