Карпош
                           
8279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бардовци стан 117м2

Се продава стан 117м2 во елитна населба од затворен тип. Комплексот с...


855 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:16Промовирано

EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA - MIDA!!!!

Izdavam stan od 40m2 celosno opremen, posebna mala spalna i terasa....


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:02Промовирано

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КОМПЛЕКС МАКЕДОНИЈА

ШИФРА: 2060S ЦЕНА: 130.000€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:35СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 2034S ЦЕНА: 175.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


175.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
177.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:34stan vo gorce petrov

Se prodava stan 87m2 - 1 kat vo Gorce Petrov vo mala zgrada so vkupno...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:29СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - КАЈ ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 1310R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:28СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - КАЈ МАКПЕТРОЛ

ШИФРА: 1264R ЦЕНА: 400€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:28СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ГАРАЖА - ВО КОЗЛЕ

ШИФРА: 1492R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:27Nov dvosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Mi-Da Complex 55m2, dvosoben, kom...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:05Trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:05EKSKLUZIVEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO TAFTALIDZE 1

* ШИФРА 6332 Импулс недвижности издава ексклузивен стан за индивиду...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:48Izdavam Nov Trosoben Stan 57 m2 Karpos 4

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:48MODEREN TROSOBEN STAN SO LOKACIJA VO TAFTALIDZE

* ШИФРА 5740 Импулс агенција за недвижности издава модерен трособен ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:48Izdavam Dvosoben Stan 57 m2 Karpos 2

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:47Izdavam Prazen Trosoben Stan 95 m2 Karpos Krivodol

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dve park...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:47Izdavam Cetvorosoben Stan vo Kozle

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Tri spalni! Dve kupatila! Dve te...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:43Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:25Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:23ДВОСОБЕН СТАН НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ 4

* ШИФРА 6303 Импулс недвижности издава двособен комплетно опремен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:14НОВ,ПРАЗЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО ВЛАЕ

* ШИФРА 6325 Импулс недвижности издава сосема нов,празен двособен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:14PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA PO IMOTEN LIST 5.760.KVAD...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:09SE IZDAVA NOV STAN NEVSELUVAN OD 55m2 TROSOBEN KAJ MLECEN

Se izdava nov stan od 55m2, so dve spalini sobi, dnevn so trpezarija ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:08Prodavam Deloven prostor 25m2 vo T.C ANTIKO - Karpos 4

Prodavam deloven prostor od 25m2 vo T.C Antiko vo Karpos 4, Partizans...


34.000 €
или предлог цена
Денес 09:57Дуќан на Рузвелтова кај Сетек

Се продава дуќан на Рузвелтова, 34м2 на приземје и 88м2 во сутерен, д...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:55Kozle 54m2 stan se prodava ITNO!

Se prodava san 54m2 na 2kat sproti domot Goce Delcev, vo niskite zgra...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:51Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:32Se prodava stan vo karpos naselba zdanec

Se prodava stan vo karpos naselba zdanec Poseduva 88 kvadrati od koj...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:27ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром kaj Скопја...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:23ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар kaj Католичка Црква, поседува 5...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:23ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ МОДЕРЕН стан во Аеродро...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маал...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов модерен стан во Тафтали...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода , к...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Кисела Вода , k...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:22ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Центар !

ДАРМА Дарма Дома издава нов стан во Центар во Буњаковец, поседува 45 ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:21ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар позади Рамстор !

Дарма Дома издава нов стан во Центар Позади Рамстор, станот поседува ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:21ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Тафтал...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:21ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало , позади Силбо, поседува 30...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:21ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле , стано...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:21Бардовци стан 117м2

Се продава стан 117м2 во елитна населба од затворен тип. Комплексот с...


855 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:16Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuvaat novi namesteni apartmani za kratok prestoj vo Aerodro...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:01Страна 1 од 207

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам