Гостивар
                   
709 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:44VW PASSAT KARAVAN 2006 GODINA

Prodavam Passat 2.0 Dizel 140 ks 2006 Godina ,Klimatronik,Golem ekran...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:44FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 GODINA EURO 5

Se prodava Fiat Punto Evo 2011 Godina (Euro 5) so 1.3 Jtd 84ks Multij...


4.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:44Ford Focus 2012

Ford focus donesena od ch 2.0 dizel 140 ks 2012 godina 214000 pomi...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:25BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:09BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:02SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:02Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:51Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.950 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:51Opel Zafira 2.2 benzin plin

Opel Zafira 2.2 benzin plin 2000 god 7 sedista registrirana servisira...


2.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:51  НОВ ОГЛАС

Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:42Mercedes-Benz C 180 Sport!!!

Fabricka sostojba Sport model Realna kilometraza 131574 km Benzi...


1.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:41OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

Polo 1.4 Dizel Donesena Od Ch So Servisna Knishka

Polo 1400 kubika dizel 2004 godina vo Knishka noviot model Kolava i...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 01:20BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00Mercedes B 200 Automatik

Mercedes B- klasa Motor: 2.0 benzin Automatik Napraven golem servi...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00Seat Altea 2.0 tdi sega uvezen od ch

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00Vw Vento 1.6 i Servo Klima reg cela god

Vw Vento Motor:1.6 i Km:225.xxx originalni Klima raboti nov freo...


1.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:35Corsa C 1.0

Corsa C 1.0


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

Ford c-Max

Registriran Servisiran Klimatronik Aux-Komandi na volan Im.dr… B...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. 2009godina 250000klm dobro zacuvan 4novi gum...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:30VW GOLF

Se prodava VW GOLF 6 PLUS •2009’god •DSG •1.6 TDI •221.000 KM •...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:07  НОВ ОГЛАС

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:23Skoda Octavia 1.9 Tdi Automatik

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi / 77 kw Automatik Klimatronik Grea...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:59  НОВ ОГЛАС

Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 103kw

Vo odlicna sostojba registriran servisiran dva para gumi novi pirelli...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:41Kia Sportage 2.0CRDI AWD

Servisireno registriren novi zimski gumi ubava oprema vredi da se vid...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:41Opel astra g 1.4 16v 66kw

Prodavam opel astra g 1.4 16v 66kw benzin 2000god Reg do 24.12.2022 ...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Ford C-MAX

ford focus c-max 2.0tdci 100kw 2003 GHIA oprema ful redovno servisira...


3.050 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:17BMW E60 525D 2004 GOD FULL OPREMA

Prodavam E60 525D 2004 God Full oprema.Zelen karton.Dva kluca.Kolata ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:57Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:57PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002... KOLAT...


2.599 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.788 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:17Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


2.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.390 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:53Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:14Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам