Скопје Центар
                           
11073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT 5 APARTMANI NA VODNJANSKA

Se izdavaat 5 apartmani na vodnjanska vo blizina na Medicinski fakult...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 мар 09:45Промовирано

СЕ ПРОДАВА АПАРТМАН НА ВОДНО, НАМЕСТЕН СО ПАРКИНГ

Комплетно опремен апартман на улица Елисие Поповски, блиску до Водња...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA STAN POZADI KATOLICKA

39 kvadrati 65000€ Lokacija vo centar Greenje inventer klima Ostan...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:56НОВ ОГЛАС
Промовирано

NEVSELUVAN LUKSUZEN STAN VO CENTAR, VODNO

ШИФРА- 686 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов, луксузе...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:16DVOSOBEN CENTAR DEBAR MAALO

SIFRA 19351 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAR DEBAR M...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:02  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO-PANORAMA REZ.

шифра- 795 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ двособен ...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:50СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 54М2 СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54М2 ВО ЗГРАДА ОД 2011 ГОДИНА...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:37  НОВ ОГЛАС

Урбан Ливинг издава стан кај Мавровка

Урбан Ливинг издава стан од 69м2 и 14м2 тераса, кај Мавровка. Станот ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 60m2 kaj Katolicka

Шифра: A41784 Се издава стан од 60м2 со две спални соби во центар ка...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22Prekrasen stan od 50m2 na Vodno

Шифра: A23454 Се издава прекрасен стан на Водно 55м2. Станот е комле...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22Stan vo Centar 74m2

Шифра: A13129 Се издава стан во Центар во близина на Буњаковец со по...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22Урбан Ливинг продава стан во Центар

Урбан Ливинг продава стан во Центар на ул Јордан Мијалков 2, станот е...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Katolicka

ИД 5638- Се изнајмува стан во Центар, Католичка со површина од 51 м2....


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ-60М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:18Се издава стан на приземје во Дебар Маало

Се издава реновиран, наместен стан на приземје во Дебар Маало, до паз...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:16Продавам стан во Нас. Пролет Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо, Олимписки базен, ОУ 11 Окто...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:14Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, ул. 20 Октомври бр.39A ...


1.450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:06Se izdava namesten stan so tri spalni na Ruzveltova

ИД 73783- Се изнајмува стан во Центар, Рузвелтова со површина од 80...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:58  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR

Se izdava prazen stan od 55 m2 na Vodno sproti drzavna bolnica, na mi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:50Nov dvosoben namesten stan vo Kapistec

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Kapistec, 45m2, (ul.Zagr...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:48  НОВ ОГЛАС

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Sifra: A14373 Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, zad univerzal...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:46  НОВ ОГЛАС

Lux dvosoben na Vodno Panorama Residence

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan na Vodno 60m2 (Complex Pano...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:44Nov trosoben stan vo Centar (Bunjakovec)

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 85m2 (pozadi TC B...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:43СТАН во ново градба на Рузвелтова 167.2м2 по 1850евра

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 167.2м2 + тераси 20.54 м2 ...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:40SE prodava stan 40m2 vo Panorama ,Vodno

SE prodava stan 40m2 vo Panorama , Vodno , Cena 2000 evra / m2 so ...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:40Се продава луксузен наместен стан во Капиштец, 56 м2

Се продава стан во Капиштец, 50 м2 88 000 евра комплетно модерно нов...


88.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:40Се издава стан во строг Центар над ресторан Пелистер

Се издава стан во строг Центар над ресторан Пелистер со 2 спални и дн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:33VIZIJA stanovi vo gradba GRADSKI PARK

✅ Agencija VIZIJA posreduva vo prodazba na stanovi vo gradba vo zgrad...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:18Se prodava namesten stan

Se prodava stan vo blok C DZEVAHIR SKY CITY


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:18Se iznajmuva stan pozadi Univerzalna sala od 58 m2

Ш0233М Контакт Марија 075 33 55 94 Се изнајмува наместен стан во бл...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:14  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan so 3 spalni Debar maalo Bunjakovec

Se iznajmuva kompletno opremen stan kako del od individualna kukja v...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:10Se iznajmuva trosoben stan Debar maalo Bunjakovec

Se iznajmuva renoviran,opremen stan vo Debar maalo. Stanot e 80m2 na...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:09Komplet renoviran stan pozadi Zebra Kapistec

Se prodava komplet renoviran stan(podovi,vrati i prozorci,plocki ,ele...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.750 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:09SE PRODAVA TROSOBEN STAN KOZLE 65 M2 !!!!

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE NA SAMIOT POCHETOK NA NASELBATA . ...


85.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:08Dvosoben stan vo Avtokomanda

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:07Se prodava garsoniera Dolno Vodno

Se prodava garsoniera 29m2 opremena so mebel na 5 kat so gradsko parn...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:07MODERNO OPREMEN STAN NAD KLINICHKI 67 M2 SO GARAZA !!!

SE PRODAVA KOMPLETNO MODERNO OPREMEN STAN DOLNO VODNO NAD KLINICKI CE...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:05APARTMAN KOMPLEKS PANORAMA REZIDENCE 60 M2 PANORAMA NA GRAD

SE PRODAVA DVOSOBEN APARTMAN VO KOMPLEKS PANORAMA VO VKUPNA POVRSINA ...


134.520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:05SE IZNAJMUVA STAN SPROTI VUCKO UNIVERZALNA

Se iznajmuva opremen stan so dve spalni sobi pozadi univerzalna sala ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:03Apartman vo sklop na East Gate 53m 2

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


1.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:03Се издава стан во Центар помеѓу Универзална и Католичка.

Se izdava stan CENTAR pomegju Univerzalna i Katolicka. Na odlicna lok...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:53MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR

* ШИФРА 6240 Импулс недвижности ви нуди за издавање модерен троособе...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:51ТРОСОБЕН СТАН ЗА УДОБНО И МОДЕРНО ДОМУВАЊЕ,ЛОКАЦИЈА КАПИШТЕЦ

* ШИФРА 6306 Импулс недвижности издава трособен стан кој ке ги задов...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:50Страна 3 од 277

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам