Гостивар
                   
866 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:18Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:08Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:52Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:51Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2014ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:34Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:14Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Perfek...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:14Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:13Renault Modus 1.5 dci reg cela god

Renault Modus Motor:1.5 dci Oprema :Klima ladi so nov freon Abs ...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:13BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:13Chevrolet Camaro 6.2 SS / Chevrolet Blazer 4.3

💛Chevrolet Camaro SS Motor: 6.2 Km :79.000 God :2013 Sega napr...


28.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:13Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:16BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:16Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:00Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.

Volvo v50 d2 16d 2012god full oprema vo odlicna sostojba uvoz od ital...


54 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:28Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01OPEL ASTRA

PRODAVAM OPEL ASTRA 1999 GODINA , ATESTIRAN PLINSKI URED, NAPRAVEN SE...


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15golf 5 2.0 tdi htno

golf 5 2.0 tdi 2004 god regi ima utse 5 meseci 6 brizina moze zam...


3.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.300 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:44Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:58Mercedes A170

Mercedes A170 Benzin 185.000km Panoramen krov Kozen interier Reg...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:18Land Rover " Range Rover " SPORT HSE

Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 2013 na kniska 199.999km Registr...


44.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:18Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:18Passat 19tdi top kola registrirana

Registrirana so zelenkarton moze zamena I za karavan ili vasa doplata


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:58Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 3.0 , ,071559898 , 5-ti mesec 2021...


23.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


510.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:03Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:56Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:43Prodavam Mercedes

Prodavam Mercedes c220 1999 godina dizel, so Novi zimni gumi, vebasto...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

VW Passat B6 2.0 tdi 170hp DSG Highline

VW Passat 170hp 2.0 tdi Highline oprema. DSG menuvac. Komplet zimski...


6.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:06Opel corsa 1.2 benzin 99godina

INFO NA TEL078377376 Opel corsa 1.2 benzin 99godina vo dobra sostojba


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:02AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:52ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:47Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам