Гевгелија
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Vrsime prevoz na roba i patnici

vrsime prevoz na roba i patnici po povolna cena +38975904423


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 окт 18:23VW polo 1.3

Se prodava polo 1.3 registrireno vo odlicna sostojba za poveke inf. T...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 окт 13:00Mercedes Benz E280 Avantgarde

Se prodava Mercedes Benz 2006 E280Avantgarde avtomatik kolata e vo o...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 окт 20:50OPEL ASTRS G, KARAVAN

Opel astra g, 1.7 cdti.


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 23:23Се продава Mitsubishi Colt 1.3 бензин прв газда

Се продава Mitsubishi Colt 1.3 бензин, со поминати 40000 км, купен во...


3.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 сеп 13:57Skoda fabia karavan

1,2-51 Kw (70hp) Prv sopstvenik, realna kilometraza Mob:072 678 41...


2.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 сеп 18:01passat

passat


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:54Се продава Ford Mondeo 1.8 TDI

Се продава Ford Mondeo 1.8 TDI


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 сеп 21:29extra golf 5 karavan

GOLF 5 KARAVAN 2009 GOD 206 000 KM VNATRE KAKO NOV--SO BLUEMOTION OPR...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 авг 12:35Vw Passat karavan

Se prodava vw Passat karavan2.0 vo odlicna sostojba donesena od Germa...


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 00:58Be Passat karavan

Se prodava vw Passat karavan 2.0TDI donesena od Germanija so plateni ...


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 19:47KIA SOREDNTO 2.5 175KS

VO TOP SOSTOJBA SE FABRICKI 2 KOMPLETA GUMI ORUGINAL EURO KUKA I...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 09:15KIA SOREDNTO 2.5 175KS

VO TOP SOSTOJBA SE FABRICKI 2 KOMPLETA GUMI ORUGINAL EURO KUKA I...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јул 12:18Mercedes ML 350-10

-Full AMG paket -2010 god -Novi gumi -Servisiran -Poveke info na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јул 23:18Se prodava, Skoda Filicia

Se prodava poloven avtomobil „ Skoda Filicia“, vo odlicna sostojba, r...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 15:22opel astra

opel astra 1.7cdi/74kw/101hp full oprema odlicno socuvana realni ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јун 13:40Mercedes C200 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 22:35Honda Civic 1.7 CTDI

Voziloto e vo odlicna sostojba


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 22:34SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 KS

Seat Alhambra 1.9 TDI 85 KW / 116 KS Piminati 310.000 km Od oprema...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:57alfa 147 1.9

ekstra klima gumi solidni registracija servisirana top sostojba ima p...


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 17:06GOLF V 2.0 TDI-GTI FULL OPREMA

Kontakt samo na ovoj broj. 078-249-776 Pavel --golf 5 2.0 140ks --v...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јун 17:15Najzacuvanoto yugo vo regionot

Se prodava kolata koja e redovno odrzuvana i pravena remont nema na k...


43.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јун 16:01PEUGEOT 307

VREDI DA SE VIDI


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 12:40ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ГЕНЕРАЛНО СРЕДЕН


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 11:55Land rover

Land rover


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мај 13:00Se prodava avtomobil Mercedes

Za site infomacii na 070 238 114 ANgel


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 09:55FIAT GRANDE PUNTO 1.9JTD 131KS

PUNTOTO E VO TOP SOSTOJBA, FULL OPREMA: -6 BRZINSKI MENUVAC -CITY S...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 23:17Audi a4 karavan

Se prodava Audi a4 vo perfektna sostojba 2011 godina na kraj. Kolata ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 апр 20:22Се продава Citroen Xsara 1.4 бензин

Се продава Citroen Xsara 1.4 бензин, 2002 година во перфектна состојб...


2.150 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 апр 13:00MERCEDES C180

MOZE I ZAMENA


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 мар 14:46Merecedes E320 CDI

Se prodava Mercedes E320cdi Avangarde so full oprema vo ekstra sostoj...


6.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мар 10:33Passat 2.0

Prodavam passat 2.0 , 140ks avtomatski menjac so ful oprema.Kolata e ...


11.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мар 20:43Range Rover Sport 3.6 V8

Џипот е во Екстра состојба! Може да се проба во секое време! Цената...


18.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мар 19:14Se prodava BMW X5 X-drive 3.5d 2011

Se prodava BMW X5 X-drive 3.5d 2011 god. Pominati 196.000 km. So najg...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 фев 15:25BMW 520I

Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do 10.10.2019.Klimatronik,...


2.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 фев 15:12Peugeot 206 1.4i

Kolata e kupena od salon. Prv gazda sum. Kolata e vo top sostojba. Se...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 фев 11:16Volvo V40 1.9 TDI

Комплет сервисирана. Сменето масло, ребраст каиш и се по предница. Ре...


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 13:53ALFA GT 3.2 V6 24V 6 brzini

Euro 4. Kolata e vo fantasticna sostojba. Ful oprema. Po dogovor moze...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јан 13:40Volvo S40

Kolata e vo besprekorna sostojba,odrzavana redovno. Koj vozel volvo z...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јан 13:19Se prodava zacuvano Volvo

Se prodava Volvo,god na proizvodstvo 1994 -benzin. Cena po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јан 15:12Страна 8 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам