Скопје Центар
                           
11398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA CENTAR

Се продаваат станови во градба на ексклузивна локација во строг цента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

16 мај 12:12Промовирано

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Ekskluzivni novi stanovi 54m2 i 48m2 vo Centar Debar Maalo

Се продаваат ексклузивни нови станеви од 54м2 (прв кат) и 48м2 (втор ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

17 мај 11:40Промовирано

Се издава стан кај мавровка

Се издава наместен стан позади мавровка кај хотел хамбург. Станот е 5...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Пефкохори Халкидики СЕ ПРОДАВА наместена мезонета 95 кв.м

Пефкохори Халкидики се продава наместена мезонета со вкупна површина ...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00NOVI STANOVI BO ZGRADA

Se prodava novi luksuzni stanovi vo zgrada na ul. 9 ti maj br28 skopje


1.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.850 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава стан во Капиштец 87м2 (Kapistec)

Се продава стан од 87 метри квадратни во КАПИШТЕЦ на ул. Народен Фрон...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Каљвес Халкидики Се продава стан од 50 кв.м

Се продава во Каливес Полигиру, Халкидики, стан на приземје, во станб...


70.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Prodavame luksuzen stan vo centar

Prodavame luksuzno stanovi vo centar na kapistec karsi direkcija na z...


1.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.850 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Kalyves Halkidiki Се продава мезонет 70 кв.м. 250m од морет

Каливес Халкидики СЕ ПРОДАВА наместен мезонет на 2 нивоа со вкупна по...


108.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava mezoneta Kalyves Halkidiki 55m2 250m od moreto.

Каливес Халкидики се продава мансарда со одлична градба, 55м2 на само...


93.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava/izdava stan 90m2 vo kulite na gradski zid

Se prodava/izdava stan 90m2 vo kulite na gradski zid pozadi Automaked...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава стан од 66м2 во Псакудија, Халкидики

Се продава стан од 66м2 во Псакудија, Халкидики. Се состои од 2 спалн...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан 40 м2 Неа Каликратија Халкидики

Неа Каликратија се продава стан на прв кат 40 квадрати нето +10 метри...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava namesten stan vo Centar Porta Bunjakovec

Se izdava namesten stan vo centar potocno porta bunjakovec.Stanot e s...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Apartment 50m2 for Rent in Nea Potidea

Се издава стан 50м2 во Неа Потидеа со 2 спални кујна и дневна! - 6 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Геракини Халкидики Се издава (сезона) Стан 85м2 пред море

📢 Геракини Халкидики Се издава стан 85 м2 на 1 кат, во зграда прво д...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Каликратија Халкидики Се продава стан од 62 кв.м

Каликратија Халкидики Се продава реновиран воздушен стан 62 кв.м. фас...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00122m2 Stanovi vo HROM

Колбико Инженеринг ви нуди луксузни станови од 122m2 во Хром во градб...


1.280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00CENTAR CELOSNO RENOVIRAN

CE IZDAVA STAN VO STROGIOT CENTAR DO CRKVATA SOBORNA, CELOSNO RENOVIR...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVA STAN 80m2 VO DEBAR MAALO TOP LOKACIJS

Debar Maalo STAN 80m2 (5m2 terasa) NAMESTEN na 4 ti Sprat 2 Spal...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan vo blizina na Drzavna Bolnica

Se iznajmuva stan vo blizina na Drzavna Bolnica i Medicinski Fakultet...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Нов 84m2 трособен стан во Влае

Колбико Инженеринг ви нуди трособен стан од 84m2 на 3ти кат (ПТК) во ...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan vo gradba,Skopje-centar 50,5m2 pozadi univerzalna sala.

Stanot e vo gradba,na ulica 9ti maj.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава гарсоњера во центарот на Дебар Маало

Се издава комплетно наместена гарсоњера од 30 квадратни метри во цент...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava trosoben stan

Се издава стан на 8ми кат со лифт и приватно паркинг место. Станот е ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na 2 nivoa so golema terasa 206m2

Se prodava stan 206m2,(111m2 dolno nivo i 36m2 +59m2 terasa gorno niv...


198.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:07Se izdava eftin stan 64m2 GTC Centar

Se izdava stan 64m2, vo strog centar, renoviran, na 4 kat so direkten...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:07Se izdava stan 110m2,Skopjanka,4kancelarii

Se izdava prazen stan so kujna i vgradeni plakari so povrsina od 110...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:06Stan na prizemje so dvor Vodno

Se izdava stan na Vodno, pod panorama. Povrsina 70m2, edna spalna sob...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:54CENTAR DEBAR MAALO

SIFRA 19566 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR DEBA...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:35Нов, опремен, поволно

Издавам нов, комплетно опремен стан во блзиина на Католичка.


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:25Се продава стан со двор во Пржино

Се продава стан од 65м2 на прв спрат од вкупно двa, со подрум,со гара...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:23SE PRODAVA GARSONJERA VO CENTAR

Garsonjerata se naoga vo centar na odlicna lokacija do gimnazijata Ko...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - БЛИЗУ ЦРЕША БАР

ШИФРА: 1053R ЦЕНА: 550€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ - СПРОТИ КЛИНИЧКИ

ШИФРА: 1057R ЦЕНА: 400€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАПИШТЕЦ

ШИФРА: 1099R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ - КАЈ ЦВЕТЕН ПАЗАР

ШИФРА: 1540R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КАЈ КАНТИНА

ШИФРА: 1410R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ ГРАДСКА БОЛНИЦА

ШИФРА: 1078R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:20izdavam namesten stan 50m2 vo centar na kruzniot tek

se izdava kompletno namesten stan,so cela pokuknina vo centar kaj kat...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:57СТАН ОД 78м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА стан во Центар, на 100м од Грчка амбасада, на Партизанска ...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:47Страна 2 од 285

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам