685 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava niva obrabotliva

Se prodava niva so cist imoten list. Se naogja vo atarot na selo Krkl...


150 МКД
или предлог цена
03 апр 12:34Livada Plac Trnovo Magarevo Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44Se prodava livada vo blizina na Nacionalniot park Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44Livada vo s. Gneotino

Broj na parcela - 1129 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


1 €
или предлог цена
31 мар 17:41ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ 14 000 М2

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ СО ПОВРШИНА ОД 14.000,00 М2 ВО ...


4 €
или предлог цена
31 мар 11:07Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште од 8800м2 (индустриска зона Битола), Гур...


30 €
или предлог цена
29 мар 13:53ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БИСТРИЦА СО ДВОРНО МЕСТО И ПОМ.ОБЈЕКТИ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 300 М2 ВО СЕЛО БИСТРИЦА СО ДВА ОБЈЕКТИ...


15.000 €
или предлог цена
29 мар 13:39Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj, Bitola

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Kontakt tele...


1 €
или предлог цена
19 мар 23:58Se prodava plac vo rastanska naselba

Se prodavaat Placevi nad rastanska naselba na samiot vlez vo seloto ...


20.000 €
или предлог цена
19 мар 15:23Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште на индустриски пат спроти Агнеса


15 €
или предлог цена
17 мар 21:35Se prodava niva vo selo Trnovo, Bitola

Se prodava niva so selo Trnovo, nasproti crkvata Sv. Bogorodica. Cen...


1 €
или предлог цена
16 мар 23:19Plac so Markica za Gradenje - Strcin

Kontakt: 071 39 29 17 Kontakt: 071 39 29 17 Kontakt: 071 39 2...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 17:37Nize pole parcela 600m2

Se prodava parcela od 600m2 nad vila babin zab


18.000 €
или предлог цена
06 мар 16:40NAJEVTINA ZEMJA SAMO 1 EVRO/m2

Se prodava zemja vo atarot na selo ROTINO poveke nivi i livadi so ra...


1 €
или предлог цена
03 мар 17:00Dve nivi

6500kv pred deponijata od zatvorot po stariot pat za karamani na sami...


1 МКД
или предлог цена
01 мар 11:29Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви во с. Поешево, Битола, КОМАСИРАНИ (КОНСОЛИДИРАНИ) ЗАПАД...


2 €
или предлог цена
01 мар 10:28ПЛАЦ 660М2 - ГОРЕН ДЕЛ ОД ДИХОВО

Плацот е со квадратура од 660м2 и со директен пристап од главен пат и...


12.000 €
или предлог цена
01 мар 09:19Plac, zemjiste so opremena kukja, gradezna/industriska zona

Se prodava plac so opremena kukja vo Bitola, do carinskiot terminal B...


1 МКД
или предлог цена
26 фев 12:43PARCELA GORNO ORIZARI

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 3500 М2, ЛОЦИРАНА НА ИЗЛЕЗОТ ОД БИТ...


28 €
или предлог цена
26 фев 10:05Се бара за изнајмување

-Се бара ниви за изнајмување во атарот на К.О. Кравари а може и во Оп...


1 МКД
или предлог цена
21 фев 09:48Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!

Nivata si poseduva uredna dokumentacija .. Moze da se vidi vo sekoe ...


5.200 €
или предлог цена
19 фев 15:57Se prodava plac

Se prodava plac od 1130m2 na industriski pat bitola nakarsi odpadot n...


20.000 €
или предлог цена
16 фев 22:02СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ 4561 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ ОД ЛЕВО И ОД ДЕСНО НА ПАТ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 12:38П524, РОТИНСКИ РЕОН СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П 524, РОТИНСКИ РЕОН, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 3000 М2. По ...


6.000 €
или предлог цена
15 фев 18:13Se prodava niva

Se prodava niva vo atarot na dihovo do rabotilnica linea.za poveke in...


По Договор
или предлог цена
15 фев 10:48Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола

Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола, до плацот има асфалт...


15 €
или предлог цена
15 фев 09:55Nivi vo selo Germijan

Se prodavaat 4 plodni nivi vo selo Germijan so vkupna povrshina od 12...


3 €
или предлог цена
12 фев 14:25Плацеви за викендици или за земјоделие

Се продава имот во КО Цапари Вон.Г.Р. за викендици или за земјоделие....


2 €
или предлог цена
11 фев 11:58Se prodava niva vo atarot na s.Lopatica

se prodava niva vo atarot na s.Lopatica pogodna za lozov nasad.Nivata...


1 €
или предлог цена
08 фев 11:04Plac vo Krklino

Se prodava gradezno mesto so dozvola za dogradba vo placot ima postoe...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 20:53ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ДОВЛЕЏИК БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БИТОЛА МЕСТО-ДОВЛЕЏИК, СО ПОВРШИНА ОД ...


40 €
или предлог цена
25 јан 14:13Gradezno neizgradeno zemjiste Lavci 2172 m2

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 1631м2 а исто...


42.000 €
или предлог цена
25 јан 10:42Нива

1. se prodava niva ul br .835 kp br 303 4583m2 mv. pecina 2. ul . b...


1 €
или предлог цена
20 јан 15:44Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


50 МКД
или предлог цена
17 јан 13:51Niva vo atarot na S. Trn

HITNO!! HITNO!! Se prodava niva vo atarot na S. Trn. Nivata e blisk...


1.234 МКД
или предлог цена
09 јан 13:03Graden plac na patot za Kravari

Se prodava gradezna parcela na patot za Kravari - Bitola od 2077 m2 v...


По Договор
или предлог цена
08 јан 17:11Placevi za kujka vo Brusnicka Naselba

Se prodavat dva placevi so markica so moznost za izgradba na kujki 4...


1 €
или предлог цена
05 јан 17:52prodavam niva pokraj patot bitola lerin

prodavam niva so povrsina 21201m2 pokraj patot bitola lerin vo blizin...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 16:07SE PRODAVA PLAC VO BITOLA, naseba MARICICA

SE prodava plac vo Bitola, naselba Maricica, katastarska opstina Buko...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:49Niva na izlezot od bitola kaj trafostanicata

Nivata se naoga kaj trafostanicata na izlezot od bitola...kade sto se...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:03Страна 8 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам