Карпош
                           
8210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 22:34Промовирано

Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Dupleks-stan-vo-Taftalidze-2- Dupleks stan vo Taftalidze 2 1 400Е...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 фев 21:08Промовирано

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


340 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:064-SOBEN DUPLEKS VO TAFTALIDZE NA MLECEN

35956-TAFTALIDZE 1-na Mlecen, 114 m2, 4-soben, na 7 kat vo zgrada od ...


195.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:443-SOBEN STAN VO KARPOS DO TC LEPTOKARIJA

34999-KARPOS 3-sproti rumunska bolnica, 92 m2, 3-soben, na 4 kat vo z...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:444-SOBEN, NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1, ZGRADA DOMINO

34137-TAFTALIDZE 1-zgrada Domino ( Imapeksel 2 ), 90 m2, 4-soben, na ...


160.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:443-SOBEN STAN VO KOZLE VO BLIZINA NA RESTORAN DVA ELENA

32519-KOZLE-vo blizina na restoran Dva Elena, 65 m2, 3-soben, na priz...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:442-soben stan vo Taftalidze 1 kaj Gjorgji Dimitrov/s.35730

35730-TAFTALIDZE 1-kaj gimnazijata Gjorgji Dimitrov, 46 m2, 2-soben, ...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:43SE PRODAVA KOMPLETNO NAMESTEN 3-SOBEN STAN VO KOZLEE

35154-KOZLE-sproti butik Eftinija, 75 m2, 3-soben, na 3 kat vo zgrada...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:43SE PRODAVA KUKJA VO KOZLE

27857-KOZLE-na glavnata ulica, 317 m2 plac, 162 m2 kukja na tri nivoa...


265.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:43Plac vo Zdanec so markica za gradba

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:43KUKJI I PLACEVI NA PRODAZBA VO BARDOVCI

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42Kuki i baraki vo Kozle Taftalidze Karpos Zdanec

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42KUKJI NA PRODAZBA, VLAE, HROM, GJORCE PETROV

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42Se prodava stara baraka so dogradba vo Kozle

Fenix nedviznosti prodava stara baraka so dogradba vo Kozle na atrakt...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:37  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUX SAMOSTOJNA KUKJA SO BAZEN VO BARDOVCI

ШИФРА - 1161 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Луксузна на...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:35SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA

ШИФРА - 1076 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стар...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:35CETVOROSOBEN STAN VO LUKSUZNIOT KOMPLEKS VERINA

ШИФРА- 457 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:35SE IZDAVA OKEAN KANCELARISKI PROSTOR VO TAFTALIDZE 1-MLECHEN

ШИФРА- 1143 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен ка...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 15:35SE IZDAVA KUKJA-DVA KATA VO KARPOSH 1-UNGARSKA AMBASADA

ШИФРА - 1261 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 15:34Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 74 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Карпош ...


700.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA NA 3 SPRATA VO NASELBA BARDOVCI

ШИФРА - 1014 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, л...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:34SE IZDAVA DUPLEX STAN SO DVORNO MESTO VO KOZLE

ШИФРА- 1044 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен дупле...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 15:33SE IZDAVA DUPLEX STAN SO DVORNO MESTO VO KOZLE

ШИФРА- 1043 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен дупле...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:33Prostrana kukja na atraktivna lokacija vo Taftalidze

ШИФРА- 921 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа на атракти...


410.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32CCETVOROSOBEN STAN VO LUKSUZNIOT KOMPLEKS VERINA

ШИФРА- 455 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава четворособен ст...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:32SE PRODAVA KUKJA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE 1-VERO

ШИФРА - 1258 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Тафта...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 61 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува/продава куќа ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:32NAMESTEN DFELOVEN PROSTOR VO KARPOSH-TAFTALIDZE

ШИФРА-910 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува атрактивен дел...


980 €
или предлог цена
Вчера 15:31SE IZDAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1321 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузна ку...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:31SE PRODAVA LUKSUZNA PROSTRANA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA-ORMAN

ШИФРА - 1323 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава луксузна куќа...


1.130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:31SE IZDAVA NOV LUX 4-SOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

ШИФРА- 1049 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов ЛУКСУЗЕН...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:31SE IZDAVA KUKJA NA 2 KATA SO PARKING POGODNA ZA KANCELARIJA

ШИФРА - 1264 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 15:31SE PRODAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOSH4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 1129 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен трособ...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:30Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:27ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , во Panorama Rezidens,...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:23ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа на Водно !

**ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа на Водно , кај Тинекс, поседува е...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:13ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно, во близи...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:13Se izdava Nova nevseluvana Vila vo Bardovci / House for rent

Ce изнајмува луксузно наместена куќа во Бардовци. Куќата е на три спр...


1.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:08PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:05Страна 2 од 206

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам