Тетово
                           
1306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

16 јан 19:17Промовирано

Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo....


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 јан 12:50Se prodava kukja + lokal sproti muzicko uciliste

#sifra 2005 🔻 Se prodava nova kukja na tri sprata (dva sprata se ...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 јан 09:11Se izdava lokal

#sifra 6010 🔻 Se izdava lokal so povrsina od 25m² + toalet 12m² +...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

09 јан 22:02Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:15Full opremen stan so 2 spalni kaj Komercijalna banka

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan , na edna od pod...


77.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, TOP CE...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22Se prodava stan vo blok 70 so povolna cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna cena 📏POVRŠINA:74m2 ⛳️ ...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22Super stan od 55m2 na extra lokacija vo strog centar

👍TOP ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na SUPER stan vo strog c...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:22KOMPLETNO RENOVIRAN STAN KAJ KOMERCIJALNA BANKA

📣EXTRA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na KOMPLETNO RENOV...


70.399 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:21Top stan so dve spalni vo NAJSTROG centar sproti SACH PIZZA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan,KOMPLETNO opremen, ...


91.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:21Stan so dve spalni vo blok 70-EXTRA CENA!!!

📢📢📢INTERESNA ponuda vo agencija CHANAK📢📢📢 Prodažba na stan so...


64.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:21DUPLEX OD 90 M2 VO STROG CENTAR-NOVOGRADBA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan DUPLEX NOVOGRADBA n...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul.Boris Kidric

Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul. Boris Kidrič, strog Cen...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

EXTRA ponuda vo CHANAk agencija📢📢📢 Kompletno renoviran, moderno ...


39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Se prodavaat stanovi vo gradba vo River residence vo CHANAK

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici vo ...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:20Novogradba na 1 kat so dve spalni-STROG CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan NOVOGRAD...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:19Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 15:19Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 јан 07:49se prodava kuka vo Tetovo

За подетални информации јавете се на 071 570 620 Димитрие !Се продав...


11 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 17:37Se izdava lokal na Potok

🔻Se izdava prazen lokal (pogoden prostor za kafule ili druga dejnost...


300 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

07 јан 14:02Stan so dve spalni na prizemje-Tetovčanka vo CHANAK

⚡️⚡️⚡️TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija ⚡️⚡️⚡️ Prodažba na renov...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 јан 13:00Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


49.300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 21:48Se prodava nov stan na ul.:K.R.DRNC vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: K.R.DRNC vo Tetovo....


104.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 11:39Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јан 11:39Se izdava lokal kaj skoloto Lirija

🔻Se izdava lokal (pogoden prostor za kafic) so 65m² povrsina + teras...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

05 јан 18:55Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 јан 18:16SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
05 јан 13:00Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
05 јан 13:00Se prodava stan 76m2 vo centar Tetovo

Se prodava stan NOVOGRADBA vo ajducko maalo Povrsina:76m2+14m2 pod...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 јан 11:00Plac vo Gajre Tetovo

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre. Siperfaqja:723...


60 €
или предлог цена
03 јан 21:52Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

03 јан 09:43Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 јан 09:43Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na kasarnata vo Tetovo. Kukjata e komp...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 јан 09:43se prodava kuca vo ajducko malo

se prodava kuca vo ajducko malo so najgolemo dvorno mesto .Kucata e s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 11:24Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


По Договор
или предлог цена
01 јан 20:04Se prodava lokal na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija na Ilindenska ...


205.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

31 дек 14:00Страна 5 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам