682 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ШУМА 34610м2-Утово

ШУМАТА ПРЕТЕЖНО Е ДАБОВА И ДЕЛ ОД 1/3 БОРОВА.


30 МКД
или предлог цена
18 мај 15:39PRODAVAM 4XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Se prodavaat 42000m2 na edno mesto vo s. Opticari za poveke info jave...


По Договор
или предлог цена
17 мај 17:04Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


1 €
или предлог цена
17 мај 07:45SE PRODAVA PARCELA NA PATOT ZA KRAVARI(GRCIJA)

Prodavam gradezen plac od 2170-m2, vo urbanisticki plan na KO-Bukovo,...


11.111 €
или предлог цена
13 мај 21:04ПАРЦЕЛА 6500 М2 НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА 6500 М2 НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВО НЕ...


35 €
или предлог цена
12 мај 11:42se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
08 мај 16:29Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
08 мај 13:00Se prodava niva vo selo Capari

Се продава нива во атарот на с.Цапари. Инф. на тел. 075 722 689


12.345 МКД
или предлог цена
05 мај 22:34Се продава !

Се продава дел од парцела КП346 - Дихово, со површина од 1490м2. Парц...


По Договор
или предлог цена
04 мај 20:06СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
03 мај 13:34parcela vo capari

se prodavat 3 parceli pred selo capari pogodni za izgradba na vikendi...


5 €
или предлог цена
30 апр 21:16PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Se prodavaat 42000 m2 na edno mesto vo selo opticari. Za poveke infor...


1 МКД
или предлог цена
29 апр 19:48Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


По Договор
или предлог цена
28 апр 23:33СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ, НА ВЛЕЗОТ ОД СЕЛО ПОЕШЕВО,НА 200М О...


16.000 €
или предлог цена
28 апр 13:01Izdavam plodna bavca vo s.Magarevo - Bitolsko

Izdavam plodna bavca vo s.Magarevo - Bitolsko, ima sekakvi ovoski.


1 €
или предлог цена
25 апр 20:57СЕ ПРОДАВА НИВА, ПОВОЛНА ЗА ФОТОВОЛТАЖНА ЦЕНТРАЛА

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071 533 938 ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР НИВАТА СЕ НАОЃА ...


1 €
или предлог цена
25 апр 13:00Gradezno zemjiste nasproti ,,Kromberg&Schubert,,

Itno se prodava gradezna parcela od 33157m2 nasprti fabrikata ,, Kro...


1 МКД
или предлог цена
21 апр 11:32Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
20 апр 16:18ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 21200 м2-ЖАБЕНИ

Земјоделската парцела се наоѓа на патот за Грција, во близина на рибн...


5 €
или предлог цена
20 апр 09:42ПАРЦЕЛИ НА НАЈУБАВИ ЛОКАЦИИ ВО БИТОЛА

Продавам НЕУРБАНИЗИРАНИ парцели: - 1800 квадрати во атарот на с.Брус...


1 €
или предлог цена
19 апр 17:43СЕ ПРОДАВА НИВА 7260 М2 ВО АТАР НА С.НОВАЦИ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО АТАР НА С.НОВАЦИ ВО БЛИЗИНА НА АСФ...


13.000 €
или предлог цена
19 апр 11:48ПРОДАЖБА НА ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА С.ЦАПАРИ

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ ПАРЦЕЛИ ВО АТАРОТ НА СЕЛО ЦАПАРИ СО РАЗЛИЧНИ КВАД...


4 €
или предлог цена
19 апр 11:41Се издава,се продава нива 3000 м2 со опремена штала

Се издава- продава нива од 3000 м2 и штала од 200 м2. Шталата е опрем...


400 €
или предлог цена
17 апр 12:38parcela za kuka

prodavam parcela so markica za gradba so site dokumenti na ubavo m...


23 €
или предлог цена
17 апр 07:36ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СТРЕЖЕВСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА ВО СТРЖЕВСКА НАСЕЛБА, КО Г. ОРИЗ...


36 €
или предлог цена
15 апр 13:58П484, БУКОВСКИ ЛИВАДИ,ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

П484, СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ ОД 4...


19 €
или предлог цена
15 апр 11:48ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА 79 ЕВРА/М2, СЕКОЈА ОД ПО 350 М2, ЗА ...


79 €
или предлог цена
12 апр 18:58ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 2500м2,ВО ГОРНИОТ ДЕЛ НА Г...


120 €
или предлог цена
12 апр 15:43ПАРЦЕЛА ОД 650 М2-КАЈ МИГРОС

Плацот е во непосредна близина после Мигрос со директен пристап од гл...


17 €
или предлог цена
11 апр 12:10za vikendici ribnik -reka planina

se prodava, parcelata se naoga vo s capari vidi mapa ili katastar 21...


33 €
или предлог цена
09 апр 13:59Se prodava plac vo Krklino

Placot se naogja vo Krklino vo blizina na bazata. Mozi da z...


1 €
или предлог цена
09 апр 00:19Gradezen plac G.Orizari, od gorna strana na glavniot pat

Placot e vo neposredna blizina na trafostanicata, na glavniot pat za ...


1 €
или предлог цена
09 апр 00:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО КВАДРАТУРА ОД 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, НА И...


По Договор
или предлог цена
06 апр 11:59Se izdava plac

Se izdava 400 kv plac ima voda i struja info na tel.078261256


555 МКД
или предлог цена
05 апр 19:12SE PRODAVA MESTO VO SELO PORODIN -BITOLA

Vo centar na selo Porodin se prodava mesto od 1070m2 na glavna ulica ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:52Se prodava

Nivata e locirana vo dolno orizari vo blizina na stenton gradba vo ni...


10.000 €
или предлог цена
05 апр 08:55П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ВИКЕНД НАСЕЛБАТА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ДЕЛОТ НА ВИКЕНДИЦИТЕ, ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 1700 ...


6.900 €
или предлог цена
04 апр 12:21Se prodava niva obrabotliva

Se prodava niva so cist imoten list. Se naogja vo atarot na selo Krkl...


150 МКД
или предлог цена
03 апр 12:34Livada Plac Trnovo Magarevo Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44Se prodava livada vo blizina na Nacionalniot park Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44Страна 7 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам