Скопје Центар
                           
11499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗНАЈМУВАМ 4-СОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ОД 97M2

Станот е во близина на ТЦ Рамстор и полициска станица Беко. Во непоср...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava 45m2 pozadi Univerzalna

Stanot se prodava kompletno namesten na 5/5 kat so lift so ploca pa k...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:03Промовирано

ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО 9МАЈ

50m2 / 1+1 53m2 / 1+1 83m2 / 2+1 88m2 / 2+1 ...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Nov cetvorosoben stan na Vodno Panorama Residence

Agencija Casa iznajmuva nov opremen stan na Vodno 105m2 (Panorama Res...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:36Se prodava stan 58m2 vo blizina na Gradski park

📍Се продава стан 58м2 во близина на Градски парк и Fish ресторан. Ст...


91.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:35Se izdava stan 110m2,Skopjanka,4kancelarii

Se izdava prazen stan so kujna i vgradeni plakari so povrsina od 110...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Stan na 2 nivoa so golema terasa 206m2

Se prodava stan 206m2,(111m2 dolno nivo i 36m2 +59m2 terasa gorno niv...


198.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Se izdava dukjan 120+30m2 vo Centar

Се издава дуќан на ул. Климент Охридски 120м2 + 30м2 галерија + 30м2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Se prodava stan vo Kozle

📍Се продава стан 73м2 во Козле. Станот располага со две спални, кујн...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Se izdava eftin stan 64m2 GTC Centar

Se izdava stan 64m2, vo strog centar, renoviran, na 4 kat so direkten...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Se prodava stan so galerija vo Grand Prestige Taftalidze

📍Се продава стан со галерија во Гранд Престиж Тафталиџе. Станот е 51...


136.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Se prodava stan 49m2 na Ruzveltova

Се продава стан 49м2 на ул. Рузвелтова во близина на Симпо. Станот ра...


58.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:34Stan od 64m2 so dvor 100m2 vo Crnice

Се продава стан од 64м2 и двор од 100м2 (на имотен лист ) во близина ...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:17Apartman za kratok prestoj

luksuzan apartman za kratok prestoj na vasite gosti i delovni partner...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:11Се продаваат ЕКСКЛУЗИВНИ станови на МИРНА локација во центар

Ви нудиме ретка можност да купите стан директно од инвеститор на мирн...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:57  НОВ ОГЛАС

Геракини Халкидики Се издава (сезона) Стан 85м2 пред море

📢 Геракини Халкидики Се издава стан 85 м2 на 1 кат, во зграда прво д...


6.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:55Dvosoben namesten stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen dvosoben s...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:51Dvosoben stan vo Centar kaj Radio Bran

Agencija Casa iznajmuva stan vo Centar 50m2 (sproti Intermezzo) dvoso...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:51Nov dvosoben vo Centar kaj Katolicka Crkva

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar 40m2 (kaj Katolic...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:51Издавам стан во строг центар ПАПАГАЛ зграда

Станот има топ локација и поседува: - Две идентични спални соби со о...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:35SE PRODAVA STAN VO CENTAR

STAN VO CENTAR OD 123 m2 Broj na sobi 4 +2 balkoni Adresa Zelezn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:28ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ИЗВОНРЕДНА ЛОКАЦИЈА,ВОДНО

ШИФРА 6415 Импулс недвижности издава луксузен трособен стан кој со ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:23  НОВ ОГЛАС

Екстра двособен стан од 42м2 Дебар Маало

Шифра. 22784 Се издава комплетно опремен двособен стан од 42м2 во ...


330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:20Изнајмување на стан универзална 58m2 Iznajmuvanje stan unive

Изнајмувам наместен стан. Станот се наоѓа на одлична локација во прв...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:15Se prodava ubav i moderen stan 52m2 vo centar

Se prodava nov I moderen , urban stan vo centar,sproti gradezen fakul...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:10Nov trosoben stan kaj Juzen Bulevar so garaza

Се продава нов стан кај Јужен Булевар со подземна гаража Површина ...


130.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:09Се продава петособен стан кај Соборен Храм

Се продава петособен стан во Центар со подземна гаража, кај Соборен Х...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:09Се издава гарсоњера во Панорама Резиденс

Се издава комплетно наместена гарсоњера 31м2 во Панорама Резиденс на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:03СЕ ИЗНАЈМУВА ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

ШИФРА 5935 Импулс недвижности издава ексклузивен стан на одлична ло...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:53Topansko 67m2 so 2 spalni renoviran

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:29Debar maalo stan 54 m2

Prodavam stan vo Debar Maalo, so vkupna kvadratura od 54m2, kaj Kino ...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:28МОДЕРНО УРЕДЕН И КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ШИФРА 5865 Импулс недвижности ви нуди за издавање комплетно реновир...


530 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:17KONFOREN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO DEBAR MAALO

* ШИФРА 5620 Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетн...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:17LUKSUZEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO DEBAR MAALO

* ШИФРА 4553 Импулс агенција за недвижности издава луксузен двособен...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:17ПРАЗЕН ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО PANORAMA RESIDENCE

* ШИФРА 6362 Импулс недвижности ви нуди за издавање сосена нов четво...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:16SE PRODAVA STAN 48m2 VO CENTAR

Se prodava stan od 48m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:16ЕКСКЛУЗИВЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО PANORAMA RESIDENCE

ШИФРА 6296 Импулс недвижности издава ексклузивен двособен стан во P...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:15Продаваме нов 46м2 , 2 собен стан Центар

Продажба на нов 46м2, 2 собен стан во Центар кај Млин балкан, во завр...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:15Cair trosoben

se prodava trosoben stan vo Cair so dve spalni 7 kat so lift parno re...


79.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
82.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:14Издаваме празен стан за деловен, 62м2,3собен, Дебар маало

Izdavame 3 soben prazen stan za kancelarii vo blizina na Broz kafe, ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:13  НОВ ОГЛАС

ХИТ-СТАНОВИ ШТО БИ САКАЛЕ ДА БИДАТ ВАШИ

sifra ......... 27012 SE PRODAVA STAN OD 61M2 VO AVTOKOMANDA VO BLI...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, ул. 20 Октомври бр.39A ...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:07SE IZDAVA STAN KAJ DRZAVNA BOLNICA

se izdava ka drzavna bolnica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС
Страна 3 од 288

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам