Гевгелија
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Golf5

Kolata e co odlicna sostojba! Napraven e celosen servis..mozhe da se...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 16:32Mercedes w211


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 11:58СЕ ПРОДАВА АЛФА РОМЕО

Се продава Алфа Ромео Драган - 077 522 085


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јун 21:25Audi A4 2.0 TDI

Се продава AUDI A4 2.0 TDI со 143кс/105kw, перфектно сочувано со реал...


9.190 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 18:46Reno scenic

Reno scenic 1.6 16v 2001 novi gumi nov plin Lovato pred 30 000 rebras...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 10:49Se prodava Tempra 1.6

Se prodava Fiat Tempra 1.6 so atestiran plinski ured.Kolata e vo odli...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 22:14se prodava reno megane coach 1.6 e

se prodava renault megane coach 1.6 e vo odlicna sostojba registriran...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 13:00Kia Soul 1.6 128ks

Kolata e donesena od Germanija ful oprema bez ninakva mana so naprave...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 20:55Се продава половен Пуж или летва за волан.

Треба да се репарира..


4.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 19:45Audi A8 3.0

Audi A8 3.0 tdi Registrirano, zelen karton, novi gumi i bandazi, serv...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 мај 20:06BMW 525d M-paket

BMW E60 525d 3000cm3 FACELIFT -- KLIMATRONIK DVOZONSKI -- TEMPOM...


10.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мај 21:59Renault Megane Scenic -99 *EKSTRA SOSTOJBA*

*Renault Megane Scenic 1.9DTI -Napraven golem servis pred 3000km -D...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мај 17:11VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V

☑VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V ☑ ☑2008 година ☑Климатроник 2 з...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 18:04MERCEDES C 220 D

Mercedes C220 D 1997god obicen dizel registracia istecena za zamena e...


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 апр 13:50Passat

Uvezena od Svajcarija ,ekstra socuvano,full oprema


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 апр 23:16PASSAT Ekstra Sostojba!!! Ekstra cena

-Kolata e celosno servisirana -Smeneto ulje,filter,rebrast,klinest,...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 апр 21:44Merecedes E320 CDI

Se prodava Mercedes E320 CDI Avangarde so full oprema i vo extra sost...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 апр 13:35АУДИ 80 Б4

Ауди 80 Б4 караван произведена 1994 год 1 9ТDI 66 кв, автомобилот е р...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мар 18:05Ford Mondeo 2.0 tdci 96 kw 2005 god uvezena od Holandija

Vo super sostojba so lanec na motorot i 6 brzinski. Dobri Sava gumi, ...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мар 10:47VW Golf 5 1.9tdi

Poveke info inbox 071 359 095 071 359 095 071 359 095


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мар 18:41Mercedes-Benz ML 320 4matic

Poveke informacii 078 237 890 078 237 890 078 237 890


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мар 18:29VW PASSAT 1.9 TDI 110

Pasatot e reg do7mi mesc ima 4 novi letni gumi smeneti zadni amortize...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 фев 21:08Peugeot 307cc

Се продава Peugeot 307cc, со кожна опрема. 150коња и 2000кубика.


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 фев 17:57AUDI A4 2.0 TDI

Се продава AUDI A4 2.0 TDI со 143кс/105kw, перфектно сочувано без ник...


9.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 фев 13:00BMW X5 EXTRA

SO FULL OPREMA VO EXTRA SOSTOJBA. MOZE ZAMENA.....


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јан 16:56Renault Megane 1.5 DCI 2005

Renault Megane 1.5 DCI MOTOR SO 60 KW, MODEL OD 2005 GODINA , SO RE...


2.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јан 12:06Prodavam Peugeot 307sw stransko

Prodavam Peugeot 307sw stransko komplet ili na delovi cena za komplet...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јан 15:21Se prodava Opel Vectra i Opel Astra

Se prodava Opel Vectra B. 1.7td issuzu motor.Kolata e kompletno servi...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јан 23:07OPEL TIGRA CABRIO

1.4I benzin Klima Abs Esp Grejaci na sedista Koza Cabrio Se si...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 дек 09:17MERCEDES E 220 CDI 150HP

MERCECDES W211 220 CDI 2003god AVTOMATIK NOVI 4 GUMI NAPRAVEN KOMP...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 дек 09:17MAZDA 6 dizel

Mazda 6 2.0 dizel 2008 Od oprema ima se Plateno se do registracij...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 дек 09:16DAEWOO LANOS

Kolata e vo odlicna sostojba Ima Klima i EURO kuka Laze 070320037


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 дек 20:23Renault 4 gtl

Se prodava Renault 4 Gtl, 1.100ccm, ‘89 godina. Servis: - smeneti ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 дек 13:29Opel astra f

Avtomobil za domakin


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 ное 09:02Chrysler Grand Voyager

Se prodava Chrysler Grand Voyager . Odlicna sostojba . Komple...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 ное 05:17Se prodava hyundai santa fe.

Se prodava hyundai santa fe 2.0. Proizveden 2002. Registriran do 05.2...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 ное 19:58BMW x3

BMW vo besprekorna sostojba so realna km regisriran i zelen karton do...


9.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 ное 10:45prodavam pezo 405

motor defekt, atestiran plin, se drugo osven motor ispravno,ne regist...


199 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 ное 00:16Ford Fiesta 1.4i 2008god

- Prv sopstvenik kupena od Mida Motors - Garazirana - Od oprema ima...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 ное 11:59MERCEDES E290 TD

Proizveden 1998 god Avtomatik Napraven servis komplet Karoseriski ...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 ное 11:55Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам