673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НИВА 150000 м2

Нивата се наоѓа на излезот од г.Оризари кон Прилеп после пругата и ис...


5 €
или предлог цена
21 јун 11:02ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ КАЈ Ј.П.Комуналец

Градежниот плац од 1800м2 располага со 2 маркици за градба според ДУП...


100 €
или предлог цена
21 јун 10:23se prodava plac za vikendica

se prodava plac za vikendica nad vila vista od lokolu 400m od levata ...


20 €
или предлог цена
20 јун 16:14se prodava plac so markica

se prodava plac vo naselba dovledzik vo blizina na pedagoskiot fakult...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:11Plac

Se prodava plac 153 m2 na ul.Bulevar 1vi maj br.352 .Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
20 јун 12:37Se prodava ili iznajmuva

Se iznajmuva ili prodava niva od 7000m2 vo industriska zona Kaftandj...


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:51П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИ ПАТ, ЗЕМЈИШТЕ ДО СТОВАРИШТАТА

П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИОТ ПАТ ЗА 2,5 ЕВРА/М2, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ОД 25...


89.000 €
или предлог цена
17 јун 18:05П528, БИТОЛА-ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П528, ЗА 12 ЕВРА /М2, ИЛИ ВКУПНО 97.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА НА ПАТОТ ЗА ...


97.000 €
или предлог цена
17 јун 17:54Плац во населба Воденици КО Крстоар

Се продава плац 1100 m2 на сам пат во населба Воденици Има приклучок...


7.000 €
или предлог цена
14 јун 09:37Барам инвеститор за изградба на хотел на Пелистер

Барам инвеститор за изградба на хотел или старски дом од 2000 м2 во с...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:14Се продава нива

Се продаваат 15 хектари поволно по 5 евра земја погодна за волтаична ...


5 €
или предлог цена
01 јун 13:00Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава...ЦЕНА 20 ЕВРА. М2 Тел:047/225-775 047/272-214


20 €
или предлог цена
29 мај 07:59Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур. 2

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур. 2000+3000м...


15 €
или предлог цена
29 мај 07:56Rodna ovosna gradina

Prodavam rodna ovosna gradina vo atarot na selo Magarevo


1 €
или предлог цена
26 мај 22:44Parcela 22 000 m2 vo Industriska zona Bitola

Se prodava parcela od 22 000 m2 na industriskiot pat posle selo Krava...


По Договор
или предлог цена
26 мај 00:04ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ - НАСЕЛБА СТРЕЖЕВО

Градежниот плац е со квадратура од 397м2 со маркица за градење според...


10.000 €
или предлог цена
23 мај 11:20ИТНО ПРОДАВАМ МЕСТО СО НЕДОЗАВРШЕНА КУЌА

ИТНО ПРОДАВАМ МЕСТО ВИКАНО СРЕДНИ ЛОЗЈА, СО ИЗГРАДЕНА НЕДОЗАВРШЕНА КУ...


15.000 €
или предлог цена
19 мај 12:00ШУМА 34610м2-Утово

ШУМАТА ПРЕТЕЖНО Е ДАБОВА И ДЕЛ ОД 1/3 БОРОВА.


30 МКД
или предлог цена
18 мај 15:39SE PRODAVA PARCELA NA PATOT ZA KRAVARI(GRCIJA)

Prodavam gradezen plac od 2170-m2, vo urbanisticki plan na KO-Bukovo,...


11.111 €
или предлог цена
13 мај 21:04ПАРЦЕЛА 6500 М2 НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА 6500 М2 НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВО НЕ...


35 €
или предлог цена
12 мај 11:42Se prodava niva vo selo Capari

Се продава нива во атарот на с.Цапари. Инф. на тел. 075 722 689


12.345 МКД
или предлог цена
05 мај 22:34Се продава !

Се продава дел од парцела КП346 - Дихово, со површина од 1490м2. Парц...


По Договор
или предлог цена
04 мај 20:06parcela vo capari

se prodavat 3 parceli pred selo capari pogodni za izgradba na vikendi...


5 €
или предлог цена
30 апр 21:16PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Se prodavaat 42000 m2 na edno mesto vo selo opticari. Za poveke infor...


1 МКД
или предлог цена
29 апр 19:48СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ, НА ВЛЕЗОТ ОД СЕЛО ПОЕШЕВО,НА 200М О...


16.000 €
или предлог цена
28 апр 13:01Gradezno zemjiste nasproti ,,Kromberg&Schubert,,

Itno se prodava gradezna parcela od 33157m2 nasprti fabrikata ,, Kro...


1 МКД
или предлог цена
21 апр 11:32ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 21200 м2-ЖАБЕНИ

Земјоделската парцела се наоѓа на патот за Грција, во близина на рибн...


5 €
или предлог цена
20 апр 09:42СЕ ПРОДАВА НИВА 7260 М2 ВО АТАР НА С.НОВАЦИ

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО АТАР НА С.НОВАЦИ ВО БЛИЗИНА НА АСФ...


13.000 €
или предлог цена
19 апр 11:48ПРОДАЖБА НА ПАРЦЕЛИ ВО АТАР НА С.ЦАПАРИ

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ ПАРЦЕЛИ ВО АТАРОТ НА СЕЛО ЦАПАРИ СО РАЗЛИЧНИ КВАД...


4 €
или предлог цена
19 апр 11:41Се издава,се продава нива 3000 м2 со опремена штала

Се издава- продава нива од 3000 м2 и штала од 200 м2. Шталата е опрем...


400 €
или предлог цена
17 апр 12:38parcela za kuka

prodavam parcela so markica za gradba so site dokumenti na ubavo m...


23 €
или предлог цена
17 апр 07:36ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СТРЕЖЕВСКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ЛОЦИРАНА ВО СТРЖЕВСКА НАСЕЛБА, КО Г. ОРИЗ...


36 €
или предлог цена
15 апр 13:58ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 2500м2,ВО ГОРНИОТ ДЕЛ НА Г...


120 €
или предлог цена
12 апр 15:43ПАРЦЕЛА ОД 650 М2-КАЈ МИГРОС

Плацот е во непосредна близина после Мигрос со директен пристап од гл...


17 €
или предлог цена
11 апр 12:10Se prodava plac vo Krklino

Placot se naogja vo Krklino vo blizina na bazata. Mozi da z...


1 €
или предлог цена
09 апр 00:19Gradezen plac G.Orizari, od gorna strana na glavniot pat

Placot e vo neposredna blizina na trafostanicata, na glavniot pat za ...


1 €
или предлог цена
09 апр 00:18СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО КВАДРАТУРА ОД 2000 М2 НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, НА И...


По Договор
или предлог цена
06 апр 11:59SE PRODAVA MESTO VO SELO PORODIN -BITOLA

Vo centar na selo Porodin se prodava mesto od 1070m2 na glavna ulica ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:52Se prodava

Nivata e locirana vo dolno orizari vo blizina na stenton gradba vo ni...


10.000 €
или предлог цена
05 апр 08:55П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ВИКЕНД НАСЕЛБАТА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ДЕЛОТ НА ВИКЕНДИЦИТЕ, ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 1700 ...


6.900 €
или предлог цена
04 апр 12:21Страна 9 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам