Гостивар
                   
837 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 јул 10:17AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 јул 10:13pezo 406 2.0turbo benzin plin registrirsno mal defekt

registrirsno do 9 mesec mal defekt raboti vo ler koga trgas mu se zem...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 јул 23:14VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin - NEUVEZUVAN

VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin - 2010 godina Golfot go ima najubaviot b...


6.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 јул 16:09Opel insignia 2.0 cdti

-Prodavam Opel Insignia 2.0 CDTI. -Godina 2010. -Doneseno vo 2020god ...


8.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 јул 11:12Golf VII

Golf 7 1.2 tsi 74KW 101KS Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site dava...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 јул 21:46Peugeot 207 VTI

Se prodava Peugeot 207 1.6VTI 120ks 2009 godina. Voziloto ima pominat...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 јул 17:50TOYOTA RAV 4

TOYOTA RAV 4 2006GOD 22D 100KW SERVISIRAN KOMPLET O77808935 MOZE ZAME...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 јул 15:59Audi A4 Cabrio

☆Motor: 2.4 v6 ☆menjaç: manual . ☆felni: 18 letni,16 zimski . ☆...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 јул 13:09Hyundai santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plat...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 јул 18:14Bmw 320d 150ks 2002/03 Redizajn!!!

Kolata pred dve nedela e servisirana .Registracija do 09/2022god Ima...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 јул 13:18HIUNDAY ACCENT AKCENT BENZIN PLIN

ACCENTOT E VO DOBRA SOSTOJBA MOTOR I MENJAČ EKSTRA DOBRI 2 NOVI GU...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 јул 12:17Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

29.12.2009 Registrirana do 29.12.2021 Servisna kniska. Pred 8000 ...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 јул 09:25Fico 750 Oldtajmer

Se prodava Fico oldtajmer Ispravno Samo za meraklii Kontakt: 070 2...


1.111.111 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 јул 09:09Seat Cordoba 1.4 tdi 2008g

Seat Cordoba 1.4 tdi 2008g full oprema vo solidna sostojba ubav motor...


1.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 јул 21:10Mercedes E280 CDI EVO 4 Matic

ABS Адаптивно осветлување Алуминиумски тркала Одмор за раце Автом...


10.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 јул 13:28Bmw X5 3.5xd M Sportpaket

BMW X5 35d M Sportpaket ABS Алуминиумски тркала Одмор за раце Ав...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 јул 13:23Audi A3 1.9 TDI 110ks 2001

Se prodava Audi A3 1.9 TDI 110ks 2001god 5brzini. -Poseduva Full Op...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 јул 21:36OPEL ASTRA

Opel Astra Smenet rebrast Novi gumi 1 godin registracia Info Info ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 јул 20:56Se prodava Punto Grande 1.4 cm3

Se prodava Punto Grande 1.4 cm3 vo odlicna sostojba ,so atestiran pli...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 јул 12:48Prodavam Mercedes

Prodava mercedes C220 CDI 12/2009 so 157000 realni kilometri so servi...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 јул 17:03PORSCHE CAYENNE

Porsche cayene Motor: 3.0 dizel Perfekten motor menjac karoseria e...


32.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 јул 14:27LANCIA THEMA SRT

Lancia Thema Platinum Srt editions Kolata e kako nova so 35000km ...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 јул 14:27Audi A5

Audi A5 3x sline Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 јул 09:39Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


99.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 јул 19:36Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2012 GOD 2...


21.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 јул 20:58Se prodava Opel Astra G

Se prodava opel astra G Podetalni inf na brojo 077446465 ...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 јул 20:41Vw Pasat 2005 | 2.0 tdi 140ks TOP

VW Pasat B6 ● Dizel 2.0tdi 140ks ●Kompletno servisiran smeneta cela ...


4.690 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 јул 20:07BMW 118D

BMW 118D 2008 Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 јул 18:06Peugeot Partner 1.6hdi neuvezuvano

Se prodava peugeot partner 1.6hdi 55kw Vo odlicna sostojba Klima ur...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 јул 15:35Passat

Samo kes bez nikakva zamena Kupen vo porshe skopje novo Full oprema...


41.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јул 20:01Bmw 535d godina:2011 Sport

Bmw 535 D godina;2011 sport verzija sacuvan na visoko nivo moze zamen...


26.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јул 15:52BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јул 14:13Mercedes-Benz V-CLass

Mercedes Benz V-Class ECO System TouchPad Radio Bluetooth,AUX,Usb...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 јул 11:58Mercedes A 180cdi

Se prodava odlicno socuvana kola so pominati 206iljadi,vozena kako vt...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 јул 21:17Opel meriva 1.7

Odlicno socuvana.


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 јул 21:17Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 јул 11:52Camaro-Z28 Oldtimer-Edna u Cela Mk🇺🇸

Camaro z28 1978 godina 5700 kubika v8 Cel restavriran Bez zameni ...


19.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 јул 22:36Seat leon

Seat leon 2.0 TDI 8 Ventili Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 јул 12:46Mercedes S350L cdi

Prodavam Mercedes S350Lcdi redizajn seria Modelot e Long verzija so...


26.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 јул 23:54Страна 5 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам