Скопје Центар
                           
11499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava 45m2 pozadi Univerzalna

Stanot se prodava kompletno namesten na 5/5 kat so lift so ploca pa k...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:03Промовирано

Се изнајмува луксузен стан во центарот на Скопје (56 м^2)

Се издава комплетно реновиран и луксузно уреден стан во центарот на С...


440 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

06 јун 13:19Промовирано

NAMESTEN ЛУКСУЗЕН STAN VO KAPISTEC

ЗА ПОВЕКЈЕ ИНФО : 070 675 857


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се издава стан во Црниче кај МВР

Станот се наоѓа во зградата карши Симпо Црниче, комплетно е уреден.


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:37Se prodava namesten stan vo gradski dzid

Продавам комплетно наместен стан од 55м2 во Скопје - центар со една с...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:38  НОВ ОГЛАС

Vodno Водно ponov 91 m2

Na 1 kat i so preubav pogled kon Skopje Se prodava stan na Vodno 2 ...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:15se izdava trosoben stan kaj univerzalna sala, sproti Vuchko

Izdavam namesten (kako na slikite) trosoben stan (hodnik, banja, dnev...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:00stan vo centar

izdavam stan dvosoben kompletno renoviran so centralno greenje .stano...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:49Se izdava nov moderen stan vo Debar Maalo

Se izdava nov moderen dvosoben stan na odlicna lokacija vo centarot n...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:32СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ - КАЈ ЦВЕТЕН ПАЗАР

ШИФРА: 1540R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:42Apartment 45m2 for Rent in Nea Potidea

Се издава стан 45м2 во Неа Потидеа со 2 спални кујна и дневна! - 5 к...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:28Каликратија Халкидики Се продава стан од 62 кв.м

Каликратија Халкидики Се продава реновиран воздушен стан 62 кв.м. фас...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:27Se prodava mezoneta Kalyves Halkidiki 55m2 250m od moreto.

Каливес Халкидики се продава мансарда со одлична градба, 55м2 на само...


93.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:27Studio 25m2 for Rent in Nea Potidea.

📢🇬🇷 Се издава студио 25м2 во Неа Потидеа. 📍 Се издава гарсоњер...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:26Kalyves Halkidiki Се продава мезонет 70 кв.м. 250m од морет

Каливес Халкидики СЕ ПРОДАВА наместен мезонет на 2 нивоа со вкупна по...


108.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:26СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КИНО КАРПОШ

ШИФРА: 1557R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:26Apartment 50m2 for Rent in Nea Potidea

Се издава стан 50м2 во Неа Потидеа со 2 спални кујна и дневна! - 6 к...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:25СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ СОБОРЕН ХРАМ

ШИФРА: 1155R ЦЕНА: 550€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:25СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАПИШТЕЦ

ШИФРА: 1099R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:24СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР - КАЈ СКЕНДЕРБЕГ

ШИФРА: 1106R ЦЕНА: 440€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


440 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:24СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - БЛИЗУ ЦРЕША БАР

ШИФРА: 1053R ЦЕНА: 550€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:24СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КАЈ КАНТИНА

ШИФРА: 1410R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:24СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ СОБОРЕН ХРАМ

ШИФРА: 1558R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:23Празно стан подготвен за живеење

Од инвеститор 99m² За повекје инфо : 070 675 857


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:49Stan vo centar - Skopje

Se prodava stan vo centarot na Skopje vo blizina na glavno MVR i klin...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:47SE IZDAVA NAMESTENA GARSONIERA VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

ШИФРА- 1626 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместена г...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:42  НОВ ОГЛАС

Stan vo GTC

Se prodava stan vo GTC ( srednata kula na kej ) 56+9 m2 ( 65 m2 ) ( 2...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:32Stan vo gradba dupleks 110m2

Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlicna lokacija vo Debar malo Ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:31Се издава стан / Se izdava stan vo LUNA CENTAR

Se izdava 3 soben stan vo novata zgrada vo Luna Centar do Vero Centar...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:57Ekstra vikend ponuda se prodava stan 50m2 na ul. Makedonija

Se prodava/iznajmuva stan 50m2 na ul. Makedonija za zhiveenje ili za ...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:53Ekstra ponuda stan 82m2 so dvor vo Aerodrom

Se prodava stan so vnatreshna povrshina od 72m2, so 5m2 podrum i 10m2...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:53Ekstra ponuda stan 70m2 vo Avtokomanda

Se prodava stan 61m2, na 1-vi kat, so 9 m2 balkoni i 4 m2 podrum vo A...


69.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:52IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO BLIZINA NA VLADA

SIFRA 6162 Iznajmuvame namesten stan od 80m2 vo centar- blizu vlada....


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:50IZNAJMUVAME LUX PREKRASEN STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA

SIFRA 6139 Iznajmuvame prekrasen nov namesten stan vo centar vo bliz...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:49IZNAJMUVAME STAN-APARTMAN KAJ ARKADIJA

Iznajmuvame prekrasen stan -apartman kaj bivsa Arkadija od 66m2 na 5t...


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:47Se prodava stan 150m2 vo Centar kaj Grave

s 893 Se prodava stan 150m2, so 2 spalni sobi. Na 6 kat. Sopstveno...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:46Се издава голем петсобен модерно наместен стан во Центар.

Се издава голем петсобен модерно наместен стан во Центар. 130м2 на 3т...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:34SE PRODAVA GARSONJERA VO CENTAR

Garsonjerata se naoga vo centar na odlicna lokacija do gimnazijata Ko...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:22ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР,ПОЗАДИ ВЕРО ЏАМБО

* ШИФРА 6417 Импулс недвижности издава празен трособен стан за делов...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

NOVA VSELIVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

Se prodava nova prazna vseliva garsonjera 32 kvadrati,na pocetok na K...


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:09SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR , DEBAR MAALo

ШИФРА- 1625 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дв...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:57  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan na Vodno

Stanot ima poseben vlez i dvorno mesto, besplatno TV i Wi-Fi. Na 2km ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:42Apartman za kratok prestoj i nokevanje vo centar

Se izdava apartman za kratok prestoj vo srceto na gradot, na Ulica Ma...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 288

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам