968 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:56Промовирано

Audi A6 3.0 quattro 224hp

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisiran...


6.400 €
или предлог цена
18 ное 15:57Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Вчера 09:31Промовирано

Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd 20111 God Full

Odlicna Sostojba Plateni se Site Davacki Do Registracija Full Opre...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 11:17Opel Astra 1.7 Cdti 2010 god

Odlicna Sosotojba Plateni Se Site Davacki Do Regidtracija Oprema...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 11:16Renault Megane 1.5 Dci 2009/10 go Full

Odlicna Sostojba Plateni se Site Davacki Do Registracija Full Opre...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 11:16Nissan Qashqai 1.5 Dci 2011/12 god Facelift

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.190 €
или предлог цена
Вчера 11:16Mercedes A180 Cdi 2012/13 god

Perfektna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Neuvezuva...


12.590 €
или предлог цена
Вчера 11:15Bmw X3 X- Drive 3.0 Avtomatik 4x4

Odlicna Sostojba Redovno Servisirana Tehnicki Mnogu Stegnata Opre...


6.390 €
или предлог цена
Вчера 11:15Peugeot 206 Dizel 1.4 Hdi 2005 god

Dobra Sostojba So Aluminski Felni Novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Вчера 11:15Vw Passat 1.9 tdi 2006 god

Odlicna Sostojba Registrirana So Zelen Karton Aluminski Felni S0 O...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 11:15СЕ ПРОДАВА Renault Megane

Во одлична состојба, произведена во декември 2004 г., прва регистраци...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 10:33  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 2003

Kolata e maksimalno zacuvana redovno servisirana napraveno golem serv...


2.899 €
или предлог цена
Вчера 10:22VW GOLF 1.9 TDI 2005god

Возилото е сервисирано Опрема : -ESP -ABS -темпомат -борд компјутер ...


4.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.850 €
Вчера 09:41BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Вчера 09:31PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi g...


2.799 €
или предлог цена
Вчера 09:29VOLVO V50 1.6 DIESEL 2008 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi z...


4.199 €
или предлог цена
Вчера 09:29VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 2005/04 GOD SO 7 SEDISTA

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema so 7 s...


4.299 €
или предлог цена
Вчера 09:29OPEL CORSA 1.2 SO FABRICKI LPG SISTEM - FACE LIFT -12

OPEL CORSA ECO FLEX 1.2 PONOVIOT MOTOR 86ks SO LANCE SO 4 CILIND...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:28FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE FULL OPREMA -10

FORD FIESTA 1.4 hdi 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA , KAKO VNAT...


4.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.800 €
Вчера 09:28Bmw 530 f10 Xd

Bmw e servisirano vo ovlasten servis proverka po vasa zelba odgovaram...


111 €
или предлог цена
Вчера 09:13CEL ILI NA DELOVI MERCEDES SLON S350

MERCEDESO E NA MKD TABLI ODJAVENI TABLI MOZE DA SE REGISTRIRA I VOZI...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 08:22MERCEDES A140 VO TOP SOSTOJBA

MERCEDES A140 BENZIN 1999 VO TOP SOSTOJBA MAL POTROSUVAC EKONOMICNA ...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Вчера 08:22FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO KAKO NOV REGISTRIRANO DO 9 MESEC 202...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 08:22MERCEDES GL320 CDI 2008 4-MATIC

MERCEDES GL320 CDI 4 MATIC 2008 FUL OPREMA -7SEDIATA ZACUVAN KAKO NO...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 08:22BMW E39 520I ATEST PLIN STAKLO

BMW E39 520I ATEST PLIN ATEST FOLII -KLIMATRONIK -KOZA -PARKING S...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 08:22BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA MOZE ZAMENA

BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA REGISTRIRANA DO 11 2023 GODINA -LE...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 08:22Prodavam odlicen Chevrolet Cruze

Prodavam odlicno socuvan Chevrolet Cruze, 1.6 benzin/plin 83 kw. Pr...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 06:26Se prodava polo 1.2 benzin 2004 god

Се продава Volkswagen Polo 1.2 бензин 40 kw 2004 година. Регистрирано...


2.650 €
или предлог цена
27 ное 22:47FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 -2012

FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 MOTOR SO LANCE --- ( KOLATA ...


4.890 €
или предлог цена
27 ное 19:02FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks NAJ EKONOMICEN DZIP 5...


По Договор
или предлог цена
27 ное 18:58Opel astra 1.6 /Avtomatik _reg. Do5mesec/23-g.za

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.777 €
или предлог цена
27 ное 17:05MERCEDES E220CDI NAJEFTIN NA PAZAR ZA KES

PRODAVAM ILI MENUVAM ZA POMALA KOLA ZA POCETNIK. SERVISIRAN KOMPLETNO...


1 €
или предлог цена
27 ное 16:52VW PASSAT

Voziloto e vo extra sostojba,domakinski cuvano i odrzuvano.. -elektr...


4.800 €
или предлог цена
27 ное 16:28VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI Километража: 168341.КМ Опрема со која...


4.490 €
или предлог цена
27 ное 15:02Audi A3 1.6tdi

Full oprema dva kluca servisna kniska plateno se do reg bezz zameni


13.300 €
или предлог цена
27 ное 14:10VW JETTA 1.9TDI 77kw/105ks 08 orginal km

Километража: 192.000км *оригинални* Опрема со која располага возил...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.090 €
27 ное 10:05Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kangoo Maxi so koj stignav denovive od Berlin.Po Pat...


5.450 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.850 €
27 ное 10:01Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kango Dizel so racen Menjac so platena carina do reg...


5.450 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.850 €
27 ное 10:00SKODA OCTAVIA 1.6.TDI 105KS

SE PRODAVA SKODA OCTAVIA 1.6TDI.105KS 2012GODINA REGISTRIRANA DO 03....


7.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
27 ное 09:08FORD FOCUS 1.6 TDCI

Ford focus 1.6tdci,80kw 109ks. Full oprema. Komplet golem servis. ...


5.000 €
или предлог цена
27 ное 09:03Пежо 508 2.0,хди

Итно се продава


9.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
9.800 €
27 ное 08:43MAZDA 6 -2.0 2007 Registrirana cela godina

Prodavam Mazda 6 registrirana cela godina smeneta cela prednica- filt...


3.800 €
или предлог цена
26 ное 23:57Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам