Охрид
                   
279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle c...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Промовирано

Ogrevno drvo

Se prodavat drva, buka i dab Kontakt : 074 233 045


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:00keramidi

Prodavam stari keramidi


15 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 07:57Prodavam galoni za voda od 19L kako na slikata.

Prodavam galoni za voda od 19L kako na slikata.


200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:45SEAT cordoba 1.4 tdi 05g.klima 176,000mkd

Bez zameni Samo za Kesh +3897272279304 Viber


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 14:26vakum za montiranje panel paneli

Italijanski kvalitet malce koristen. Vakumer za horizontalno i verti...


15.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 јун 22:34Заштитен елек

Се продаваат заштитни елеци Може достава по карго


120 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

08 јун 21:02205-55-16

Zimni 205 -55-16


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 јун 18:27Masicki

Масички 076465835


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

08 јун 13:38205-55-16

Zimni gumi raspar


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 јун 12:56Sunger

Sunger, so dimenzii dolzina okolu 2m debelina 10sm i shirina 85sm. ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 јун 14:17celicni bandazi 15

5 =112 zdravi pravi


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 јун 08:53Avto dijagnostika brisenje greski

Brisenje greski, proverka km, proverka akumulator, reset service, res...


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 јун 08:36vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јун 20:59Се издава метална рамка

Се издава метална рамка. За свадби,родендени и други свечености. Ви...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јун 14:24Се продава столарска комбинирка-циркулар

Се продава столарска комбинирка-циркулар; За подетални информации на...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јун 14:24Multimetar unimer Metravo 4 s

Prodavam multimetar METRAVO 4s ISPRAVNA ODLICNA SOSTOJBA


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 21:41Srebro zivo

Se prodava zivo srebro poveke infoo tell


150 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 15:02Osovina i platna za prikolica

Se prodavaat osovina i platna za prikolica. Delovite se vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 12:38Velosiped wheeler

Se prodava velosiped marka Wheeler vo odlicna sostojba.. Golemina na ...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 12:38Se prodava velosiped

Se prodava velosiped marka Euroteam vo odlicna sostojba. Velisipedot ...


5.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 12:38Поволна цена

Велосипед Polar 24 инчи. Teл:074240521. Цена 100 €.


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јун 21:44Hoverboard so bluetooth

Se prodava mnogu malce koristen hoverboard so bluetooth Moze da se p...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Охрид

Останато

01 јун 11:43Garaza Garazna Vrata Rolo Roletna Na Struja

Garaza Garazna Vrata Rolo Roletna Na Struja


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 21:31ZEBRA ZAVESI

Zebra zavesi vo site vidovi na boi i dezeni 070-434-926 https://www...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 18:41Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle c...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Prodavam Hub - Swtich za Macbook ( Mac ) ili Windows OS

Se prodava Hub - Switch za Macbook , Windows Cena 1700 den , Nov ...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 18:20Bandazi 15

5-112. Vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 мај 09:08205 55 16

letni gumi 16 vo odlicna sostojba dot 2020


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 20:25Izrabotka na termo fasadi

Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikov...


23 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 09:24kompresori za klima fiat ford reno vw

Se prodavaat kompresori za klima za fiat 1.9 dizel reno 1.5 i 1.9...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мај 10:55HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI I MEBEL

HEMISKO (Dlabinsko) cistenje i dezinfekcija na sekakov vid VOZILA i M...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мај 09:04Kujni po merka

Kujni po merka


5 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 мај 19:02I GUMI 205 55 16

gumite se vo odlicna sostojba 6 mm sara


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 мај 08:47Продажба на Dahua wifi Камери

Продажба и Монтажа на професионални видео надзорни камери и алармни у...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мај 16:17Bandashi za Audi 19ki 17ki novi neodpakovani112233

Bandashite se novi neodpakovani odgovaraat za site vozila na Audi


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 20:34Crevo za navodnuvanje

Se prodava skoro novo crevo za navodnuvanje. Dimenzija 6/4 (38mm) - d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 09:32Tegovi trkala za kultivator honda

Se prodavaat priklucni delovi za kultivator honda: Predni i stranicni...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 09:32Se prodava... 4 kompleti masi i stolici

Se prodavaat 4 kompleti masi i stolici za vo kafic Cena na komplet -...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 мај 16:23Kamin

Se prodava gusen Kamin Franklin. Tel o77 932 9...


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

18 мај 09:40ПОЛНАЧ ЗА 4 ЛИТИУМ ЈОНСКИ БАТЕРИИ

Продавам полнач за 4 литиум јонски батерии од 3.7в


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 14:51Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам