Тетово
                           
306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova kukja vo van vardarska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Van Vardarska. ...


199.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 апр 19:13stanben kompleks MK Residence

Stanben kompleks "MK Residence" na samo 2 km od centar na Tetovo, gra...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 15:21Nova kukja so lokal vo centar

Se prodava nova kukja so Dvor plus pomala lokal vo centar vo blizina ...


399.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:50odlicna kukja vo centar

Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kukja so katnost Po+P+1 so lokaci...


205.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Edna od najubavite kuki vo Tetovo so bazen

de*luxe ponuda.de*luxe ponuda.de*luxe ponuda KUCA NOVOGRADBA 2020 ...


499.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Kukja vo blizina na kasarna

Se prodava renovirana kukja so garazha vo blizina na kasarna, lepenka...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:57Nova kukja vo blizina na gradski stadion

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec, Tetovo. ____...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:55Se Prodava kuka vo Drenovec

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova kuca so katnost P+1+PK so lo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 17:46Eftina kuća na mirna lokacija vo centar

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar 📏POVRŠINA: ► 167 m2 pl...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:24Продавам Куќа кај Шарената Џамија и Паркот во Тетово

Продавам куќа кај Шарената џамија, паркот и гимназијата во Тетово , ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 17:51Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor

Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor. -Podrum 6...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 09:38Se prodava kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


259.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 фев 19:16Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima po...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јан 20:38Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 20:03Kuca vo centar, kaj Sat xhamija

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:45Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:35Kuca blizu Opstina

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:24Se prodava kuka so plac 135m2

Prodadena! kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba . Pr...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 15:32Kukja od 279m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo Tetovo vo blizina na Punto Verde. Kukjata ima ...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 дек 12:15Komplet namestena nova kukja vo Skopje

Se prodava nova kukja komplet namestena so mebel vo Skopje, Gjorce Pe...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:52Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 120m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum –...


56.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 дек 08:43kuca *PALATA* so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema sem...


395.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 ное 11:38Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo na ulica Boro Vuliḱ.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 ное 09:10Kukja od 104m2 vo Tetovo

Se prodava kukјa od 104m2 vo Tetovo. Kukјata raspolaga so prizemje...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 09:42Nova kukja vo naselba Potok

Se prodava odlicna kukja vo naselba Potok ,vo neposredna blizina na M...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 16:21Се продава плац од 1804 м2 со куќа во Деребој, Тетово

Се продава плац од 1804 м2 со куќа во населба Деребој, Тетово. Плацо...


355.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 12:28Kukja od 405m2 vo Tetovo

Se prodava samostojna-semejna kukјa od 405m2 vo Tetovo. Kukјata rasp...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 ное 09:30Викенд Куќа "Јован"

Викендицата е со 3 спални соби за 8 особи, 1 Кпатило на спрат , а во ...


10 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 17:53Kukja so golem dvor na ubava lokacija

Se prodava kukja na 1 sprat so golem dvor vo blizina na plostad. P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 окт 12:43Куќа со одделен деловен простор

Се продава куќа на два ката и поткровје во основа од 123м2 и посебен ...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 12:08Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

Prodadena! Odlicna nova kukja komplet opremena so mebel, plus parno ...


159.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kukјa pozadi EVN

Se prodava NOVA kukja pozadi "EVN" Kukjata e so Podrum + Prizemje ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово

Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово. Парцелата има 198 м2...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 09:40Se prodava kukja vo Tetovo-EVTINO

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, renovirana. Vkupno plac: 200m2 ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 окт 21:01Se prodava kukja so 3 lokala na glavna ulica vo Tetovo

Se prodava kukja so 3 lokali vo Tetovo Kukjata ima vkupna vnatres...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 сеп 08:40Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce

🏘️Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce.⁣ ⁣ Kukjata se sostoi od...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 сеп 11:16Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo gradot, vo centralno gradsko p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:12Kuca blizu Opstina

Se prodava kuca, ne lepena od niedna strana, na mirna lokacija vo cen...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:04Kuca za povolna cena

Se prodava kuca vo Gorna Carsija, na glavna ulica, nalokacija - patot...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 12:56Kuca na Potok

Se prodava kuca vo naselba Potok, malku na povisoka lokacija, no na g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 12:49Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам