Гевгелија
                   
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Prodavam opel odlicen..

Prodavam opel 1.7 dizel 105ks vo odlicna sostojba za poveke info na t...


11.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 авг 18:00Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg. Cela godina so zelen karton naprave...


101 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.599 €
Гевгелија

Автомобили

22 авг 17:40Audi Q5

Se prodava Audi Q5 2.0tdi -redovno servisirano so servisna kniska ...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 авг 16:29Mercedes benz E 200 AMG Redesign looks like 2014

e 200 amg kit,redesign lici kako model 2014,vo top sostojba novi fel...


17.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 22:56AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 17:05BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


36.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 17:05AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 авг 19:34Yugo delovi star I Nov tip

Zavisi od vasta ptreba


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 авг 17:33AUDI A3 20 TDI BEZ ZABELESKI

Se raboti na nego Vo odlicna sostojba Servisirano komplet Novi gu...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 14:29Се продава Opel Insignia 2.0 cdti

Се продава Opel Insignia 2.0 cdti од 2009 год. со поминати 226.700 км...


5.690 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 12:06Mazda 3 1.6d 2008 reg do 02.2023 Zamena za avtomatik vozilo

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 05:16Toyota rav4

Tel.078382408 Dzipot e vo odlicna sostojba


6.666 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 22:08Ford mondeo

Kolata e so 2.0 motor ( defekt motor ) dr se e ok poveke inf 078 238 ...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 14:10Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 авг 13:52Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za avtomobil

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.20...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 03:35Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 17:07EXSTRA CENA DELOVI ZA AUDI

Se prodava ABS-Pumpa za AUDI A-4 komplet ispravna orginal na BOSH...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јул 14:33Se prodava Mercedes e320 4 matic full oprema

Se prodava Mercedes E320 4 matic, full oprema Kolata e bez niti edna...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 00:49Opel corsa 1.5 Td

Opel corsa 1.5 Td so klima


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јул 10:37Mazda 3 1.6d 109ks 2008g vo Odlicna sostojba

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ 👉Registrirana do 02.2023👈 👉Mal se...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:20Opel Combo Benzin/Metan fabricki

Vo perfektna sostojba, ima pominato 61.500KM original kilometraza, ne...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јул 17:28VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI DSG

Се продава VW Passat 2.0TDI со 150 кс. произведен 10/2016.Возилото е ...


17.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јул 16:48Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli


4.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 13:23Се продава Opel insignia 2.0 CDTI

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Bluet...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јул 16:27PEUGEOT 308

Се продава PEUGEOT 308. Za povekje info pobarajte me na 070205999.


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 10:37RENAULT LAGUNA II

RENAULT LAGUNA II , 1.9 dci , 88KW/120KS , 2002 godina , vo ispravna ...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јул 18:43Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јул 01:51Prodavame gollf 5

Prodavame gollf 5 Oprema ima Godona 2006 Prava full servis.


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јул 21:59ЕКСТРА ВОЗИЛО

Се продава мерцедес е200 ево 136кс 2007 Опрема : елеганс Паркинг с...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јун 20:01Opel Combo 1.6CDTI

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати. Ценат...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:03CORSA C

Vo odlicna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:04VW Passat 2.0TDI 170ks Highline DSG

Passatot e celosno servisiran. Registriran cela godina do 05.2023 1...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 13:00VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 15:42Peugeot 206 2.0hdi DELOVI

Се продаваат делови за Peugeot 206 2.0hdi (хаварисана) На располагањ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 00:00VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗА...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:33VW Transporter 2.5TDI 4Motion

🔝🔝🔝VW Transporter 2.5TDI 🔝🔝🔝 ИКОНА НА ПАТО...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:32VW SHARAN 2.0TDI 103KW

VW Sharan 2.0tdi 103kw 2008god. 211000km so servisna kniska, kataliza...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 08:56opel antara 2.0 cdti 4x4

opel antara 2.0 cdti vo odlicna sostojba uvezen pred edna godina od ...


8.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 јун 10:56Se prodava Mercedes c220 Bluetech

Se prodava Mercedes-Benz c220 Bluetech so avtomatski menuvac. Od opre...


23.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 17:02mercedes 190

solidno vozilo


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 09:15Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам