Гевгелија
                   
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Opel Corsa C

Corsa C vo odlicna sostojba,cena po dogovor.


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 16:49Opel zafira

Kolata e so 2.2 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Pezo 406

Kolata e so 2.0 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Saab

Kolata e so 2.2 dizel motor se prodava vo delovi ima se sto vi treba ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Opel astra

Se prodava opel astra g model so 1.7 turbo motor motor odlicen sasijs...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13alfa 156 1.9 jtd za delovi

delovi za alfa 156


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 00:17Se prodava Fiat Croma -95

Kolata e vo dobra sosotojba ima 4novi gumi servisirana,od oprema pose...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 11:32Daewo lanos

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moz...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 09:23Se prodava! Opel Astra

Cena po dogovor Tel za kontakt: 070 320 840 - Jovan


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 13:00Prodavam Skoda Felicija 1.9

Prodavam skoda felicija 1.9 vo odlicna sostojba


1.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:42citroen xsara picasso

xsara picasso so klima elekronika ,centalno ima sitni karoseriski zab...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:09mazda2

mazda 2 so atestiran plin ,klima ,... mozna e zamena 075900440


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:00VW GOLF 7

Vw golf 7 1.6 110 ks 2015 godina vo odlicna sostojba


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 апр 20:59Nissan Primastar 2.5dCi

💎Nissan Primastar 2.5dCi💎 Вашиот нов бизнис партнер! 💎2011g. 💎...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 апр 10:59Audi a6 3.0 2012

Audito e vo perfektna sostojba , bez nitu gram farba vo nejze. SO SE...


18.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:43VW GOLF VI 2.0 81KW - 110KS - ORIGINALNI 210.000 KM

VW GOLF VI 2.0 - 81KW - 110KS - ORIGINALNI 210.000 KM GOLFOT POSED...


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мар 22:04VW CADDY 1.6 TDI

Voziloto e uvezeno od Germanija od 1 sopstvenik 1.6 TDI 55kw 75ks 201...


9.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 мар 12:22Renault Megane 1.9 dci 2004

Full oprema vo odlicna sostojba so dobar motor vredi da se vidi


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мар 13:00Golf4 1.4 16w defekt motor

Defekt motor


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 фев 16:51RENAULT MEGANE

Kolata e skoro nova mozna e zamena so terenec audi ili mercedes so mo...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 фев 13:00Ford Focus 1.6tdci

Ford Focus 1.6tdci 2009g so pominati 290000km, model Titanium. Elekt...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 фев 17:06Volvo S60

Volvo S60 2.0 D3 163ks Oprema: Radio CD/AUX/USB Bluetooth Tem...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 фев 22:20Renault KOLEOS 2.0 DCI 4X4

Se prodava Renault Koleos 2.0 DCI godina na proizvodstvo 2008 prva re...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:47OPEL CORSA CDTI 1.3

Возилото е во одлична состојба. Информации на тел: Јове 072/646-95...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 20:00Peugeot 306

Kolata e vo ispravna sostojbA


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јан 06:13LADA NIVA

Se prodava 306 karavan registriran vo ispravna sostojba


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јан 06:03tojota avensis

oprema:bord kompjuterce,el.retrovizori so greaci,webasto... Novi gum...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јан 22:21FORD MONDEO 2.0

FORD MONDEO 2.0 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јан 10:13Se prodava Nissan Qashqai

1.5. 109ks. 2008god. Dobra sostojba,servisiran komplet. Info na tel.0...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 дек 19:59Renault Clio 2

reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realn...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 18:34Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran+zelen karto...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 дек 12:22Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.4 hdi motor


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 дек 17:23Opel omega 2.5td

Se prodava opel omega 2.5td 98godina registrirana cela godina smeneto...


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 ное 08:16Ford FIESTA

Se prodava Ford Fiesta 2006 godina 1.6 tdci 90hp Oprema: elektricn...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 ное 19:03Reno Laguna V6 Benzin

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina so full oprema kupe...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 ное 21:03VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 ное 20:53Se prodava pezonceto

Prodadeno


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 ное 12:23Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 окт 16:02Prodavam Form Mondeo - Registrirana

Kolata e redovno servisirana. Registrirana do 25.11.2021 Motorot e ...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 окт 12:21Se prodava Mercedes B180 CDI avtomatik

Odlicno socuvano vozilo,kako novo.Crna boja so bel vnatresen enterier...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 окт 19:52Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам