Охрид
                   
275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva-plac

Info 076360425 Se prodava niva -plac 1500 m² locirana ul.130 posle cr...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 12:31Промовирано

Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:27kafemat

se prodava kafemat vo ispravna sostojba potreben e servis za poveke i...


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 16:43drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:33drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:30Комора

Се продава Комора Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 20:02XBOX 360

se prodava Xbox 360 Konzolata e bez grebka Kupen e nov i igran sa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 мај 22:03Вага

Се продава Вага Вагата мери до 150 кг Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Фрижидер

Се продава фрижидер Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Роеви и Матици

Репроцентар Пчеларство Стојаноски- Охрид ви нуди пчелни роеви и мат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

04 апр 22:59Elektromotor

Prodava trofazen elektromotor so tri brzini. Karakteristiki na motoro...


111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 18:03EVRO PALETI

Se prodavaat evro paleti 120×80 vo super sostojba


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 14:17Велодипед

Нов, неупотребуван, купен е пред 2 месеци. Се продава заради несоодве...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 22:24STOP SVETLO

Prodavam novo stop svetlo, kupeno vo Germanija. Prakam i po Kargo.


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јан 18:58Монети - неважечки

Неважечки - стари монети од различни периоди. Можност за испорака по ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јан 09:57Pedalinki

x2 Pedalinki 200evra edna


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:46Pedalinki

Pedalinki i skuter komplet 3200 Evra


3.200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:44KAJAK BIC KAKO NOV

Se prodavaat x4 Kajaci kako novi 480evra kajak plus veslo


480 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:37Kajak BIC

Se prodava KAJAK - BIC 4 Metra dolg Kontakt 071765234


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:34Nargile/Shisha

Se prodavaat poveke nargilinja vo razlicni boi Cena 3000 Denari


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:04Умивалник ( frigo term ) со чизма и огледало

Се продава умивалник со чизма и огледало во одлична сосстојба .


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 дек 16:06Masa za tv / komoda za tv

Masi za tv / masicki za televizor / Masa sa televizor / komoda za tv...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 дек 14:01Digital LCD Termometar so sonda za temp od -50 do +70 C

Digital LCD Termometar so sonda za temp od -50 do +70 C, - 1 metar k...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 дек 12:39Kamin / Камин

Се продава камин “Амити 3“, користен две години.


14.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 ное 11:32Pecateni penkala i zapalki

Pecateni penkala i zapalki, moze i na faktura. Isporaka niz cela Ma...


9 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 ное 00:36agregat

vo super sostojba ee ne mnogu rabotan


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 окт 20:42Digitalna vaga 500 grama 0.01 preciznost

Prodavam mini digitalna vaga so preciznost 0.01 gram,LCD displej. Ra...


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

25 окт 17:58VRATOVRSKA

Prodavam nova VRATOVRSKA, kupena vo Germanija, vo orginalno pakuvanj...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 сеп 10:06Kpristen, komplet plinski ured za avtomobili.

Kpristen, komplet plinski ured za avtomobili. Telefon 077 561218


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 авг 23:03Lada niva 1.7

Se prodavaat bandazi 16ki so komplet letni gumi, 4 parcinja za gjip L...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 14:27Testo 330 2 LX Analizator na gasovi

Najdobriot analizator na gasovi


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 17:13Се продава

Се продава половна гарнитура (тросед, двосед и фотеља), половен елект...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јул 11:02Се продаваат пвц пенџери

1.50 na 1.40


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 јул 22:40Детски велосипед

Се продава детски женски велосипед, неотпакован


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 16:16Se prodavet komplet ili na delovi

Se prodavet komplet ili na delovi Kontakt Broj 075-940-804


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јун 20:23Playstation2 slim

Se prodava ps2 slim so 2 kontroleri


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јун 19:12Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам