Карпош
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat 3 parking mesta podzemni Elena Luka

Se izdavaat dve podzemni parking mesta na ul.Ljubljanska vo zgradata ...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

07 фев 13:00Се изнајмува гаража 14м2 во зграда во Карпош 4,кај Каскада

Се изнајмува гаражно место 14м2 на - 1 ниво од 4, во нова зграда,во Т...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

31 јан 15:00GARAZI -PARKING MESTA MIDA

IZNAJMUVAM PARKING MESTO KAJ KOMPLEKS MIDA.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 дек 17:27Podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo naselba Kozle kaj kulite na ul.Jurij Ga...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 дек 11:32Garaza Kozle se izdava

Se iznajmuva podzemna garaza vo Kozle. Nema struja. Slobodna posle 25...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

21 ное 06:39Се издава подземна гаража кај млечен ресторан

Се издава подземна гаража со автоматска врата во тавталиџе кај млечен...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

12 ное 16:17Garaza kaj mlecen restoran Taftalige pozadi Top Shop

Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran, pozadi top shop so avt...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

12 ное 16:17Гаража во Тафталиџе

Барам гаража за изнајмување во Тафталиџе околу млечен/веро.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

06 ное 10:25Се бара гаража за изнајмување

Барам гаража за изнајмување во Карпош 2.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

17 окт 10:35Se izdava garaza

Se izdava specijalno opremena garaza za bendovi i drugi nameni. Bezbe...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

05 окт 13:00Se prodavaat garazi vo Karpos 4

Se prodavaat garazi vo Karpos 4. Poveke garazi razlicna kvadratura. P...


325 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

13 сеп 21:47Kupuvam garaza vo Kapos 4

Kupuvam garaza vo Karpos 4, na ul. Vich ili Razlovecko vostanie.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

24 авг 09:35Se prodava garaza kaj mlecen restoran vo Karposh

Se prodava garaza so imoten list, 15 m2 , na ul.Bagdatska kaj mlece...


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

16 јул 11:13Гаража во Козле

Се продава подземна гаража во Козле кај гостилница Чашка. Тел за к...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

28 јун 09:41Се продава гаража

Се продава ѕидана гаража во Тафталиџе 1 на ул. Букурешка позади румин...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

31 мај 08:11СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува подземно гаражно место на ул.Никола Тесла бр.9 на -2 нив...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

04 мај 15:48Гаража Карпош 3

Се продава гаража од 15м во населба Карпош 3 на улица Роберт Кох


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

03 мај 21:38Se izdava garaza vo KARPOS 4, Nikola Parapunov

Se izdava zagradena podzemna garaza od 20m² so sopstvena rolo vrata. ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

25 апр 08:36Se izdava garaza kaj mlecen restoran

Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

19 апр 11:03СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖА ВО ЖЕЛЕЗАРА

Се изнамува гаража во железара под зградите после ремедика со површин...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

20 мар 17:30Барам надземна гаража за изнајмување во Козле

Барам да изнајмам надземна гаража на ул. Јуриј Гагарин во слепиот дел...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

27 дек 20:23Се изнајмува место за паркирање

Во Карпош 1 се изнајмува место за паркирање на приватен имот со парки...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

08 дек 08:55Garazha kaj restoran Lira

Izdavam garaza vo novata zgrada kaj Lira. Elektronska sigurnosna vrat...


49 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 ное 13:00Podzemna garaza

Продавам подземна гаража од 14м2 на бул Партизански Одреди 99, зграда...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

26 мај 11:25Се изнсјмуваат 2 гаражни места во Сити Гарден

Две гаражни места во сити гарден на -2 јужен дел.секоја посебно цена...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

03 мар 18:41Izdavam garaza od 30m2 kompleks PortaVlae

Izdavam 30m2 garaza vo kompleksot PortaVlae na odlicna lokacija so vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

27 дек 19:53Гаража позади Симпо

Се издава гаража позади Симпо во Карпош 1, погодна за секаква намена.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

09 дек 20:53Garaza vo centar Skopje

Se prodava garaza vo Centar vo Skopje pozadi Ramstore Mall, moze da ...


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

24 ное 17:44Garazha na Orce Nikolov-kaj Lira

Izdavam garazha, el glavna vrata, sopstvena zagradena garazha, bezbed...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

24 ное 13:00Идавам гаража

Издавам подземна гаража од 20 м2 во близина на Технолошки факултет во...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

22 окт 13:00Гаража со имотен лист

Позади Катастар, 15 м2 ѕидана гаража со имотен лист, на ул. Каирска, ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

02 окт 13:16Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам