Скопје Центар
                           
11424 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CENTAR CELOSNO RENOVIRAN

CE IZDAVA STAN VO STROGIOT CENTAR DO CRKVATA SOBORNA, CELOSNO RENOVIR...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Prodavame luksuzen stan vo centar

Prodavame luksuzno stanovi vo centar na kapistec karsi direkcija na z...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan garsonjera се изнајмува издава for rent

Se izdava stan od 10.07.2023, so celosno moderen enterier, vkupna ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

27 мај 08:48Промовирано

Apartment 40m2 for Rent in Kalives Halkidiki

🇬🇷 Kalives Halkidiki Brand new apartment for rent 40 m². Ideal for...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava namesten stan 50m2 vo Crnice

Се издава наместен стан од 50m2 во Црниче. Станот е на приземје, н...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Новоградба во Капиштец 52м2 со 1 спална

ш.35167 Се продава новоградба во Капиштец, 52 м2 на 4ти кат со лифт,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kozle

Sifra: A13977 Se izdava 2-sob namesten stan vo Kozle, sproti Student...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

Najdobra ponuda na ultra luksuzen stan na Vodno

Ultra luksuzen stan, kompletno opremen, elitna naselba Vodno • (ne...


122.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
125.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:51CENTAR KATOLICKA SO PARKING

SIFRA 19574 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR KA...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува луксузно опремен стан со камин и базен

Се изнајмува луксузно опремен стан на Водно. - Со камин и џакузи ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:42Se izdava 2-sob namesten stan vo Kisela Voda

Sifra: А14470 Se izdava 2-sob namesten stan vo Kisela Voda, 45m2 na ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:37  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува стан во Козле, кај Германска Амбасада

Се изнајмува комплетно наместен стан во Козле, кај Германска Амбасада...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:36TROSOBEN CENTAR SO GARAZA

SIFRA 9543 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR SO DVE SPALN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:32CENTAR DEBAR MAALO

SIFRA 19566 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR DEBA...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:32Се издава убаво средено станче во Центар.

Се издава убаво средено станче во Центар ( нова градба ) помегју Веро...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:23Se izdava 3-sob namesten stan vo Vlae - Aleksandrija

Sifra: A14265 Se izdava 3-sob namesten stan vo Vlae - Aleksandrija, ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:23  НОВ ОГЛАС

IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN NA PLOSTAD MAKEDONIJA

SIFRA 6156 iznajmuvame namesten stan na plostad makedonija- centar. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:20Se izdava stan/ deloven prostor

Se izdava stan isklucivo za odrinacija, kancelarija 52 kvadrati so s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:16Apartman za kratok prestoj

luksuzan apartman za kratok prestoj na vasite gosti i delovni partner...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:07Nov stan od 51 m2 Nova Zeleznicka Centar

Се продава нов стан од 51м2 веднаш спроти Нова Железничка станица во ...


81.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:04EXTRA UREDEN 2-SOBEN 70m2 CENTAR -SOB.HRAM

sifra 5946 Se izdava extra ureden 2-soben stan 70m2 vo Centar kaj ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:00СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА МАВРОВКА СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН С...


103.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:55СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ДЕБАР МААЛО

ВО ДЕБАР МААЛО ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ГРАДЕЖЕН ФАКУЛТЕТ И БРОЗ КАФЕ...


36.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:55Prodavam Nov Trosoben Stan 72 m2 Centar Filskulturno

Odlicna lokacija! Opremen so mebel! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo...


137.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
140.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:51Izdavam Dvosoben Stan 43 m2 Centar Vero Jumbo

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


195 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
12.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:51Prodavam Dvosoben Stan 65 m2 Centar GTC

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


111.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:48Ednosoben stan za naem

Stanot e sloboden od 1-vi juli. Se izdava ednosoben stan za podolg p...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:47Izdavam Dvosoben Stan 45 m2 Crnice

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Parking! Agencija!...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:45ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕН СТАН 1 СПАЛНА 65М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ ВЛАДА

Продаваме наместен и комплетно реновиран стан од 65м2 во Центар спрот...


105.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:44  НОВ ОГЛАС

Izdavam Nov Dvosoben Stan 70 m2 so Dvor na Vodno Soravia

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Spalna,! Kujna! Kupatilo! Teras...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:44Izdavam Trosoben Stan 85 m2 vo Crnice

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo!...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:43Izdavam Nov Trosoben Stan 75 m2 Centar Radio Bran

Odlicna lokacija! Namestena kujna! Vgradeni plakari! Dnevna! Dve ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:41Izdavam Nov Dvosoben Stan 52 m2 Centar RadioBran

Odlicna Lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Parking mest...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:40Izdavam trosoben renoviran stan 60m2 Centar - Ruzveltova

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Celosno renoviran PVC Prozori, ...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:37Продавам стан во Нас. Пролет Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо и ОУ 11 Октомври Мирна лок...


116.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:33Dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva stan vo Debar Maalo 70m2 (ul.Leninova) dvosob...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:25Dvosoben lux stan na Vodno Panorama Residence

Agencija Casa iznajmuva nov stan na Vodno 55m2 (Complex Panorama Resi...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:24Nov trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. B...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:24Topansko 67m2 so 2 spalni renoviran

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:23Debar maalo stan 54 m2

Prodavam stan vo Debar Maalo, so vkupna kvadratura od 54m2, kaj Kino ...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:23Izdavam stan duplex Katolicka

Izdavam stan nad Star Kafe kaj Katolicka crkva, Kapistec. Odlicen ra...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:19Se izdava stan vo Centar od 70m2

Шифра: A18058 Се издава модерно уреден стан во близина на Католичка...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:15Se izdava stan vo Centar od 48m2

Шифра: A15589 Се издава стан во Центар во близина на гимназија Корч...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:15Страна 5 од 286

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам