Охрид
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle c...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Промовирано

Frizider vitrina

Frizider vitrina so nadvoresen motor monofazen Motorot e upotrebuvan...


9 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 фев 08:37Topol stol vitrina za hrana

Se prodava nov stol za hrana ne upotrebuvan!!!!


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 фев 13:00NOVA JAKNA za maški

NOVA JAKNA broj XL za ljubiteli na avtomobili.


2.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 15:15AKVARIUM za ribi

Akvarium staklen za vo dom so povrsina od 80*50cm zaedno so pumpa za ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јан 11:50Vreki Верќи

Се продаваат користени вреќи од 40кг


6 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 јан 18:36PRODAVAM 11 inovacii

PRODAVAM 11 inovaci SHTEDAT 40%-50% El. Energija tel. 077 563 299 i...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:39PRODAVAM P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii

P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii tel. 077 563 299 i 070 69...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:39PRODAVAM Tester za Motorni Vozila

PR ODAVAM Tester za Motorni Vozila meri Agol na palenje Broj na obrat...


55 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:38PRODAVAM

PRODAVAM bel TEPIH 3 so 2 metra 100 % Cista VOLNA tel . 077 563...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:37PRODAVAM UNIKATEN UNIMER

PRODAVAM GERMANSKI UNIKATEN UNIMER OD 1980 godina tel.077 563 299...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:37gumi 14-15 -16

polovni gumi vo odlicna sostojba


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 11:03P rodavam KOMPJUTER Komplet so Masicka

P rodavam KOMPJUTER Komplet so Masicka tel. 077 563 299 i 070 699 19...


160 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јан 23:18Model 47 m2 superior

Izraboten od 3 dela , celicna konstrukcija minimizirana i zavrsno ofa...


12.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јан 09:25trofazen elektromotor

mnogu malkukoristen vo odlicna sostojba


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 дек 19:53Hidrofor

Se prodava Hidrofor Neptun 1100w


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 дек 22:48Elektromotor

Kontakt 078 910 371


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 дек 19:35Se prodava Krevet za mazasa dobro socuvan

Se prodava Krevet za mazasa dobro socuvan


9.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 дек 16:33Leica Geosystem

Se Prodava Leica na oko . kako novo 077 431 311


300 €
или предлог цена
Охрид

Останато

19 дек 21:59polovni gumi 14 15 16 17

polovni dobro socuvan gumi


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 дек 15:20Pumpi WOLF GRUNDFOS

Se prodavat pumpi za parno 50€ Po parce


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 дек 22:02guma miselin 195 65 15

letna guma miselin energi


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 дек 20:43pumpa za parno

pumpa za parno


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 ное 20:26NEONKI ARMATURI

Prodavam neonki armaturi -plafonski so 4 neonki 120cm i 60 sm 5 go...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:04mikrovalni i drugo

domasni aparati slobodan 078232175


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:04aparati za doma

aparati za doma ..NOVI slobodan 078232175


600 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:03BARKOD CITAC + DVR

Prodavam 2 barkod citaci vo odlicna sostojba so postlje. DVR 264 4...


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:02Model 47 m2 superior

Dimenzii : 7x5 m + 6x2.40 m Dnevna soba , trpezarija ,toalet i teras...


12.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 ное 12:18Masina za perenje gorenje WA 482

Se prodava masina za perenje gorenje


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 ное 20:33LOPATI ZA PICI

Dva para lopati za pici..moze i oddelno...golemite se 32cm..za st...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 ное 20:55polovni gumi 14 15 16 17

polovni gumi doro socuvani


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 08:29Kozna garnitura

Perfektno socuvan , povolno, trosed, dvosed I fotelja


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 ное 18:49Kabel 4x16 mm2

Prodavam Nov neupotrebuvan kabel za struja 4x16 mm2 ednoto parce e 1...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 ное 12:24Продавам и откупувам секакви крипто валути (BTC,ETH,LTC,ADA)

Продавам и откупувам секакви крипто валути! Bitcoin(BTC),Etherium(ETH...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 окт 09:43pumpa za parno

nova pumpa za parno


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 окт 08:40Gajbi

Cena po dogovor 070 871 631 Osman


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 сеп 12:07Апартман Велвет - Охрид / Apartman Velvet - Ohrid

Се издава апартман во центарот на Охрид, на 3 минути пешки од Охридск...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

14 сеп 13:00Griza za deca

Baram zena/devojce za griza na 2 deca, po 4 chasa dnevno, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 сеп 14:20Bandasi za Ford Ka 1998 celicni.

Bandasi za Ford Ka 1998 celicni imam samo Tri so stari gumi.


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

08 сеп 12:58Metal detektor

Se prodavaat metal detektori, dlabinski 3m. Moze zamena za avtomobil...


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 сеп 10:40polovni gumi 14 15 16 17

dobro socuvan polovni gumi


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 20:35Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам