1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz A160 CDI 2008

• Модел: A 160 CDI 2.0 • Зафатнина на моторот (cm3):1992 cm3 • Јачи...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

VW TOURAN 1.9 TDI 105ks / golf passat audi seat

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


4.900 €
или предлог цена
06 авг 20:32VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


4.900 €
или предлог цена
06 авг 20:32Alfa romeo 147 _1.9 jtd_ ful#2003 g. ###

078_408_486 cenata e fiksna 078_408_486


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
06 авг 18:58Mercedes C 220 2006 uvezen od Germanija - AMG body -

Mercedes benz C 220 110kw 150ks. Navigacija. Registrirana cela godi...


6.200 €
или предлог цена
06 авг 17:21SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKTURA 078 313 012 ...


1 €
или предлог цена
06 авг 13:52Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 200...


4.300 €
или предлог цена
06 авг 13:00Prodavam opel antara kupena vo mk prv sopstvenik

Opel antara 2.2 163ks 6 brzini ekstra sostojba moze da se vidi vo sek...


14.500 €
или предлог цена
06 авг 12:35Se prodava folksvagen jetta

Se prodava folkwagen jetta 2006 reg. 10.2022 elektrika na prozori isp...


4.200 €
или предлог цена
06 авг 11:53Alfa Romeo 159 Jtdm 88kw + chip 35 ks

Alfata e maksimalno odrzuvana,golem servis pred tri meseci sose zamen...


4.500 €
или предлог цена
06 авг 11:12Chevrolet Spark# 2007 g. Plin ATS #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.500 €
или предлог цена
06 авг 10:43Vw tuareg 3.0 v6 tdi #King Kong .verzija_mnogu socuvan/ful

Komplet servisiran /za podetalni inf javete se na ####_078.408.486 ###


8.000 €
или предлог цена
06 авг 10:42Bmw730d_/2002 ful ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 .


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
06 авг 10:41Ford Ka 1.3 benzin #_*klimata raboti ###

078_408_486 komplet servisirana klimata raboti....


1.200 €
или предлог цена
06 авг 10:41Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
06 авг 10:41FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ###_ KLIMA AKTIVNA_!!!

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
06 авг 10:40Mitsubishi outlander

Se prodava mitsubishi outlander redovno servisiran novi gumi sreden s...


7.000 €
или предлог цена
06 авг 10:36Jetta 1.9 TDI

Kolata e odlicna Redovno servisirana i odrzuvana Javete se na 078...


1 €
или предлог цена
06 авг 09:39Audi A5 Ultra 190HP 2017

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017 MARKA: AUDI MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI UL...


27.499 €
или предлог цена
05 авг 23:45Prodavam Daihatsu Sirion

Odlicno gradsko vozilo so mala potrusuvacka 4,5 otvoreno i okolu 5,5 ...


2.900 €
или предлог цена
05 авг 23:10BMW E46 CABRIO

Kolata e vo perfektna sostojba plus tvrd krov samo za seriozni kupuv...


7.999 €
или предлог цена
05 авг 21:46Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi

Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi, 120 ks. Vo odlicna sostoj...


900 МКД
или предлог цена
05 авг 21:12Renault Clio GRANDTOUR 2011/2012

Se prodava Renault Clio GRANDTOUR 2011/2012, Full oprema fabricka.......


5.200 €
или предлог цена
05 авг 21:09VW GOLF 4 1.9 TDI 66KW 90KS

SE PRODAVA VO ODLICNA SOSTOJBA SE FUNKCIONALNO NA NEA REGISTRIRANA ...


3.000 €
или предлог цена
05 авг 18:21Mercedes W211 220 CDI Avantgarde

Mercedes W211 220 CDI -Registriran -Avantgarde oprema -Racen menj...


4.500 €
или предлог цена
05 авг 17:52Ford.kont .077848923

Top e kolata mnogu zacuvana i odtazavana napomena ..na bg tabli e


3.699 €
или предлог цена
05 авг 17:13CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA-08

CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU EKONOMICNO 4l NA ...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 7 SEDISTA FULL

OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 120ks 6 BRZINI 7 SEDISTA - KOLATA E SO...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57CITROEN C1 1.0 BENZIN KLIMA -09

CITROEN C1 1.0 BENZIN 3 VRATI -TOYOTA MOTOR SO LANCE - FABRICKI -...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
05 авг 16:17Opel Zafira 1.9 CDTI 110 KW 2007 Godina

Opel Zafira 1.9 CDTI 110 KW 2007 Godina OPEL ZAFIRA B МАРКА: OPEL ...


3.500 €
или предлог цена
05 авг 16:17VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina

VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina ЦЕНА: 4.850€ МАРКА: ...


4.850 €
или предлог цена
05 авг 16:16MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina

Cena : 19.100€ MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina MARKA: ...


19.100 €
или предлог цена
05 авг 16:11MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina

Cena : 19.800€ MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina MARKA...


19.800 €
или предлог цена
05 авг 16:10BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina

Cena : 19.100€ BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina MARKA: BMW ...


19.100 €
или предлог цена
05 авг 16:10MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
05 авг 16:10Opel Astra 1.7 2006

Se prodava Opel Astra 1.7 2006 god so Cosmo Oprema. Napraven e golem...


3.500 €
или предлог цена
05 авг 16:10AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina

Cena : 18.800€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina MARKA: AUDI MOD...


18.800 €
или предлог цена
05 авг 16:10BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina

Cena : 21.500€ BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina MAR...


21.500 €
или предлог цена
05 авг 16:09VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina

Cena : 11.500€ VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina MARKA: VOLKSWAGE...


11.500 €
или предлог цена
05 авг 16:09BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
05 авг 16:09Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам