Гостивар
                   
700 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Opel Antara 4x4 2012 go

Kontakt 070/843/611


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:17Bmw 428i

Bmw 428i, god.2015.


20.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:08Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:54Ford Fokus

Se prodava Ford Fokus 1.6D(11.2008)uvezena pred 2 godini od svajcarij...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:37GOLF VI 2011/10 TDI

NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT I...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:52Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 28.10.2023 Pominati 27...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:44Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:10Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:10FORD FIESTA 1.4 2008

Ford Fiesta 1.4 2008 god Benzin-PLIN Ford fiesta 1.4 ST branici red...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:44BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:03Opel Astra H 2006 1.9

Opel Astra h 2006 1.9 cdti,- Kolata e odrzavana domacinski, Napra...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:59  НОВ ОГЛАС

FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMAND...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:26Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:26Renault Clio

Se prodava reno clio 1.2 Prv sopstvenik prva boja km 96000 pominato...


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:47Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 81kw 105ks Kollata e vo perfektna sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Bmw f30

BMW 316 D PROIZVEDENA 2012 12MESEC - START STOP SISTEM - XENON ...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:11BMW 335i German Edition

BMW 335i E92 Stranski Tablii moze da se carini za eden den… Interi...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:02Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:52Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:49Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:48Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:48AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:13VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:13Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:43Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina

🇨🇭🇨🇭Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina So...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa

🇩🇪🇩🇪Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa 🇩�...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 23:00Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2013ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 22:46SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 20:29FORD FIESTA

FORD FIRSTA 1.4 benzin Koza Klima Full oprema Registracija do 2...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 18:58Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 17:41FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan odlicna sostojba so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 16:30DACIA SANDERO 1.4 BENZIN/PLIN FABRIKA FULL SERVIS KAKO NOVA

Se Prodava Dacia Sandero 1.4✅ Vo Fabricka Sostojba KAKO NOVA✅ Komplet...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 13:50Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


3.390 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 12:52SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 ное 11:15BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

28 ное 11:14Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам