1108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 16:45НОВ ОГЛАС
Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Opel Rekord

Prodavam Opel Rekord havarisan pozadi.Motor i menuvac dobri stakla zd...


1.000 €
или предлог цена
12 сеп 07:31PRODAVAM RENAULT LAGUNA

RENO LAGUNA FUL OPREMA FABRICKA NAVIGACIJA DVD EKSTRA SOSTOJBA KOZA t...


2.800 €
или предлог цена
12 сеп 07:31VW GOLF 4 1.9 TDI 66KW 90KS

SE PRODAVA VO ODLICNA SOSTOJBA SE FUNKCIONALNO NA NEA REGISTRIRANA ...


2.899 €
или предлог цена
11 сеп 21:18Chevrolet Orlando 2.0Diesel 163hp

𝗖𝗛𝗘𝗩𝗥𝗢𝗟𝗘𝗧 𝗢𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝗼 𝗟𝗧𝘇 2.0 𝘋𝘪𝘦𝘴𝘦𝘭 120kw/163hp...


10.799 €
или предлог цена
11 сеп 21:17Senzor za visok pritisok za bmw x5

Senzor za visok pritisok za bmw x5 Senzoro fukcionira i e vo perfekt...


5.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:06Volkswagen Jetta

VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e vo bezprekorna sost...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 18:06Renault Laguna 2.0 Turbo

Se prodava Renault Laguna 2.0 turbo 120kw so pominati realni 239 000k...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 17:58Se prodava opel astra 1.7

Se prodava opel astra 1.7 super top sostojba reg do dekemvri seris se...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 16:56Bmx X5 3.0D

Se prodava Bmw X5 3.0D Full oprema Prva registracija vo mk 2003 go...


48 €
или предлог цена
10 сеп 23:35Se prodava pezo 306 1.4 benzin plin

Se prodava pezo 306 1.4 benzin plin a test registrirana cela godina z...


1.300 €
или предлог цена
10 сеп 21:59Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kangoo Maxi so koj stignav denovive od Berlin.Po Pat...


5.650 €
или предлог цена
09 сеп 09:44Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kango Dizel so racen Menjac so platena carina do reg...


5.650 €
или предлог цена
09 сеп 09:44Chevrolet Camaro 2011

Se prodava Chevrolet Camaro 2011 top sostojba na americki tabli.moze ...


20.000 €
или предлог цена
08 сеп 19:04AUDI A6 2.0 170KS S LINE

Audi A6 2.0 170ks s line 2010 godina info na tel 078210456


1 €
или предлог цена
08 сеп 19:03Се продава Ford Escord

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
08 сеп 14:22AUDI A7 3.0 TDI 245 PS QUATTRO S-LINE -11

Audi A7 3.0TDI (245Ps) "Quattro" 7G-Tronic Menjac 2011 GodKolata e uv...


23.500 €
или предлог цена
08 сеп 13:00BMW E90 330D 2006GOD

BMW E90 330D automatik 🔷️2006 🔷️3.0 dizel 231hp 🔷️193×××km 🔷️opr...


5.500 €
или предлог цена
08 сеп 13:00Ford Ka 1.3 Benzin na Delovi inf 078 220 015

Na delovi 078 220 015


1 €
или предлог цена
08 сеп 10:41GOLF 4 1.9 TDI NA DELOVI INF 078 220 015

Golf 4 1.9 TDI 66kw 90 ks Inf 078 220 015 078 220 015 078 220 015


1 €
или предлог цена
08 сеп 10:40BMW E60 525D 2005

Se Prodava Bmw e60 525d 177HP Registrirano do 20.11. 2022 servis p...


5.650 €
или предлог цена
07 сеп 16:17CITROEN C3 1.4i 2012

Km:97.000km uvezeno od CH


5.200 €
или предлог цена
07 сеп 08:57Seat Leon

Se prodava seat leon 2006. 1.9 Perfektna sostojba


4.400 €
или предлог цена
06 сеп 22:24Mercedes C klasa W 204

Od oprema poseduva: Dvozonski klimatronik Volan podesiv po visina i...


8.500 €
или предлог цена
06 сеп 11:17SEAT LEON 2.0

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA NAPRAVEN SERVIS KOMPLET REBRESTI ULJE ...


4.550 €
или предлог цена
05 сеп 15:35Se prodava Ford Escort

Avtomobilo e vo dobra sostojba,pali vozi,ima klima,raboti. Tel: 071 ...


899 €
или предлог цена
05 сеп 13:12Megan 2011 -1.5dci -110ks/ BELGIJA

Megan 2011 1.5dci 81kw = 110ks 6 brzini 186.000km 2 kluca/kartic...


5.999 €
или предлог цена
05 сеп 08:20VW LUPO 1.0 2000g

Се продава VW Lupo 1.0 37kw/49ks - Регистрирана до 25.08.2023 - Нов...


1.400 €
или предлог цена
04 сеп 22:10VW Volkswagen Golf 4 / 1.9 tdi * klima ***

za podetalni inf-078-408-486--


2.300 €
или предлог цена
04 сеп 15:01SMART FORTWO EXTRA ZACUVANO

Smart donesen od svajcarija servisirano redovno so panorama krov so k...


2.500 €
или предлог цена
03 сеп 20:00Opel antara 2000dizel

Registrirana so zelen karton.


8.700 €
или предлог цена
03 сеп 15:15MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 4 MATIC DZIP -10

MERCEDES GLK 220 CDI 7G TRONIK 4MATIC BLUE EFFICIENCY EURO 5


1 €
или предлог цена
01 сеп 14:59Nisan Mikra

Nisan Mikra 2004 godina 1.5 dci


2.200 €
или предлог цена
01 сеп 14:52BMW E46 2.0d Cabrio M Pack

Kozen enterier ✅ M kozni sportski sedista ✅ Grejaci na sedista ✅ Elek...


8.000 €
или предлог цена
31 авг 01:00BMW 420 xdrive Gran Coupe

Kolata e vo perfektna sostojba. Redovno servisirana isklucivo vo BMW ...


23.999 €
или предлог цена
30 авг 21:07Mercedes w211 E270

Se prodava mercedes W211/ E 270 avangard so dodatna oprema i panora...


По Договор
или предлог цена
30 авг 13:44BMW 320d M-Paket so najfull oprema

BMW 320d M-Paket fabricki so full M oprema : -Zelen karton- angels ...


По Договор
или предлог цена
30 авг 09:19CHEVROLET AVEO BENZ-PLIN

Chevrolet aveo 1.2-16ventil, benzin-plin 2010g. Fabricki BRC plinski...


3.600 €
или предлог цена
30 авг 05:58Mercedes e220

Se prodava e220 cdi Odlicno socuvan, redovno servisiran Nema nikakv...


5.000 €
или предлог цена
29 авг 09:24VW Scirroco

VW Scirocco - 2010 god - 1.4 TSI - 122 hp - Napraven kompleten se...


6.800 €
или предлог цена
28 авг 12:30Zastava 750 LE Fico

.


1.100 €
или предлог цена
28 авг 10:33Страна 7 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам