Гостивар
                   
864 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:26Промовирано

Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:07Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:06OPEL CORSA b 1.0 benzin

Corsata e redovno servisirana, na 200 000 km smeneto e lance na motor...


980 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:01BMW 316I COMPACT

Prodavam BMW 316i Compact vo odlicna sostojba, pali vozi. Boca pli...


1.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 08:08RENO MEGANE 1.9 DCI 2006 GOD FULL OPREMA I MNOGU SOCUVAN

RENO MEGANE 1.9 DCI 2006 GOD... MNOGU SOCUVAN... FULL OPREMA... E...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 02:19OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN 2006 G.

OPEL ASTRA H 1.4 BENZ 66 KW 2006 GODINA,NEUVEZUVANA VOZILOTO E VO OD...


3.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 21:45***TOP***

Vo perfektna sostojba so celosna istorija vo BMW


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 19:10Opel Meriva 1.7

Opel meriva 1.7 cdti Klima Registracia 15.08.2023 Zimski i letni ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 16:09AUDI A6 FACELIFT

AUDI A6 3.0 QUATRRO FACELIFT 🇨🇭 •GODINA 2015 •3.0TDI 272ks •FACELIF...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 15:07Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 15:03Renault Megane CC 2.0(cist benzin)

Renault Megan 2.0 cc cist benzin Registrirano cela godina napraveni ...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 14:09Audi a4 2010 godina

swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tro...


12.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 14:04Opel astra Gtc

Se prodava Opel Astra Gtc perfektna sostojba. Mozhe da ja vozi pochet...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 13:19OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

16 авг 12:58Se prodava opel omega b 2.0 136ks benzin plin

Kolata e so odlicna oprema Abs Klima Elektrika na site prizori itn...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 11:49Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 11:12Opel astra 1.6 benzin

Astrata e servisirana,registrirana ne e farbana original kilometraza


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 10:38Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 авг 09:54TOURAN 2005

Prodavam ne uvezen Touran kupen vo PORSE MK vo perfektna sostojba vre...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 22:37TOYOTA RAV 4

TOYOTA RAV 4 2006GOD 22D 100KW SERVISIRAN KOMPLET O77808935 MOZE ZAME...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 17:58Mercedes ml270 cdi

Se prodava ml 270 cdi servisiran rigistiran 4novi gumi servis i menja...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 17:35Mercedes c220 c 220

Mercedes c220 ispravno registiran za kontak; 072 515 805 072515805


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 17:35BMW X5 3.0si 272hp full oprema !!! plin

Se prodava BMW X5 3.0 benzin so montiran plinski KME Nevo Pro, HANA g...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 17:12ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 15:59Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 15:50BMW 330d E46 M-paket

Kolata e vo drobra sostojba sega e registriran zimski i letni felgi. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 €
Гостивар

Автомобили

15 авг 14:18VW Passat CC Facelift 2.0 TDI 140 PS euro5

🇩🇪🇩🇪VW Passat CC Facelift 2.0 TDI 140 PS euro5 So Servisna Histor...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 11:54VW GOLF 1.6 TDI

VW golf 6 Registracija 12/2022 Servis gjeneral


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 11:15Mercedes C250 cdi

Kolata e vo odlicna sostojba, sega uvezena od svajcarija.


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 10:28BMW e39 528tng full

Bmw 528 God 2000 oprema full Kozen salon Sport edition mozna zam...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

15 авг 09:59Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Гостивар

Автомобили

15 авг 09:48CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 авг 09:40Se prodava Mercedes C200 CDI,2007.

Mercedes C200 CDI,2007.


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

15 авг 00:21Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 00...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 авг 21:49Lancia Delta "Platinum"

•Lancia Delta 1.6 dizel so 120ks/multijet proizvedena 2009 godina vo...


5.555 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 авг 20:36Se prodava Reno Clio Storia 1.2 fabricki plin

Reno clio storia 1.2 fabricki plin 43kw 57hp REGISTRACIJA ISTECENA 2...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 авг 19:43Seat Altea XL 4 X4

Se prodava seat altea xl 4 x 4 Dizel 2010 god. Kolata e vo odlicna ...


7.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 авг 19:35Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам