Брвеница
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat cc

Passat cc Vo odlicna sostojba 2.0d registriran kolara e max socuvana


11.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 дек 14:42POLO Volkswagen

TOP POLO Volkswagen 1.4 TDI Bluemotion Prodavam zachuvano sivo POLO ...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 ное 16:24Passat b6 R-line 2.0tdi 8v

Pasatot e vo odlicna sostojba redovno servisiran 4 novi gumi R-line m...


5.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 сеп 09:21Ford tranzit

Ford tranzit maxi 2.4 2002 god Extra sostojba.. info samo na tel..


4.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

09 сеп 17:26Bmw 530d m

Full m-paket Uvoz sfajcaria so servisna kniga So full oprema se ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 сеп 14:44Opel Corsa 1.2 16V(со ланче)

Произведена 2000год(Декември) Поминати 200.000км Одлично сочувана ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 сеп 14:06Bmw525d

Bmw 525d 2005 god registrirano cela godina vo odlicna sostojba felni ...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 авг 09:19Golf 5 4x4

Vo odlicna sostojba redovno servisiran 4 novi gumi 4x4 kolata e bez m...


5.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 авг 16:36Bmw e60

Bmw 525 dizel vo odlicna sostojba servisirana alpina felni koni apira...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

28 јул 09:50passat

Passat 2.0 TDI Highline bluemotion Tel za kontakt 071276874


11.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јул 22:28Punto 2004 god atest plin

Vo odlicna sostoj a realna.km.13000atest plin klima max socuvano


2.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 мај 21:54Bmw x5 facelift

Dzipot e vo odlicna sostojba 2005 god facelift 3.0d 4 novi gumi stave...


7.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 16:27Bmw 320d

Bmwto e max socuvano servisirano 4 run flat gumi reg so 3ti mesec 20...


5.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 мај 11:37Opel Vectra 1998 1.8 16V

Se prodava ili se zamenuva so VW sharan ili Ford Galaxy so 7 sedista....


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мар 15:56Opel frontera

Opel frontera 2.0i 116 ks Dzipot e vo odlicna sostojba, atestiran p...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 мар 13:42Audi a3 2.0 / 138hp / full oprema

Audi a3 2.0 full oprema zelen karton foliji so atest aluminski fe...


3.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

25 јан 13:00peugeot 206 dizel 1.9

se prodava peugeot 206 dizel 1.9 servisirano evtino mozhe zamena so v...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 дек 08:18Se prodava S klasse 320 cdi

Se prodava mercedes benz 320 cdi so stranski tablici so odlicna sosto...


2.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 дек 00:18ALFA ROMEO 156 Q4 CROSWAGON 1.9 JTDm

- golem servis napraveno pred 7000 km vodna pumpa rebrast , pk kais i...


3.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 17:06Se prodava BMW x3 3.0d

Se prodava BMW x3 3.0 xdrive so 4 para letni gumi na felni 18ki i 4 z...


7.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

18 јун 22:48Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам