Скопје Центар
                           
11518 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Празно стан подготвен за живеење

Од инвеститор 99m² За повекје инфо : 070 675 857


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 15:49Промовирано

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се изнајмува стан во мини ЕКСКЛУЗИВНА зграда

Станот се изнајмува од 14 Јуни 2023 година КОМПЛЕТНО И ЕКСКЛУЗИВНО ОП...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:27Промовирано

Trosoben stan vo Strog Centar kaj Mr. Jack

Agencija Casa prodava stan vo Strog Centar 80m2 (sproti Mr. Jack) 2 s...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:06Се издава наместен стан во Центар 40 м2

Се издава наместен стан од 40 м2 во Центар, кај Романска амбасада. Ст...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:06Se prodava cetvorosoben stan na Vodno

Fenix nedviznosti prodava ubav cetvorosoben stan na Vodno (pod Panor...


187.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
205.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:47Apartman za kratok prestoj vo centar

Se naogja vednas do katolicka crkva.Nova zgrada,besplaten parking,ima...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:38Се издава гарсоњера во Панорама Резиденс

Се издава комплетно наместена гарсоњера 31м2 во Панорама Резиденс на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:15Продавам стан во Нас. Пролет Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо и ОУ 11 Октомври Мирна лока...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:12Garsonjera na Ruzveltova kaj Univerzalna so parking mesto

Сити Партнер Агенција изнајмува стан на одлична локација во Центар н...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:06ХИТ-ТРОСОБНИ СТАРИ СТАНОВИ ВО ТАФТАЛИЏЕ

ШИФРА .... 21672 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 76М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ, КАЈ ПАЗАРЧ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:58ХИТ-МАЛИ ЕКОНОМИЧНИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ

шифра ............ 29489 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 57М2 ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИ...


81.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:55ХИТ СТАНОВИ-КОЈ МОЖЕ ДА ОДОЛЕЕ НЕКА СЕ ЈАВИ

АГЕНЦИЈА ХИТ ВИ ПРЕПОРАЧУВА: -***К.ВОДА 65М2 3собен ренов, 2кат ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:52Nov dvosoben stan vo Centar, Debar Maalo

Шифра- 1576 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува двособен ста...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:49ХИТ-ЧЕТИРИСОБЕН КОМФОРЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ

шифра ............ 2884 СЕ ПРОДАВА КАТ ОД КУКА ВО ЦРНИЧЕ ВО БЛИЗИНА...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:43Издаваме празен стан за деловен, 62м2,3собен, Дебар маало

Izdavame 3 soben prazen stan za kancelarii vo blizina na Broz kafe, ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:36Продаваме нов 46м2 , 2 собен стан Центар

Продажба на нов 46м2, 2 собен стан во Центар кај Млин балкан, во завр...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:35Издаваме 3 собен наместен стан во Центар, Градски ѕид

Издаваме 3 собен , 71м2 наместен стан (дневна, спална и детска со 2 л...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:35Се изнајмува стан во мини ЕКСКЛУЗИВНА зграда

Станот се изнајмува од 14 Јуни 2023 година КОМПЛЕТНО И ЕКСКЛУЗИВНО ОП...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:27Se prodava vo Debar Maalo 118m2+63m2 terasa

Stanot se naoga na mnogu mirna lokacija, duplex , dnevna so kupatilo ...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:22Se prodava 45m2 pozadi Univerzalna

Stanot se prodava kompletno namesten na 5/5 kat so lift so ploca pa k...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:21ДАРМА ДОМА луксузен 4_собен во Капиштец !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА луксузен СТАН во Капиштец, kaj Мин...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:03Izdavam stan za deloven prostor vo strog centar

Izdavam 3soben stan za deloven prostor so povrsina od 78m2 na atrakti...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:02Izdavam stan 3soboen 78m2 vo blizina na Evropski Univerzitet

Izdavam 3soben stan so povrsina od 78m2 vo blizina na Evropski Univer...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:02BARAM STAN,GARSONJERA POD KIRIJA

BARAM STAN POD KIRIJA NAMESTEN,I DA IMA SVOJ PARKING PROSTOR. DA IM...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:44Stan kaj Univerzalna 40m2 1 kat delumno opremen

Se prodava delumno opremen stan vo Centar,vo neposredna blizina na Un...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:20Ekskluziven objekt mini zgrada Crnice

Se prodavaat stanovi vo gradba na odlichna lokacija vo naselba crnice...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:19NEVSELUVAN STAN EKSKLUZIVNA ZGRADA CRNICE 83 M2 !!

Se prodava nov nevseluvan stan vo ekskluzivna zgrada vo naselba Crnic...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:19APARTMAN AVTOKOMANDA EAST GATE

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


1.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:19Nov 3,5 soben stan 112m2 Dolno Vodno

Se prodava troipol soben stan Dolno Vodno vo vkupna povrsina od 112m2...


1.366 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:19Komforen trosoben stan nad MVR i Klinicki Centar !!!

Se prodava komforen trosoben stan vo Centar - Vodno nad MVR i klinika...


97.520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:19Studio nad Drzavna bolnica kratok prestoj

Studio nad Drzavna bolnica peski 5 minuti odenje. Za dve osobi.Ima p...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:14Се Издава Нов Стан

Се издава нов стан во зграда ставена во употреба во Мај 2020 година, ...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 07:57Издавам прекрасен наместен дуплекс со поглед на Водно

Во строгиот центар, а на мирна локација. На прво ниво има кујна, днев...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 23:15Краток Престој - City Lux Apartments Skopje

Луксузен стан за изнајмување на ден, 30 евра со 2 места за спиење-ед...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 23:09Panorama Residence - Vodno

Za poveke informacii na 075301681


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 22:40Se iznajmuva stan vo Centar do Nova Zeleznicka stanica

Станот е 65 м2 и се наоѓа на поткровје...Тој располага со 2 спални со...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 22:25Stan Centar sproti Ramstor 65m2

Se izdava stan sproti Ramstor 65m2. Namesten. Tel: 071 35 69 79


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 21:49Se iznajmuva stan vo trog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar za podolg prestoj 15500den fiksna...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 21:40Se iznajmuva stan vo strog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar 80m2 Parno BEG 2 spalni kujna trp...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 21:39Se iznajmuva stan vo trog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar kaj ramstor mall Parno Kontakt 07...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 21:39SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC

Se izdava dvosoben 40m2 stan, kompletno namesten ,vo Kapistec/kaj Cv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 20:09Се издава стан во Црниче кај МВР

Станот се наоѓа во зградата карши Симпо Црниче, комплетно е уреден.


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 јун 19:37Страна 4 од 288

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам