Гостивар
                   
705 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 ное 14:00Ford C-Max

FORD C-MAX -Motor: 1.6 TDCI 77kw -Godina : 2008 sobrakajna -Klimatr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 ное 13:14BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

24 ное 12:38SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 ное 12:37BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 ное 11:59Megane 2 1.5 dci

Megane 2004 godina 260000 km Napreven servis ( ulje i 4 filteri ) ...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 ное 00:48Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 21:50Ford c-Max

Registriran Servisiran Klimatronik Aux-Komandi na volan Im.dr… B...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 21:19MERCEDES CLS 350cdi 2012god 260ks

Prodavam MERCEDES CLS 350cdi euro 5 registriran so zelen karton s...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 20:50BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 20:46Fiat bravo 1.9 2009 extra.

Odlicno socuvano familijarno vozilo ful oprema, registriracija do11.2...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 19:19SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4

🚗 SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4 110kw/150ks - 2015 godina EDINSTVENA NA P...


11.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.300 €
Гостивар

Автомобили

23 ное 14:25BMW X3

BMW x3 Automat


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 13:29Opel Calibra A4

Opel Calibra A4 94God. 2.0i SFI Motor C20XE Garaziran Registrirano ...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 13:07OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 11:57FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 GODINA EURO 5

Se prodava Fiat Punto Evo 2011 Godina (Euro 5) so 1.3 Jtd 84ks Multij...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

23 ное 11:53VW PASSAT KARAVAN 2006 GODINA

Prodavam Passat 2.0 Dizel 140 ks 2006 Godina ,Klimatronik,Golem ekran...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 11:50Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 11:38FORD FIESTA

FORD FIRSTA 1.4 benzin Koza Klima Full oprema Registracija do 2...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:30GOLF 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI 30.09.2023 registracija Full oprema Greaci na sediste ...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:30GOLf 7

SE PRODAVA GOLF 7 1.6 TDI 2015 godina Registriran so Zelen karton ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:30CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:24TOURAN 1.6TDI 2011GOD FULL OPREMA AVTOMATIC

Touran 1.6 tdi avtomatic 7 brzini dsg 7 sedista koźa so full oprema l...


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:17VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.

VOLVO V50 D2 1.6 DIZEL SO 114.PS SO NOVIOT MOTOR EURO 5. 2012GODINA.....


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:17Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:14ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 ное 09:08Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


10.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 €
Гостивар

Автомобили

23 ное 07:56MERCEDES B 180 CDI AVTOMATIK

SE PRODAVA MERCEDES B 180 CDI MENUVAC : AVTOMATIK GODINA : 2005 V...


5.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:48BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:48OPEL MOKKA 1.4 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

SE PRODAVAT OPEL MOKKA 1.4 TURBO SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJ...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:48MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AVTOMATIK UVEZEO OD SVAJCARIA PLATENI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA P...


21.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47MERCEDES C 250CDI 4_MATIC UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI...


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47MERCEDES A 220 CDI AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TAB...


17.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47BMW 123 D AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL

BMW 123 D AVTOMATIK INDIVIDUAL PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C250 CDI AVANTAGARDE 2012 UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE SI...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47BMW 530 D INDIVIDUAL PAKET UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


10.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47OPEL MOKKA 1.4 TUBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 ное 22:47Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам